Strona 238 z 419
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Ja schylać się jeszcze mogę ale ost weszłam do wanny, stwierdziłam ciężki dzień to poleżę. Wszystko było ok póki nie zaczęłam się myć, nie mogłam sięgnąć po żel bo brzuszek mi przeszkadzał, a o umyciu stóp nie wspomnę, a najgorsze było przede mną: podnieść się nie mogłam a ja sama w domu :-( ale jakoś powoli się udało. Powiedziałam sobie tylko już prysznic .
    A byłyście teraz u stomatologa? Ja mam 4 zęby do leczenia :-( wczoraj dwa mi zrobiono ale jak znieczulenie puściło to jaki ból ... mam nadzieje że dzisiaj już nie będę nic czuć pròcz upału bo czuje że się zapowiada. Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Jesli chodzi o schylanie to też coraz trudniej z tym u mnie No ale jakos powoli damy radę, juz bliżej niż dalej.

Chciałam zapytać te z Was które kupują częśc wyprawki online, gdzie kupujecie te drobne akcesoria i kosmetyki do szpitala i dla dziecka? Macie jakas sprawdzoną stronę? Te upały nie zachęcają do zakupów a w s umie można poszperać w necie.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja kosmetyki dla siebie i malej kupowalam w aptece ale to dlatego, że mamy tendencje to uczuleń. A wyprawkę cześciowo w sklepach, a częściowo on line. Ubrania głównie kupowałam w c&a, i w smyku a rożki łóżeczko w sklepie.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja wyprawkę kosmetyczna i apetyczna zamówiłam online na stronach aptek. Często korzystam z Doz.pl bo tam zamawiam najtaniej m.in Biooil czy tez moje witaminy a odbieram w najbliższej aptece bez kosztów przesylki. Ceny są inne niz stacjonarnie w aptece. Dużo osob poleca tez aptekagemini.pl ale z niej osobiscie nie korzystałam, gdyz zamawiam moje ulubione peelingi akurat z innej aleleki.pl jesli chodzi o ciuszki na razie nakupilam sporo w Tesco bo byla wyprzedaż, a teraz czekam na wypłatę bo już w tym miesiacu budżet przekroczyłam

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja się staram jak najmniej schylać bo potem mnie brzuch boli i twardnieje... mycie jak mycie, ale ja mam największy problem żeby się ogolić "tam" działanie po omacku nie przynosi spektakularnych efektów

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    U mnie ze schylaniem ciężko. Ostatnio synek chciał pograć ze mną w " zbijaka " to przychodzil podawać mi piłkę
    Ja do dentysty chodziłam wczesna wiosna bo przy wielkanocnym śniadaniu złamał mi się ząb. Miałam 2 zęby do leczenia zrobiłam i jeszcze pójdę do kontroli na koniec lipca.
    Często zamawiam a aptekagemini, ceny mają spoko i wybór tez.
    Dzisiaj ulga od upału od razu inna energia. Wyprasowałam stertę ubrań, 2 pralka się pierze, posprzątalam a teraz leze Czasami mam wrażenie, że małe krasnoludki podrzucaja brudne rzeczy do prania to się rozpisałam

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Magdaa mi to już niedobrze od prania codziennie mam 2 pralki. Przy naszej 6 osobowej rodzinie to niekończąca się historia a jeszcze dojdą ubrania młodej. Zimą suszę w suszarce ale latem na linkach niby taki nic ale wyjac z pralki rozwiescic potem zdjąć a minuty lecą hehe . Dzisiejsza pierwsza porcja się suszy a druga w pralce. A dla małej mam już wszystko poprane i poprasowane , chociaz z tym juz spokoj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    magdaa

O mnie
    Nas póki co trójka i prania masa wiec jestem w stanie sobie wyobrazić co jest przy 6

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a teraz z innej beczki.... orientujecie się jak to jest, gdy wyjdę za mąż to oczywiście wiem że muszę poinformować pracodawcę, ale mam to zrobić od razu czyli dac mu akt małżeństwa? Czy poczekać aż będę miała nowy dowód? No i jak lekarka będzie mi wystawiać L4 to jeszcze na stare nazwisko?

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Ucielo mi post...rano 2 pralki naszego prawie suche. Teraz 2 pralki Hani, jutro 2 i ubrania Małej będą poprane. Zostaną pieluchy, pościele, koce itp

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów