Strona 243 z 409
Pokaż wyniki od 2,421 do 2,430 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Moja mała tez ma tak że czasami brzuch mi tak wypina, że masakra a czasami cały dzień jakieś delikatniejsze wypinania i kopsy, lekarz mówił że jest ok bo każde przekręcenie czy wypięcie to jest ruch dziecka Gorzej jakbym przez cały dzień wcale małej nie czuła ale zazwyczaj daje popalić po posiłkach i wieczorem jak światło gaśnie W przyszłym tygodniu wizyta i będzie to 30 tydzień - jestem ciekawa ile kluska waży

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Joga dobrze, ze juz wszysyko w porzadku

Ja wlasnie nie wiem jak to jest z ruchami ? Niby nastal okres na je dokladniejsze analiziwanie. Ale co to oznacza? ile ich ma byc? co ile godzin? sa jakies zasady?
    Ja jak sie ruszam caly dzien to nic nie czuje. Położę sie tak jak teraz i zjem np teraz truskawki i dostaję za swoje chyba 10 kopniakow na minute

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja mam informację, że jak się położę to powinnam czuć min 10 ruchów na godzinę (każde przekręcenie, puknięcie, wypięcie to ruch) jeśli tyle nie będzie mam zjeść kostkę czekolady bądź obfitszy posiłek i liczyć ponownie bo wtedy mała powinna sie rozruszać, generalnie nie liczę na razie bo małą czuję co chwilkę chociaż delikatnie ale czuję

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Z liczeniem ruchów to wszystko zalezy od lekarza. Niby jesli jest cukrzyca, nadciśnienie i inne komplikacje należy liczyć według schematu podanego przez Patrycje począwszy od 28 tyg. Jesli nie ma komplikacji należy sie zgłosić do szpitala gdy przez 12 h nic sie nie dzieje lub gdy sie zmienił diametralnie charakter ruchów. Choć są i lekarze którzy każą liczyć wszystkim ciezarnym.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Jejciu Joga współczuję przeżyć, dobrze, że już ok ale leżenia nie zazdroszczę, remontu też my własnie kończymy łazienkę. Dziś wybrałam się na zakupy 40 km ode mnie i w koncu udało mi się kupić takie koszule do karmienia jak chciałam i cała wyprawkę dla siebie do szpitala mam. Teraz zostanie tylko torbe spakować bo jak cholestaza wyskoczy to juz do domu mnie nie puszcza a pięty i dłonie już lekko swędzą a alat i aspat są juz w gornej granicy

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Mi lekarka też mówiła że jak się położę i w ciągu godziny nie poczuję ruchu to mam zjeść coś słodkiego, jeśli to nie pomoże i nadal będzie cisza to do szpitala. Ja tam czuje ruchy często nieraz na prawdę mam wrażenie że on próbuje wstać ;p

Joga więc teraz bez kombinacji i leżeć i odpoczywać. Zdrówka dla Ciebie i maleństwa!

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny my dotleniamy się na wczasach i z telefonu nie chce mi się pisać, ale właśnie nadrobiłam czytanie
    Aspirator polecam Katarek. U nas niezastąpiony. Teraz kupiłam tą wersję plus ponieważ się lepiej rozkłada do czyszczenia.
    Laktator miałam ręczny Avent. Ale tak na prawdę chyba wszystko zależy od potrzeb. Ja używałam głównie przy nawałach pokarmu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Joga dobrze, że już w domu jesteś, ale co przeżyłaś to Twoje, współczuję. Teraz odpoczywaj, Ty i maluszek jesteście najważniejsi, po porodzie jeszcze się nabiegasz
    U mnie laktator nie był konieczny, teraz się okaże, na razie wstrzymuje się z kupnem, zobaczę co będzie potem
    Przepływy nadal wyszły z tym takim wcięciem, więc jest ryzyko nadciśnienia, ale, za co trzymam kciuki, nie musi się pojawić, ale kontrola ciśnienia musi być. Poszłam potem po badaniu do Pepco i jeśli którejś brakuje rzeczy do wyprawki to są właśnie promocje. Niedrapki 1zl, czapeczki 1zl lub 3, spodnie że stopkami 4, 5zl. Są też koszulki takie zapinane na całości za dyszke, na początek będzie wygodna

A o ruchach na razie nic nie mówiła by kontrolować, pyta tylko na każdej wizycie czy są odczuwalne. Pewnie rzeczywiście zależy od lekarza. Pamiętam, że poprzednio też dopiero pod koniec ciąży dostałam kartkę do liczenia ruchów i chyba w ciągu 12 godzin miało tych ruchów być 10 i zaznaczało się o której te 10 ruchów było.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Joga- odpoczywaj, lezakuje i relaksuj się. Wszystko bedzie dobrze.
    Moj synek ostatnio nabral regularnej aktywności. Jak sie poloże to kopie, wierci się i przeciąga. Nawet w wannie nie odpusci okazji. W nocy rowniez po przekreceniu sie z boku na bok mlody sie uklada. Wiercipiętka mała ☺ja z zakupem laktatora sie wstrzymuje bo nie wiem jaki bedzie potrzebny, bo jak mlody bedzie korzystal z cycka to wydaje mi sie ze reczny wystarczy , jak beda jakies problemy z kamieniem to zapewne poszukam elektrycznych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów