Strona 241 z 419
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    My o kosmetykach jeszcze nie myślimy. Dopiero zaczynamy rozglądać się za wózkiem. Więc oby się urodził o czasie

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    A jeszcze a propos wyprawki - możecie polecić jakiś aspirator do noska? Bo jak zobaczyłam jaki jest wybór i rozstrzal cenowy to się złapałam za głowę, zastanawiam się ile faktycznie warto dać za taki aspiratorek.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Asik34 moja szefowa nie jest starą panną. Ma męża i podobno nawet kiedyś chcieli mieć dzieci ale nie mogli... No ale żeby tak na kimś innym się wyżywac...katoliczka a traktuje ludzi jak bydło... Ja taka pobożna nie jestem ale staram byc dobrym człowiekiem aby nikt przeze mnie nie płakał...

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Pewnie dlatego jest taka zgorzkniała. Brak możliwości posiadania dzieci jest traumatycznym przezyciem. Pewnie nie "przerobiła tematu".

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?

Anitas mam tak samo z robieniem czegokolwiek Wieczorami sama bywam zła na siebie że sie zapominam. Ale wyleżałam już dość na początku.

Marti, Sawyer postaram się wysłać maila bo korzystam z tel (komputer odmówił posłuszeństwa) Chyba że może być przez fb?
    Anitas może być przez fb? Jak co to się odezwijcie - Aleksandra Wolny z Żor

Kochane a jaki kolor wózków wybrałyście? Teraz pełno szarych, chcieliśmy biały z ecru i czerwonymi dodatkami alr podobno białe elementy na zime niepraktyczne... Rozważam jeszcze brązowy ahhh za dużo tego!

Co do kosmetyków to na początek emolient (skład ten co w emolium tylko połowe tańszy) bo z synem musiałam takich używać więc awaryjnie kupimy takie.

A co do szefowych to rzadko kiedy pracodawca jest zadowolony. Moja dyr też zachwycona nie była bo w połowie roku zmiana wychowawcu itd ale ostatecznie jakieś złości nie dostrzegłam. Ale co tak naprawdę myśli zobaczymy za rok jak będę chciała wrócić.

Są tu mamusie ze Śląska?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Mishka, ja chodze do skzoly rodzenia bo też moja pierwsza ciaża i sobie chwalę, jutro będzie temat o laktacji, do tej pory przerobiłysmy juz sporo tematów, połog był bardzo ciekawy np. Polecam, chociaż teraz po przeprowadzce też musimy trochę dojeżdzać (ja aktualnie jestem ze świętokrzyskiego, wczesniej Kraków).

Olaaa, ok to ja się przez fb odezwę.
    Co do wózków, my się zdecydowalismy własnie na Coletto taki gratifowo-biały z czerownym akcentem, a bardzo podobały mi się Riko Brano szaro-białe, ale Coletto lepiej wypada w testach. A zależy mi na czyms takim neutralnym, ani typowo chłopięcym ani dziewczęcym.
    Olaaa, uczysz?

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Olaaa no moja szefowa to jest wyjątkowa wydra a pracuję w urzędzie pañstwowym i wszystkim się wydaje że my tam jak u Pana Boga za piecem mamy a mobbing na każdym kroku i poniżanie zwłaszcza starszych pracowników... Ostatni hit szefowej to zakazy dzwonienia do domu. Rozumiem nie nadużywac ale zakaz? Korpo za marniutkie pieniądze ehh dokąd ten świat pędzi?

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Olaa - odnośnie ciuszków też jestem zainteresowana - jeśli mogę to skontaktuje się przez FB
    Ja mieszkam na Śląsku, obok Raciborza
    Do szkoły rodzenia się zapisałam , nawet do dwóch na jedną idziemy z mężem pod koniec lipca - jest to szkoła w pigułce ( jeden dzień po południu i z głowy - na taką udało mi się namówić moją połówkę. Na drugą szkołę jestem zapisana na sierpień - mam nadzieję że brzucho pozwoli mi na uczestniczenie w niej bo ostanie zajęcia 29-08.
    Co do koloru wózka my skłaniamy się ku trzem kolorom , granat, brąz, albo mój ulubiony morska ciemna zieleń wszystkie z elementami białego przy gondoli i biały stelaż.
    Faktycznie aspiratorów jest mnóstwo - mój szef ( ojciec trójki dzieci ) polecał ten Katarek podłączany do odkurzacza bo ponoć najlepiej udrożnia , ale sama jeszcze nie wybrałam żadnego i również chętnie posłucham Waszej Opinii.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów