Strona 240 z 409
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Anitas ja też tak lubie wałeczkiem pomachać. Dziś zafugowałam kolejny kawałek łazienki, została mi mała scianka . A jak skończę fugować to planuję wytapetować jedna ścianę w korytarzu na piętrze, liczę że siły będa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A mam informację do dziewczyn z dużymi biustami. Wczoraj kupiłam sobie stanik do karmienia firmy Ava leży rewelacyjnie byłam w szoku ja zawsze mam problem z doborem stanikow a tu taka niespodzianka do tego jest ładny koronkowy i bardzo wygodny. Ja kupowałam miseczke G /80 i jest taki z małym luzem ale zamówiłam sobie tez miseczke H no bo jednak jak pokarm bedzie to troszke się jeszcze powiększy się. Polecam te firme

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Olaaaa ja chetnie zobacze.zdjecia tych ciuszkow, mozna na maila? Kam.martyna@gmail.com

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    My zaczynamy od 3 lipca porządki generalne i malowanie i na bank sie nie powstrzymam zwłaszcza, ze maly ma byc u babci caly tydzień hihi..Za bardzo lubie wszystko "sama"

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Olaaa ja rownież mogę się przyjrzeć ubrankom, co prawda mam już trochę kupionych ale zawsze można dokupić. Poproszę też na maila jesli to nie problem: sylwia_niewczas@wp.pl

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Swoją drogą też macie taką ochotę na truskawki? Ja bym mogła jesc je ciągle. My się wyprowadziliśmy z Krakowa na wieś jakieś pół roku temu i jednak stwierdzam, że nie ma to jak świeże truskawki zaraz po zerwaniu

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Patryszka - z tym goleniem "tych miejsc" - to chyba mamy te same przeżycia , z lusterkiem trochę łatwiej ale i tak to niezła gimnastyka i ubaw po pachy, ostatnio zbierałam truskawki - stwierdziłam że dużo wygodniej jest na kolanach.
    Karolek - ja ślub brałam w sierpniu zeszłego roku , u pracodawcy pojawiłam się po urlopie, podeszłam do kadr w celu zmiany nazwiska ( jeszcze dowodu nie miałam ) dziewczyny najpierw powiedziały że się nie spieszy i mogę przyjść dopiero jak dostanę dowód, ale po kilku dniach ( poszły wypłaty i składki do ZUS) musiałam szybko druczek wypełniać o zmianę nazwiska bo ZUS miał już zmienione moje nazwisko i mu się dane nie zgadzały z pracodawcą, więc dopytaj najlepiej w kadrach. Do urzędu Skarbowego nie musiałam zgłaszać nazwiska nowego bo jest teraz cyfryzacja urzędów ( w końcu )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Dziewczyny rozmawiałam z koleżanką z pracy i mówię że moja szefowa jest na mnie chyba obrażona bo była z moimi rodzicami na tym samym turnusie wczasowym i się do nich nie odzywała a ona na to że jest faktycznie obrażona bo jak mogłam zajśc w ciążę jeszcze w tym wieku! Normalnie szczena mi opadła bo baba jest bezdzietna po menopauzie i wyjątkowo wredna a za to pierwsza w kościele! Ona się nie boi że zło wraca?

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Jagoda333 niestety stare panny tak mają....nie lubia gdy ktos jest szczęśliwy, a tym bardziej przyszła mama. Nic się nie martw, nie przejmuj i w ogóle. To tylko jej fanaberie i nie daj sobie przez to popsuć dobrego humoru

Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Hej, a ja dopiero teraz robiłam krzywa cukrowa i trochę się martwię wynikami - na czczo i po godzinie są ładne, ale po 2h mam 139.5, więc na pograniczu. Za tydzień kolejna wizyta, zobaczę co lekarz powie, bo sama nie wiem co robić z takim wynikiem.
    Co do wyprawki - ja właśnie zrobiłam zamówienie na aptekagemini.pl i na allegro u użytkownika swiat__dziecka. Fajne ceny są tez na akpolbaby.pl - spory wybór i dużo przecen. A kosmetyki planuje kupić w rossmanie - z tego co pamiętam maja tam babydream i chyba Hippa też. Hippa widziałam też ostatnio w superpharmie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów