Strona 255 z 419
Pokaż wyniki od 2,541 do 2,550 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Patrycja u mnie nawet słodkie i obiad nie pomogły czekolady nie jadam widac młoda ma taki dzien

2. dzieckozakupy.pl
    Magdalena - napinania to też ruchy, nie martw się. Ale jeśli w ogóle przestaniesz cokolwiek czuć to wtedy zgłoś się do lekarza.
    Muszę iść do rodzinnego, tzw. GP. Aktualnie przebywam w Anglii, ale wracam do Polski na poród. Tutaj opieka zdrowotna jest na poziomie średniowiecza i jak ciąża przebiega prawidlowo, to ginekologa ani razu nie zobaczysz. Ciążę prowadzi położna, a USG (tylko 2!!!) przeprowadza sonografista. Dostawanie zwolnienia tu jest dość skomplikowane, a płaca jeszcze bardziej. W moim przypadku za 10 dni roboczych zapłacą mi z pracy 100% za 7. A generalnie jest to ok. £80 tygodniowo (kiedy pensja najniższa krajowa wynosi ok. £285 tygodniowo). Lekarze też bardzo niechętnie dają zwolnienia, nie wiem czemu, ale spróbuję. Naprawde, w porownaniu z opieką nad kobietą w ciąży w Polsce to niebo a ziemia. Albo w przypadku Anglii powiedziałabym, podziemia

Jagoda - naprawdę współżycie jest zabronione w 27.-37.t.c.? Nie wiedziałam... Ja jestem w 27.tygodniu właśnie i nadal współżyję normalnie z mężem, nic do tej pory się nie działo....

Szczepiłyście się w 3.trymestrze na krztusiec? Mi położna zaleciła, ale nie mam przekonania. Na grypę nie szczepiłam się, dowiedziałam się o ciąży koniec stycznia/luty i stwierdzilam, że to bez sensu.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja też jestem w szoku z tym seksem! chociaż w sumie mój partner odkąd jestem w ciąży, nie ma chyba na to ochoty pytałam się czemu ale on mówi że jakoś tak po prostu ;/

Ania165 moja lekarka też namawia na tą szczepionkę, ale ja rozmawiałam z jedna babeczką to ona powiedziała że nigdzie nikt nie udowodnił żeby to miało dobry wpływ na dziecko.... znajoma która pracuje w szpitalu powiedziała mi że nie mam dać z siebie robić królika doświadczalnego, więc chyba jednak się nie zdecyduje.

Dziś rozmawiałam z mamą i ona jest zdziwiona że nie chce mieć bukieciku kwiatów w ręku.... ja nie lubię kwiatów, nie lubię ich dostawać, dawać a co dopiero trzymać je w tym dniu. To jest skromny ślub cywilny, ja rozumiem do kościoła.... ale na te 10 minut wkurzać się? przecież będę miała pod ręką narzeczonego a za chwilę męża z resztą to mój dzień i chyba chociaż w tym chciałabym żeby nikt mi niczego nie narzucał

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Serio tak z tym seksem :O jutro ide do mojej pani ginekolog to az zapytam, bo ja ze swoim chlopem bede.mieszkac dopiero od przyszlego tygodnia i to bylby smuteczek

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    hahah no martii w Waszym przypadku to ogromny

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Karolek no skoro nie lubisz kwiatow to jak dlla mnie sprawa przesądzona, ale oczywiście zawsze dookoła znajda się osoby, które mysla, ze wiedza lepiej u mnie to babcia, ktora na kazdy dzien ma jakies porady, zwariowac mozna

Co do tej szczepionki to nic nie slyszalam, ale ja nie lubie klucia

Ponawiam pytanie o bankowanie komorek, macie jakies doswiadczenie??

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja też nie miałam kwiatów do ślubu cywilnego zreszta tylko taki mam dla nas obojga to 2 małżeństwo. W ogóle Na naszym ślubie byliśmy my, świadkowie, no i nasz pierwszy syn w foteliku ktory ma teraz 7lat no i corcia w moim brzuszku 5 miesiąc ciazy po ślubie udaliśmy sie do restauracji na obiadek. Slub był cudowny bo tylko nasz w 100% pełen wrażeń i zero stresu bo nikt na nas nie patrzyl nie oceniał itd . No ale kazdy ma inna sytuacje i nie zawsze moze sobie pozwolic na tak cichy slub

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karolek27 - nie pozwól sobie niczego narzucić! To Twój dzien i ma byc tak jak Ty chcesz. Ja miałam bukiet kwiatów, miałam ślub najpierw cywilny a potem kościelny (nasz pastor nie miał uprawnien do dawania slubu konkordacyjnego), ale ja kocham kwiaty i chcialam bukiet. Zrób tak jak Ty chcesz, to jedyny dzien kiedy mozesz myśleć w 100% o sobie

Martii - koniecznie daj znać co Ci ginekolog powie! My z mężem czekaliśmy ze współżyciem do ślubu, jeszcze sie sobą nie nacieszyliśmy, kochamy się ile się da do porodu to by była bardzo zła wiadomość dla nas...

Czytałam dziś sporo o tym i też chyba sie nie zaszczepie. Nie ma żadnych badan, nic. Nie będę ryzykowac, zachorowan nie jest tak dużo by się tym martwić.

Niestety nie mam żadnego doświadczenia w bankowaniu komórek... To chyba drogie jest?

Member
    Jagoda333

O mnie
    Ania 165 jestem w trzeciej (a nawet w czwartej) ciąży i pierwszy raz takie cos od lekarza usłyszałam że az mi się głupio zrobiło....zawsze byłam przekonana że jak nie ma rozwarcia skurczy i łożysko jest wysoko to nie ma powodu do wstrzemięźliwości. Zawszextez pytałam czy mogę ale raczej na początku ciąży bo jakies plamienia miałam a potem jak ciąża się dobrze rozwijała to juz nie pytałam. Zresztą mamaginekolog tez ma takue zdanie że nie ma powodu odmawiac sobie seksu tak bez przyczyny. Teraz juz dostałam ostrzeżenie w postaci tego krwawienia to juz znak że powinnam się z tym wstrzymac alecjakos te 2 mies damy radę.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja tez nie słyszałam aby trzeba było odmawiać sobie sexu w tych tyg. zdarzyło się że w 1 trymestrze miałam zakaz ale nie później a to moja 6 ciąża z tym,że 4 porody były a jedno obumarcie płodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów