Strona 254 z 409
Pokaż wyniki od 2,531 do 2,540 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja ogólnie nie najgorzej ale mała czasami się tak ułoży że też czuje dyskomfort przy chodzeniu, a u mnie pomaga chwila polegiwania, moja kluska też raz aktywna a raz cisza już chyba taki urok nasze dzieciaczki mają coraz mniej miejsca My jutro wizyta, ale z tego co wiem nie tylko my? Miłego popołudnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Jagoda ja się wahałam między evo a igo ostatecznie wybralam igo bo szybciej sie go rozkłada i przy foteliku cybex cloud zdecydowanie jest lepsze dojście do dziecka. Przeboleje już tę wyższą cenę na rzecz wygody. Dużo jezdzę autem z maluchami odbieram z przedszkola a z parkingu trzeba jeszcze dojsc i nie chce dźwigać ciagle fotelika

My kupiliśmy wózek firmy Tutek, znajoma poleciła, używany, ale w tak dobrym stanie, że w ogóle nie widać. Kupimy tylko nowy materacyk.

Ja się czuję super, mam dziś wolne, to się lenię miałam odkurzyć, ale chyba zostawię to. Umówiłam się na poniedziałek z lekarzem rodzinnym to poproszę o zwolnienie, mam nadzieję, że nie będzie problemu już nie mogę się doczekać odpoczynku, buszowania w internecie w poszukiwaniu informacji, wysypiania się, ach.... Synek jak tylko się położę to od razu kopie jak szalony, chyba lubi jak mamusia odpoczywa oczywiście nie mam zamiaru całe dnie leżeć skoro dobrze się czuję, będę aktywna, ale poleżeć też trochę w ciąży trzeba

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ania165 a czemu chcesz zwolnienie od lekarza rodzinnego a nie od ginekologa z tego co, wiem to rodzinny wystawi ci zwykle L4 i wtedy zaplaca ci 80% a ginekolog da na ciąze 100 % płatne

Member
    Jagoda333

O mnie
    Magdalena73 nawet nie wiedziałam że igo się sybciej składa, ale zdecydował wygląd gondolki. Fakt że nie jest duża, ale nic na to nie poradzę że tylko tem wózek nam się podoba. Braliśmy tez pod uwagę x-landera city do czasu az odkryłam że ma kubełkową spacerówkę. Moja spacerówka musi byc praktycznie na płasko rozkładana i koniec. A do Mutsy chyba dokupię dmuchane koła tylne bo mimo super amortyzacji to dmuchane jednak lepsze, mniej wstrząsów.
    U lekarza mojego udało się ustalic że moje łożysko jest całkiem wysoko i nic mi nie grozi z tym że zakaz wysiłku i sexu. Lekarz mnie oświecił że od 27-37 tygodnia ciąży nie wolno sexu a ja nic takiego nigdy nie słyszałam i nie stosowałam....nie było potrzeby bo zawsze było ok aż do czasu...

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No mnie igo tez sie podoba gondolka jest super choc ma jedna wade budka jest krotsza niz w evo no ale tak juz jest ze kazdy wozek ma coś co moze komus przeszkadzac. Niby w igo krotsza budka jest klopotliwa latem a my i tak bedziemy jesień zima wozic a na upartego zawsze mozna parasolke dolozyc Ja jutro jade na Polna kupic a o tym sklepie co pisalas nie slyszalam

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie też mała nieraz się tak ułoży że jej nie czuję ale są dni ze daje porządne kopniaki az spać nie mogę. Do tego zgaga mnie męczy szczególnie w nocy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Magdalena, lekarz rodzinny tez moze wystawic zwolnienie platne 100%, ale to chyba tylko u ginekologa mozna.dostac zwolnienie "z powodu ciazy", nie chce zeby to zle zabrzmialo, ale chyba wszystkie wiedza co mam na.mysli

U nas dzis w szkole rodzenia byl Pan z PBKM-u, jakie macie zdanie na ten temat? A moze macie jakies doświadczenie?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Moja Hania przesadza dzis ani jednego kopniaka czasem tylko czuje jak sie napina wole jak kopie wtedy jestem spokojniejsza. Moj maz oczywiście mowi ze przesadzam i ze zachwuje sie jakbym byla pierwszy raz w ciazy

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Magdalena spokojnie ja też tak czasami miałam, ważne że czujesz jakieś napinania przekręcania - to też są ruchy na tym etapie nasze maluchy mają coraz mniej miejsca Mi pomagały zawsze 4 kostki czekolady mlecznej - mała wtedy szalała od razu l

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów