Strona 248 z 409
Pokaż wyniki od 2,471 do 2,480 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja postanowiłam wstrzymać się z laktatorem, butelkami itp zeby właśnie starać się karmić piersią. jak będą problemy to w każdej chwili można dokupić, przeciez w sklepach nie z nikną z dnia na dzień
    też biorę aspargin, zaczynałam od 2 x 1 tabletka a teraz biorę 2x1 rano, 2x1 po południu i 1 wieczorem... skurcze mnie nie łapią ale mam wrażenie jakby mi czasami cos nogi od środka rozpierało, zwłaszcza jak trochę więcej pochodzę albo posiedzę w niewygodnej pozycji.
    co do wagi mam w sumie 7 kg na plusie, wg mnie nie jest źle ale jak odbieraliśmy wózek w piątek to pani w sklepie powiedziała "a pani to chyba zaraz rodzi?" :P małpa
    dzisiaj na 14.00 wizyta, czy Wy też przed każdą macie obawy że lekarz powie że coś jest nie tak? bo ja za każdym razem panikuję... i od razu w gabinecie ciśnienie wysokie a zazwyczaj mam w normie
    ciekawe ile nasz Grześ będzie dzisiaj ważył

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Salome ja od jakiś dwóch miesięcy biorę Szelazo SR i niewiele drgnęło w kwestii anemii, ale jest trochę lepiej.
    Ja powoli zaczynam coś kupować, bo męczące mnie skurcze sprawiają, że coraz częściej myślę, że do terminu z nimi nie wytrzymam.
    Nospa i magnez nic nie dają na te skurcze, a mam ich obecnie ponad 20 dziennie.
    Na izbie mowią, że nie rodzę, więc tylko brać leki i leżeć. Pessar trzyma szyjkę, rozwarcie jest niewielkie.
    Szczerze mówiąc mam mały kryzys i strasznie się boję, żeby wszystko było dobrze.
    Dobrze, że Stefuś mnie nie martwi i regularnie daje kopa w brzuch

Miłego dnia!

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja sobie leniuchuje u rodziców. Wszyscy sobie przez cały weekend chodzili na plenerowe koncerty , ja niestety ze względu na ogromny hałas i tłok nie chciałam małego męczyć. U mnie waga chyba już 12 kg na plusie bo tu nie mam wagi wiec nie sprawdzę. Na razie zero puchniecia i skurczy. Niestety mam problemy z oddychaniem i wzdeciami. Wczoraj przez chyba zbyt duza ilość słodyczy tak mnie bolało u dołu brzucha ze aż się przestraszylam. Na piątek musze juz być w Łodzi bo czeka mnie Usg. Denerwuje sie strasznie bo mój mężczyzna mowi ze mi słabo brzuch rośnie ostatnio i z tylu głowy jest obawa ze znów cos nie tak z lozyskiem. Niestety mam badanie u innego lekarza i tez nie czuje sie z tym komfortowo, ale cóż urlopy.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Sawyer ja kupiłam jedna butelkę bo przy każdym dziecku musiałam 2 razy na dobę dokarmiac teraz kupiłam specjalnie dla wcześniaków żeby mleko jak najwolniej leciało to się może tak szybko mała do butelki nie przyzwyczai . Ja zawsze mam mało pokarmu duże piersi hehe a mało mleka dają.
    Salome co do opryszczki lekarz miał rację to najgorszy wirus dla płodu w 1 trymestrze to nawet do poronienia moze dojść. Ja miałam kilka razy opryszczke w poprzednich ciążach i zawsze dostawałam lek przeciw wirusowy.
    Zelazo biorę jako lek tardyferon ma ponoć najwięcej żelaza i u mnie z hemoglobiny 6 po 3 miesącach wróciła do 11,5 i nadal biorę bo moj gin twierdzi ze im większa hemoglobina rym lepiej bo czasem przy porodzie dochodzi do krwotoku to wtedy mama lepiej to zniesie
    Margola ja mam problemy z oddychaniem jak kłade się spać i jak wchodze po schodach

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena mam ten sam lek co Ty, powiedz mi ile dziennie bierzesz? Ja mam narazie 1 tabletkr dziennie bo podobno sa po nich problemy z zaparciami.
    Co do opryszczki to co lekarz to inna opinia bo w pierwszej ciąży lekarz nic mi nie powiedziała na temat opryszczki tylko kazała leczyć domowymi sposobami a ta kolei tabletki, mogła wcześniej poinformować o tym bo to ponoc czesta przypadłość w ciazy i bym miała receptę na wszelki wypadek. No nic muszę uważać i modlić się żeby dziecku nic się nie stało...

Ooo nie pomyślałam, że reaktywacja wirusa opryszczki jest taka groźna, myślałam, że tylko nowe zakażenia są niebezpieczne i tylko smarowałam się maścią, a już kilka razy mi wyskoczyła... Mam Heviran jak coś w domu, ale w ciąży nie chciałam brać na własną rękę... Jakie leki Wam lekarz przepisał i jakie dawkowanie? Żebym wiedziała na przyszlość.

Dziewczyny, jedzcie wiecej kasz, szczególnie gryczanej, ma dużo magnezu. No i czekolada go ma... ;p ja nie mam skurczy, może dlatego, że aż tak nie ograniczam się ze słodyczami, i kawy nie piję... ;p

Ja chciałam odciągać pokarm dla wygody, żeby mąż zamiast mnie czasami wstał w nocy i nakarmił małego, ale rzeczywiście, słyszałam, że butelka zniecheca do piersi.... Ehhh, to chyba jednak czeka mnie wstawanie w nocy.... ;p

Miłego dnia wszystkim!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    U mnie to jest tak, że jak nie wezmę żelaza to mam zaparcia a jak biorę to wszystko ok nie wiem dlaczego tak się dzieje. Biorę 1 tabletke na dobę.
    Ania 165 u mnie kasz gryczana jest prawie codziennie bo ja nie jadam ziemniaków a na czekoladę mam nietolerancję i niejadam jej bo potem skręca mi żołądek. Wracając do opryszczki to wiem rózne sa opinie ale ja w tym temacie słucham ojca i siostry obu uwazam za bardzo dobrych lekarzy i ufam im . Salome nie denerwuj się u mnie twierdza ze najgorszy okres to 1 trymestr .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o wkładki to co prawda ja doświadczenie mam zerowe, ale z moich poszukiwań wyszło że najlepsze są te http://akpolbaby.pl/pl/wkladki-lakta...500107105.html lub te http://akpolbaby.pl/pl/wkladki-lakta...062991000.html. Ja na razie na próbę wzięłam te pierwsze z J&J.

Teraz siedzę właśnie w domu i czekam na wózeczek i fotelik, kurier ma być za godzinę u nas ostatecznie wybór padł na Adamex Vicco i fotelik Cybex Aton M.

U mnie waga +10kg, trochę przerażona jestem że aż tyle. Ale widać że wszystko idzie w brzuch, bo reszta na szczęście bez większych zmian. Ale brzuchol mam ogromny, do tego tak mocno do przodu się układa No i najgorsze że żadna pozycja nie jest dobra - ani stać, ani siedzieć, ani leżeć dłużej niż 20 minut nie mogę.

Jutro wizyta, mam nadzieję że wszystko dobrze będzie, bo ciągle mnie martwi wysoki wynik z glukozy.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Ja nadal w szpitalu chociaz wszystko ok. Lekarz mnie straszy leżeniem w domu a nie sprawdził nic na usg tylko tak na zapas mi mówi a na pewno nie będzie konieczności takiej bo łożysko mam przecież wysoko.A tu rodzą non stop az brakuje miejsc. Jedzenie ubogie zwłaszcza śniadania i kolacje. Juz mnie wszystko boli od leżenia. Nawet nogi. Piersi mi się obudziły bo pewnie słyszą te głodne płaczące dzieci no i zaczęły produkcję

Ja dzis mam usg wiec sie okaże czy maly rosnie nadal jak szalony... co do wagi to jestem przerazona bo mamy juz ok 13 kg na plusie a to dopiero 28 tydz. Puchnę pomimo tego ze pije duzo wody a kostki wieczorem to mam takie jakbym każdą z nich miała skręconą... obijam się jak mogę ale w pracy i tak muszę byc codziennie... chociaż bywają smieszne sytuacje : ostatnio na spotkaniu z klientem małemu się tak nudziło ze cały brzuch mi falowal przez dobre 15 min...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów