Strona 235 z 398
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Ja już jestem po wizycie. Mam założony pessar. W ciągu dwóch tygodni szyjka się nie skróciła ale pojawiło się niewielkie rozwarcie.
    Także dalej prowadzę leniuchowy tryb życia i mam nadzieję, że z pessarem wytrzymamy do terminu

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Anka19880 to odpoczywaj teraz i relaksuj się Powiem Wam, że jeśli chodzi o energię to u mnie chyba ostatnio jest lepiej, niż pod koniec 2 trymestru. Ale z kolei ja mam problem ze spaniem w nocy, może też ze względu na tak długie dni. Często się budzę i mam już problem z zaśnięciem, w ciągu dnia z kolei nie mogę zasnąć

Chcialam Was zapytać, bo nie pamiętam czy pojawił się już ten temat na zużyte pieluchy. Czy kupowałyście specjalny (typu Tommie Tippiee) i czy uważacie go za przydatny? Jest teraz tyle gadźetów jeśli chodzi o wyprawkę, że czasami już głupieję i nie wiem co się przyda, a co jest tylko faktycznie gadżetem.

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Ja tez juz po wizycie. Wszystko dobrze, Hania waży 1470 g.
    Na zużyte pieluchy nie kupowalam nic specjalnego. Tylko żeby "zapach" się nie roznosil to każdy pampers lądował w foliowce i dopiero do kosza

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie tez pieluszka ladowala w reklamówce a potem na zewnątrz do kosza. Ja właśnie czekam na wizytę jak zwykle jestem 20 minut za wcześnie . Do lekarza mam 15km i zawsze wyjeżdżam wcześniej gdyby korki były a i tak ich nie ma. Cały dzień brzuch mi sie napina i z dnia na dzień jakos mocniej zobaczymy co lekarz powie

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A interesowałyście się aplikacją do mierzenia skurczy. Czytałam w innych wątkach, że dziewczyny korzystają ale jeszcze w necie nie rozglądałam się wctym temacie.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Jak wizyty?
    Mój mały waży 1150g w 28tc6d
    czyli prawie 1200g w 29 tc
    ufff... bardzo się cieszę niech rośnie!!!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja po wizycie mała wazy 1799 kg nawet doktor powiedział, że zaszalała wg om jrstem w 30 tyg. a wg usg w 31 mala ma dlugie nogi i duzy brzuszek, nadal sie nie odwrocila i jest miednicowo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena czy dobrze pamietam, ze poprzednio mala wazyla jakies 500g? Faktycznie pieknie urosla moj tez posladkami :/ mam nadzieje ze się to zmieni. Do kiedy jest na to czas? do 35tc?

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No właśnie do kiedy dzieci się muszą ułożyć?

Mój maluch rowne 1000g Gin mówiła że to dobra waga....
    Ja dostałam żelazo i tak sobie myślę czy właśnie przez niedobór żelaza jestem taka śpiąca i leniwa?

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Moj maly wazy 940g :-)

Tez jestem bardziej śpiąca, ogolnie w trzecim trymestrze ma sie mniej energii, raczej nie ma to zwiazku z zelazem, gdyz moje jest spoko, a nastroj to roznie

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów