Strona 244 z 419
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,440 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja nie kupuję laktatora, miałam przy poprzednich dzieciach i żaden nie zdał egzaminu. Kobieta od laktacji stwierdziła, że mam za dużą otoczę wokół brodawek i żaden laktator nie pomoże. Jedynie mogę recznie ściągać i tak też przez 3 miesiące robię a potem rezygnujemy z karnienia piersią i potem nutramigen przez rok ze względu na skazę białkową

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jagoda333

O mnie
    A ja nie wyobrażam sobie życia bez laktatora. Pietwszy miałam ręczny i było to bardzo męczące ale czasem prawie ratował mi życie. Do drugiego dziecka miałam elektryczny ale niedrogi BabyOno i teraz też taki kupiłam. Czasem trzeba gdzieś nagle wyjsc tak ja do dentysty z bólem a ręcznie nie potrafię odciągac mleka. Można dac mm ale jak się ma alergika to się tego unika jak najdłużej. Karmiłam każde po 6 mies bo wracałam do pracy a gdybym nie karmiła przez 8 godzin to pokarm zanikał. W pracy biurowej nie miałabym szans na odciąganie w dodatkucw wc

Member
    Jagoda333

O mnie
    Przy zgrubieniach w piersi gdyby nie laktator dostałabym nie raz zapalenia. Przed " zabiegiem " ciepły prysznic aby udrożnic zatkane kanaliki w piersi potem odciąganie ale tylko trochę a następnie chłodne okłady żelowe ( albo kapucha ale kto ma siłę w nocy chłodzic i rozbijac kapuchę to niech tak robi - ja miałam żelowe chłodząco- grzejące kompresy na piersi wielkokrotnego użytku- są Avent i innych firm -cena ok 50zł a przydają się tez w razie siniaków i w innych przypadkach)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Jagoda a co to są za wkładki? Takie specjalne przy zapaleniach czy tylko chlodzace? Ja pierwsze co to się zaopatrze w kapustę. W nocy podkladalam ręcznik pod deskę i tluklam bo nic innego mi ulgi nie przynosiło... a kapustą od razu Tym bardziej jak miałam gorączkę i ból mięśni :/
    Ja zamierzam karmić rok tak jak pierwsza ale tylko dlatego że obecnie jestem bezrobotna i chce zalozyc wlasna działalność. Więc z mężem ustaliliśmy że rok siedzę z mała w domu a później mogę działać
    Ja laktatora nie kupuję póki nie będzie mi potrzebny. Mam niedaleko hurtownie z artykułami dziecięcymi więc to kwestia kilku minut.

Member
    Jagoda333

O mnie
    http://allegro.pl/kompresy-zelowe-na...428029812.html
    O takie kompresy sobie kupię. Wkładam je do lodówki i w każdej nagłej potrzebie są szybko gotowe.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Salome ja też miewałam gorączkę i dreszcze najczęściej w nocy mimo częstego karmienia. Kanaliki mi się czasami zatykały.... Więc jak już taka zaspana odciągnęłam trochę pokarmu to szybko okład i z nim spałam dalej a potem nawet nie pamiętałam jakie w nocy miałam problemy z piersiami. Swoją drogą to podziwiam Cię że rok karmiłas bez laktatora. Jak już wspomniałam u mnie bez tego ani rusz....po porodzie bardzo posypały mi się zęby wcześniej wyleczone i kilka wizyt musiałam zaliczyc bez noworodka przy sobie. A u dentysty bywają opóźnienia a w domu głodne dziecko więc nie musiałam się zbytnio jeszcze tym denerwowac i zostawiałam mleczko w lodówce.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Jagoda moje dziecko było tak uparte ze nawet jak odciagnelam raz pokarm i mąż próbował podać jak poszłam na zakupy to za Chiny nie chciała. Później próbowaliśmy jeszcze parę razy az w końcu dałam sobie spokój, przyzwyczaiłam się do karmienia a jak już się pokarm unormuje to nawet nie czułam ze go mam początki bywają trudne a później do zabkowania było ok.
    Muszę kupić sobie te wkładki bo też z ta kapusta jest trochę meczarni...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Jagoda333

O mnie
    A ja w nocy przyjechałam do szpitala ok 1:30 poszłam siusiu i zobaczyłam dośc dużo krwi. Popędziliśmy do szpitala. Zrobili ktg usg i niby wszystko ok ale muszę zostac ok 3 dni. Krwawienie ustało. Dostałam zastrzyk na rozwój płuc. 30 tydzieñ. Mam nadzieję że to krwawienie to jednorazowa sprawa ( sex) i że dotrzymamy do 3 września

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Jagoda trzymamy kciuki! Ja jak krwawilam w 6 tygodniu, to w szpitalu pytali mnie czy przypadkiem stosunku nie bylo. Ale u nas nie bylo, tylko jakis krwiak sie zrobil i lezenie :/ odpoczywaj!

Member
    Jagoda333

O mnie
    Mnie nie pytali a samej mi było głupio no ale tak czy inaczej muszę byc na obserwacji i zero sexu do koñca połogu:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów