Strona 237 z 409
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Dzisiaj jest jakis okropny dzien, ten upal to istna katastrofa, dopiero 11 a juz bym chciala.zeby sie konczyl a jeszcze tyle przede mną! Przyslijcie.mi troche energii

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    No lekko dziś nie jest o 6.50 jak wstałam
    było już 21 stopni w cieniu. Teraz jest 27
    siedzę w domu gorąco na tarasie słońca nie ma ale tez gorąco. Jak wstałam rano wydawało mi się, że jestem wypoczęta teraz już tak nie czuję 100 procentowy odpływ energii.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    hej, ja po porannym wietrzeniu domu, pozamykałam wszystkie okna i zaciągnęłam rolety , póki co jest chłodno w domu. I do 16 nie mam zamiaru wynurzać się z mojej ciemni po 9 się wybrałam do ogródka z zamiarem pozbycia się chwastów z ogórków , ale szybko zmieniłam plany teraz jest 30 stopni w cieniu. ..dzielę się z wami energią i zabieram się za gimnastykę , bo ostatnio coś czuję kręgosłup i biodra - muszę się trochę porozciągać .. korzystam dopóki mi lekarz nie zabroni .
    Ja to się motywuje zazwyczaj myślami że już za 3 miesiące maluszek będzie z nami od razu energii mam więcej

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    U nas słońca nie ma, ale jest strasznie duszno.....

Jaaczek- o matko ty masz jeszcze siły ćwiczyc????? Zazdroszcze. Ja nie dam rady. Kazdy wiekszy wysilek kończy sie potem zdychańkiem :P

Mnie też ostatnio cała miednica dokucza. taki ucisk czuję, że masakra. Młoda gdzieś tam się wierci i ma używanie na moim pechcerzu. Musi byc mega wygodny :P

Niestety te ostatnie 3 miesiące wogole mnie nie motywują że to już zaraz za chwile. Dla mnie wydaje sie to wrecz strasznie daleka przyszlość. A dodatkowo potęguje to fakt że fizycznie bedą to dla mnie trudne miesiace ze wzgledu na obciążenie brzuszkiem. Muszę czymś się zająć żeby ten czas który mi pozostał jak najszybciej zleciał. jakis wiekszy kryzys mnie dopadł chyba.Zazdroszczę dziewczynom co mają termin na poczatek. A Magdalena to juz wg w sierpień prubuje się wstrzelić ;p

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Jeszcze mi się chcę i mogę ( choć nie wiem jak długo ) ...a szaleństwa nie ma dwa razy w tygodniu jak się porozciągam to jest plan zrealizowany. a motywacje mam bo zauważyłam że po takiej gimnastyce lepiej śpię w nocy i nie budzą mnie biodra czy też miednica . Polecam pokręcić kilka kółek biodrami lub nimi pokołysać ( oczywiście jak nie ma przeciwwskazań od lekarza - bo bezpieczeństwo nasze i malucha najważniejsze ) Czytając posta Magdy - aż jestem ciekawa jak u MNie będzie - bo mój maluch ostatnio też już sporo ważył , a to moja pierwsza ciąża i nie wiem co o tym myśleć

Member
    Jagoda333

O mnie
    Ja po wizycie. Mała ma 1320g w 30 tyg więc już nadrobiła bo była mniejsza niż Wasze w danym tygodniu. Myślimy o imieniu Hania więc będzie trzecia co najmniej z tego forum bo Magdaleny tez tak planują. Dzis dotarła do mnie niania z kamerką. Ale uciecha! Ma taki zasięg że będę mogła piętro niżej mamie zanieśc i np skoczyc po młodą do szkoły

I u nas słońce grzało mocno. Nic normalnie​ się nie chciało, ale pozbierałam trochę energii i zrobiłam pranie części dziecięcych rzeczy, teraz czekają na prasowanie, ale to już jutro
    Gratuluję Wam udanych wizyt, super, że dzieciaczki rosną, a Twoja Magda chyba największa ja mam jutro wizytę, więc też się dowiem, ile moja już ma i będzie kontrola tych przepływów. Oby wszystko było ok, trzymajcie kciuki
    A poprzedniej nocy budzi mnie ból brzucha, trochę się zaniepokoilam, ale tak sprawdzam, dotykam i tylko w jednym miejscu boli, a to chyba malutka postanowiła się rozciągnąć, bo czuć było jakby piłkę pod skórą, może główka to była a pisalyscie, że Wasze lubią kopać po pęcherzu, u mnie kopniaków raczej nie było, ale parę razy miałam wrażenie jakby siadła mi na nim, bo taki nacisk czułam i WC od razu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Pogoda rzeczywiście nie nastraja do aktywności ... ja specjalnie wczoraj zainwestowałam w wiatrak żeby w pracy ustawić ale zapobiegawczo kupiłam taki wyposażony w pilota jakby od biurka mi się nie chciało wstawać

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Wy też już się nie mozecie schylać?? bo juz jakiś czas temu zauważyłam że pod prysznicem umycie łydek z pozycji stojącej to jest wyzwanie!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja już nie bardzo mogę się schylać choć mam takie odruchy i po chwili ekspresowo się prostuję. Dziś do 14.30 leniuchowałam , przespałam się 3 godz. i normalnie energia wróciła, więc poszłam z synem basen myć tzn on szorował a ja plukalam a o 20.30 poszłam zafugować pół sciany. W końcu
    doczekam się wykończonej łazienki na dole bo jakoś przez 3 lata mężowi nie podrodze było a teraz stwierdził, że jak będzie noworodek w domu to nie moze byc zadnych surowych scian. Nie ma ro jak dobra motywacja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów