Strona 260 z 419
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A co do stresów to ja muszę bardzo tym walczyć maluchy w piątek były ostatni raz w przedszkolu i teraz 2 miesiące w domu a tak rozrabiają, że czasami nie idzie ich opanować a najbardziej się wkurzam jak posprzątam ich pokoje resztką sił a one w 15 minut mają tak jakbym nie sprzątała różni się tylko tym ,że kurzu nie ma w kątach .
    Dziś na plastelinę poprzyklejały ozdoby na okno i ściany . A Hania w brzuszku już od kilku dni jest bardzo spokojna i mało kopie wolałabym żeby szalała to jakaś spokojniejsza jestem. Ale marudzę

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Magdalena73 ja mam juz kupione takie łóżeczko ale innej firmy- kinderkraft na allegro jest za około 400zł. Tez będę miec cc i właśnie dlatego chcę miec łóżeczko przy łóż400.Potem zamienię to łóżeczko na normalne bez jednej ścianki ale nafal będzie przy moim łóżku. Jestem strasznym śpiochem i sen jest dla mnie ważniejszy niż obawa przed tym że dziecko się przyzwyczai...Tak zrobiłam ze starszą i spokojniej spała przy mnie a jak jeszcze karmiłam to juz wogule nie pamiętałam ilexrazy miałam sen przerwany bo karmiłam jakby przez sen. Niestety jak się szybko wraca do pracy na 7 to trzeba byc wyspanym. Teraz rok będę w domu a może dłużej...kto wie...w pracy jest wielka obraza na mnie że trzecie sobie zrobiłam więc nie wyobrażam sobie na razie powrotu. I pomyślec że kiedys lubiłam tą pracę a teraz to mam takie myśli że do tego więzienia muszę wrócic kiedys to chyba nie ma sensu tak życia marnowac...powinnam zmienic pracę, ale kto zechcę babę z trójeczką dzieci...
    ..

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Jagoda ja zawsze mówię sobie nie ta praca to inna i nie pozwal sobie w kasze dmuchać w korporacji było ciężko ale zawsze o swoje walczyłam. To ze będziesz miała 3 dzieci to cię nie dyskryminuje ja pracowałam na etacie jak już 4 mialam co prawda mój szef główny księgowy sam ma 3 dzieci i pewnie łatwiej mu było mnie zrozumieć . Nie wiem czym się zajmujesz ale moze nie będzie tak źle i uda ci się zmienić pracę najważniejsze to wierzyć ze sie uda

Racja, czasami trudno jest sie opanować i do tego hormony i płacz na zawołanie jak dziecko :-p
    Ja nastawiłam się na łóżeczko ,,zwykłe,, i mam zamiar nie spać z maluchem w łóżku. Moja siostra miała łóżeczko dostawne i była bardzo zadowolona, ale już ma 2 latka i cały czas śpi z nimi a ja tak bym nie chciała, bo mąż jest raz na kilka dni w m-cu i chcielibyśmy być sami w łóżku :-)

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    U mnie przy cc ręce były teoretycznie wolne, pisze teoretycznie ponieważ obie musiały być wyciągnięte w bok. na lewej miałam cały czas aparat do mierzenia ciśnienia na prawej to coś na palcu. Później jest 12 h leżenia na wznak....

dzisiaj rano byłam w laboratorium zawieźć mocz syna do badania bo ma infekcje. Kolejka jak to przy poniedziałku. Pytam czy mogę wejść tylko z moczem bez kolejki. Wszyscy kiwają głową, że tak a na to jeden facet, że on też ma tylko mocz do badania, ja mu na to, a pan to chyba nie jest w 8 mcu ciąży ?! Ludzie w śmiech.....oczywiście weszłam bez kolejki

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ewa ja przy każdym dziecku robię tak, że przez miesiąc śpimy razem łatwiej do karmienia a potem jak już będę wchodzić na piętro to małą będę wkładać do łóżeczka, a dostawne zostawię na dole tak do spania w ciągu dnia. Taki mam plan choć mój mąż nie jest przekonany do tego łóżeczka dostawnego cena go powaliła ale jak ja się zdecyduję kupić to nie będę na niego patrzeć w końcu to ja wstawać będę w nocy

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Magdaa bardzo dobrze powiedziałaś uśmiech pojawił mi się na ustach od rana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Hej dziewczyny, u mnie po weekendzie nawet spoko, dużo spacerowałam i do tego mieliśmy małą imprezkę więc nawet nie wiem kiedy on zleciał, rano byłam na badaniach i po poludniu odbieram wynik hemoglobiny glikowanej i mam nadzieję że nie będę musiała iść na te 2 dni do szpitala bo na samą myśl mnie ciarki przechodzą, mała od kilku dni tak grandzi że już nie ma znaczenia czy stoję czy siedzę czy leżę i tak czuję fikołki, przekrętasy i kopniaki i czasami nawet bym sobie odpoczęła chwilkę od tego bo to już nie są malusie bezbolesnr kopniaczki Ale z drugiej strony jestem spokojna jak tak buszuje

Member
    Jagoda333

O mnie
    Magdalena73 dzięki za otuchę! Ja pracuję w urzędzie pañstwowym od 19 lat. Przez 18 byłam sekretarką ale zwolniło się inne miejsce- ciekawsze i wystartowałam w tym naborze i się dostałam z tym że tam szefowa jeszcze gorsza niz poprzednia. Obie bezdzietne po 50 więc ciężko o zrozumienie....i do tego ta moja szefowa stosuje mobbing zwłaszcza do wolniejszych starszych pracowników. Normalnieckorpo! Brak słów! Może cos się zmieni przez tez czas. Ja już nawet zaczęłam nagrywac jej teksty do mnie żeby mężowi pokazac z kim mam do czynienia i dlaczego jestem taka rozdrażniona po pracy a zwłaszcza przed poniedziałkiem.
    Magdalena73 te łóżeczko dostawne faktycznie jest drogie ale potem łatwo je sprzedac. Na allegro juz nie widzę tego tañszego kinderkraft ale jest jeszcze w sklepach internetowych.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No to Jagoda ci współczuję, miejmy nadzieję, że faktycznie coś się zmieni. Uważam, że jak dzidziuś ci podrośnie to powinnaś na luzie zacząć chodzić na rozmowy rekrutacyjne to pomaga się wyrobić na początku jest kiepsko bo jak ktoś dlugo nie szukal pracy to na takiej rozmowie wypada się na początku kiepsko ale z czasem idzie się wyrobić i wtedy nabiera się pewności siebie. Ja w pierwszej mojej pracy jako księgowa byłam ponizana wyśmiewana przez współwłaścicielkę i wtedy sobie obiecałam nikt nie ma prawa tak robić póki ja na to nie pozwolę. Ona straszenie mnie nie lubiła bo przyszłam do Poznania z innego miasta i według niej zabieralam etat poznaniakom a ona nie miała wpływu na moje zatrudnienie bo zatrudniał mnie prezes . Po 2latach jak się nauczyłam tego co chciałam zwolniłam się nie mając nic w zamian i zaczęłam nowy etap opłaciło się. Bardzo wierzylam, że się uda. Tobie życzę żeby wredna szefowa zmieniła się na lepsze albo dostała propozycję wcześniejsze emerytury hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów