Strona 256 z 409
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Moj maluch to tej pory ułożony był porzecznie natomiast na ostatniej wizycie podczas badania ginekologicznego doktor rzuciła tekst : o czuję główkę. Jak pozniej opowiadalam mężowi to powtórzyłam mu tą sytuację bo cieszyłam się, że maluch się już przerzucilł. Moj mąż oczywiście analizował całość, zobrazował sobie dokładnie, że już ręką lekarz wyczuwa główkę , dorobił teorię nt swojej długości i stwierdził, że seksu w ciąży już nie będzie. Rzucil jeszcze stary licealny żart o pukaniu dziecka w głowkę. I tyle. Powiedział, że nie namowie go do seksu. Żeby było śmieszniej do tej pory szczególnie namawiać go nie musialam Czekamy do porodu i aż lekarz da zielone światło

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja pytalam na ostatniej wiZycie lekarza o seks bo to byl początek 3 trymestru, a różne opinie słyszeliśmy z mężem. Lekarz po badaniu stwierdził ze u nas poki co nie ma przeciwskazan, bąbel jest wysoko, szyjka długa, żadnych dolegliwości, jedynie zaznaczyl aby dobierac pozycje nie uciskajce brzuszka. Dodal też ze często męŻczyźni na sam koniec nie mają ochotę bo boją sie o dziecko jak juz brzuszek sie obniży ( jak ten żart z liceum) nasz juz od dluzszego czasu jest główką do dolu więc mąż przyzwyczajony.
    Karolek - ślub to Wasz dzień,róbcie to na co macie ochotę, nigdy wszystkim nie dogodzisz. Wszyscy Wasz slub przeżywają, ale to Wy jesteście najważniejsi.
    Odnosnie banku komorek - przyznam ze czekamy na szkołę rodzenia i mam nadzieję ze o tym będzie spotkanie, bo z.mężem rozmawialismy na ten temat i mamy sporo pytań, bo chcialabym wiecej wiedzieć o zastosowaniu tych komórek, faktycznie jest to droga usługa jak na warunki Polskie ale mimo to do rozważenia.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie od początku wstrzemiezliwosc a po porodzie mam nadzieję że szybko dojde do siebie.
    Ja nie decyduje się na bank komórek bo to za drogo a słyszałam ze wystarczy zachować pepowine dziecka i ze z tego też można uzyskać komórki macierzyste ale ile w tym prawdy to nie wiem :/ my zachowalismy.
    Karolek to twój dzień i nie pozwól go sobie zepsuć czyimś widzimi się bądź uparta. Ja na swoim ślubie chcialam mieć rozlozysty bukiet a kwiaciarka zrobią mi kulkę...byłam rozczarowana bo umawialam się z nią kila razy i zaznaczalam jaku ma byc i jeszcze zdjęcia wysłałam a jak zobaczyłam ten bukiet to mi ręce opadly ale stwierdziłam że takie coś nie może mi zepsuć tego dnia

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja tematem komórek interesowałam się 4lata temu jak rodziłam Wercię z tego co pamiętam wychodziło to drogo ogladałam nawet program za i przeciw pobieraniu przy pogodzie , niestety pamiętam tylko tyle ze doszlam do wniosku ze nie warto. Obecnie nie planuję w ogóle zajmować się tym tematem. U mnie dziś wichura i pada od nocy az mi sie nie chciało dziewczyn do przedszkola zawozić ale planuję jechać do Poznania po wybrany wózek i jak bym zabrała dziewczyny to rachunek wzrósł by minimum o 100 zł.

Karolek dziewczyny mają rację​. To Twój dzień, niech wygląda tak jak Ty tego pragniesz
    Ja też pierwsze słyszę, by w tych tygodniach nie wolno było uprawiać seksu. Co prawda miałam inną sytuację w poprzedniej ciąży i przez rozwarcie miałam zakaz mniej więcej od 30tyg, teraz też pewnie będzie, bo po ostatnim brzuch bolał, dopiero nad ranem się wyciszyło, ale do następnej wizyty się wstrzymujemy, wolę nie ryzykować.

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Jesli chodzi o seks to nie ma przeciwwskazań ogolnie, ale wazna jest dlugosc szyjki, jak jest w normie to mozna dzialac ale w granicach rozsądku. A jesli po stosunku by sie cos działo to trzeba się udac na konsultacje do lekarza, czy to bol uporczywy, czy plamienia itepe.

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie szczepcie sie szczepionka ma strasznie duzo skutków nie pożądanych o których sie nie mowi, a wystarczy poczytać ulotkę od producenta. Żadna szczepionka nie jest ani w 100 % bezpieczna jak i w 100 % skuteczna. Z tymi komórkami macierzystym tez słyszałam ze ogólnie nie warto. Jesli chodzi o seks to ja gdzie nie czytałam to mowi sie ze w 3 trymestrze należy odpuścić, bo moze przyspieszyc akcje porodowa w sumie nie bez przyczyny po 37 tyg jest nawet zalecany

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mój mąż nie ma oporów, wie że dziecko nie spotka sie z nim tam w środku rozsądek musi być, raczej nie kochamy się dzień po dniu, robimy przerwy etc. Od początku ciąży nie miałam żadnych plamień, nic się nie działo po stosunku, więc na razie nie bedziemy sobie odmawiać zapytam położnej za tydzień, może mnie zbada i zobaczy moją szyjkę. Akurat położna to mi się super babka trafiła

Salome - bardzo dobrze zrobiłaś! Małe rzeczy nie mogą zepsuć tego pięknego dnia. Ja miałam masę zmian parę dni przed, zarówno na weselu, jak i ze ślubem cywilnym. Ale tego dnia już było mi wszystko jedno, stwierdziłam, że popłynę z prądem, jakoś to będzie no i było cudownie

Karolek27 - dziś już nic nie rób, odpoczywaj, zrób sobie małe spa wieczorem i ciesz się jutrem będziecie ten dzień wspominać do konca życia, niech nic ani nikt Wam tego nie zakłóci

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :* wydrukuję sobie Wasze wypowiedzi i pokażę w domu na obronę ;p

Ja właśnie zastanawiam się czy mój nie chce ze mną uprawiać seksu dlatego że będzie pukał dziecko w główkę, bo na początku ciąży mi takie hasło rzucił. Wyśmiałam go wtedy i dał se luz ale myśle że ruchy dziecka i mój no już duży brzuch, go trochę jednak zniechęcają

Ja na szczeopinkę się nie zdecyduję, bo to jednak nie pewna sprawa.

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cześć Laseczki
    Sama nie wiem co napisać. Tak daaawno mnie nie było i tyle tematów przegapiłam,że nie mogłabym tego nadrobić.
    Chcialabym przywitać nowe koleżanki Chyba, dwie nam przybyły i z tego co kojarzę to mają termin na druga połowę września. Bardzo mnie to cieszy, bo już myślałam,że sama tutaj zostanę. Wszystkie się szykują już nawet na sierpień a ja mam dopiero 28września.
    Ja jeszcze nie poprałam nic. Mam nadzieję,że do końca lipca wyrobię się z tym wszystkim. Generalnie źle się czuję. Kiedy jest upał jest mi duszno...bardzo suszno cała się pocę. A do tego często nawet chodzenie jest problemem. Podziwiam mamusie, które mają już dzieci i nie mogą tak jak ja leniuchować ile wlezie. Czasami sobie jednak myślę,że te moje dolegliwości to zwyczajnie z tego,że mam za dużo czasu do myślenia Jak będę w kolejnej ciąży to zajmując się starszą dziddzą nie bede miała czasy na marudzenie,że coś mnie tam boli.
    Jesli o seks chodzi to u nas nie ma przeciwskazan ale widzę,że mąż tego unika. Niby mi to nie przeszkadza, bo sama nie mam wielkiej ochoty ale...brakuje mi zwykłej czułości. Przytulania, pocałunków. Wydaje mi się,że on tego też unika, bo.... hmm....czuję,że podobam mu się w ciąży i chyba chcąc uniknąć seksu nie chce się sam pobudzać pocałunkami. Taka jest moja teoria. Jest wspaniały i kochany ale jakoś taki jakby kontrolował się ciągle. Kiedyś doktorek mówił mi,że jeśli nic mnie nie boli, nie mam dolegliwości nieprzyjemnych związanych z seksem to można uprawiać. ale o tym mówił mi kilka miesiecy temu. Teraz nie pytałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów