Strona 233 z 419
Pokaż wyniki od 2,321 do 2,330 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Tak jak piszecie, u mnie to samo. Słyszałam, że zaszłam w ciąże bo 500+, A my o dziecko staraliśmy się 7 lat. Co do płci było mi obojętne tylko żeby zdrowe było, a ludzie ... patrzą na mnie i zgadują, dziewczynka? Mówie że chłopiec - oj to tata zadowolony . Taka mentalność ludzi ...
    A jeszcze lepsi moi dziadkowie: kiedyś tego nie było czy tamtego. Ile o pieluchach się nasłuchałam, czy o chodzeniu do lekarza. Mówię, że w lipcu chcemy wózek kupić to się nie kupuje , dopiero jak dziecko się urodzi. W domu mam dwa.koty, to teraz najlepiej je wydać bo dziecko zagryzą - tragedia jakaś ...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ewa z tymi kotami .. przyznam że mocny tekst. Robi wrażenie że
    Szczęka opada, tego jeszcze nie slyszalam. My kupujemy wózek w tym tygodniu bo czasami sie czeka do 8 tyg zależnie od producenta.Tak nas poinformowano.
    Z kosmetyków dla dziecka jedyne co kupilam to chusteczki nawilżane

i maść do pupy. Jesli chodzi o kąpiel to czekam na szkołę rodzenia bo jestem ciekawa zaleceń położnych bo doswiadczenia nie mam

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ojjj tak.... komentarze ludzi na temat kolejnej płci to dopiero tragedia. Ja teraz słyszę, że o terzecie.....mocno zla bylaś??? No szczęka mi opada. I żeby nie drążyć tematu przed obcymi obrałam taktykę że tak na początku owszem a potem juz sie przyzwyczaiłam. Albo tekst typu- wpadka? - NO wiesz nie. Skoro uzywa się pewnych rzeczy z własnym mężem to trzeba się liczyć z konsekwencjami, tutaj nie ma mowy o wpadce. I zazwyczaj zamykaja buźki i nie komentuja. Nawet wczoraj był festyn u nas pod kościołem. No i wiadomo było sporo znajomych z okolicy i ciekawe panie, znajome dalsze rodziny- pytały - ooooo nie wiem czy pytac? przytylas tak czy to co innego???- a ja wtedy odpowiadam po chamsku- NO wiesz zima była długa i zimna to się nawpierdzielaalm i teraz sa efekty tego - Ty no co ty poważnie?. Ale miałam momentami ubaw

Moja siostra oczywiście w sobotę nie mogła się powstrzymać od ponownego komentarza na temat wybranego przez nas imienia. I przy stole przy wszystkich u rodziców - no powiedz jakie tam imie wybraliscie?- jeszcze nie wybralismy- no jak nie? co nie mówisz?- Ale wszyscy juz wiedza jakie imię.Ela też wie.
    Chciała wredota jedna żeby wszyscy mi nagadali że co to wg za imię i że wydziwiam. Na szczęście nikt nie pociągnął dalej tego tematu. Chyba widzieli że było mi przykro tym jej zachowaiem.

Ja nie wiem. Jakoś do obcych osób potrafie byc stanowcza i krótko odpowiedziec. nawet w stosunku do męża rodziny zdarza mi się tak zachować. Ale do własnej-od razu mam durnowate poczucie winy jakbym dobrze narozrabiała. Maskara jakas.

Ale żeby nie było- ogólnie weeken minął mi spokojnie i bez większych nerwów. Ja celowo jeszcze nic nie kupuję bo mamy zacząć remont i nie mam najmniejszej ochoty nowiuskich ubranek i kosmetyków potem czyścić.Ale czuję że czas zdecydowanie mi zaczął uciekać.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A propo wózka to też słyszałam już tekst nie kupuj bo to pecha przynosi a broń boze rozkładać łóżeczko przed porodem. Ja to już czasami ręce rozkładam od tych głupot. A o koyach to słyszałam, tekst cytuje Dobrze, ze masz koty na zewnątrz bo w domu to niebezpieczne bo koty dzieciom do gardła doskakują i przegryzaja. Najczesciej te wszystkie teksty słyszy się od starszych babć , ktore można spotkać w wiejskim sklepiku, do ktorego czasem chodzę jak coś zapomnę kupić w mieście. A tak w ogóle to mam dziś wizytę o 19.20 jestem ciekawa czy mała w końcu sie przekręciła. Mam skończone 29 tyg.

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,

Jak czytam Wasze historie to mi wszystko opada. Ludzie nie mają co robić tylko zajmować się cudzym życiem. Straszne to jest i współczuję Wam, że musicie tego słuchać.
    Sama też mam kota i nie wyobrażam sobie żeby go komuś oddać z powodu ciąży i narodzin dziecka. Niestety koty mają słabą opinię wśród ludzi, że wredne, że toksoplazmoza, że agresywne... ehhh.
    Dzisiaj też mam wizytę. Zobaczymy co się dzieje z moją szyjką i czy będziemy ją wspomagać krążkiem. Po dłuższym zastanowieniu chyba nawet bym wolała, przynajmniej byłabym spokojniejsza
    Ja mam dzisiaj dokładnie 26 tygodni skończonych i powoli zaczynam myśleć, że trzy miesiące to mało czasu, a ja ciągle w lesie z wyprawką (poza wózkiem) i nawet nie wiem gdzie bym chciała rodzić
    Miłego dnia

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    No coz, ja fanka kotow nie jestem, ale nic glupszego dawno nie slyszalam
    Niestety ludziom sie wydaje, ze wszystko im wolno, jak dobrze ze mi tak nikt nerwow nie psuje, jednak przy moim charakterku coraz latwiej sie denerwuje. Dobrze, ze juz ostatnie dni w pracy i na uczelnie :-)
    Ja tez mam dzis wizyte, wlasnie mamy 27tc, ale nie wiem niestety czy to oznacza, ze mam zakonczone 26 i leci 27 czy raczej ze 27 juz skonczony. Mam aplikację ciazowa, ale jej nie ogarniam za bardzo

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Ech...bardzo dawno mnie tu nie było...zatem witam wszystkie mamusie..i te słodkie i te, które to wątpliwe szczęście ominęło
    Ja się dowiedziałam o cukrzycy niedawno...i w związku z tym mam pytanie do mam, które są z Poznania. Czy do poradni diabetologicznej na polnej można się w ogóle dodzwonić, czy to tylko kwestia dobrego humoru pani odbierającej? No i czy znacie dobrego diabetologa, najlepiej na nfz?
    A co do kotów, to posiadam dwa i doprawdy żaden nie ma aż tak morderczych instynktów, aby dziecko próbować zabić. Swoją droga, co się musiało wydarzyć, żeby ludzie takie cuda wygadywali?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Hej dziewczyny, również mam kotkę w domu i większej głupoty nie słyszałam aczkolwiek sama spotkałam się z tekstami typu "to teraz musisz się pozbyć kota jak zaszłaś w ciążę", dodam, że jestem w trakcie nauki a właściwie na końcówce Weterynarii (jutro egzamin zawodowy pisemny - trzymajcie kciuki) i ciężko jest mnie przebić bzdurnymi wymyślonymi argumentami, a jak ktoś nie ma argumentów popartych wiedzą naukową to nawet nie dyskutuję Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze, wchodząc w III trymestr zaczęłam tryskać energią - aż dziwne Teraz jestem na etapie wyboru wózka i się nie mogę coś zdecydować co mnie zaczyna denerwować Dzisiaj u mnie 28 tydzień i 3 dzień, a wizyta dopiero 30.06 więc jeszcze trochę poczekam

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Patrycja powodzenia. Ja wybrałam sie na glukoze. Kurczę geny mojej mamy, ktora bez słodkiego nie wstanie robią swoje. Smakowało mi to nawet. Ja wizyte mialam mieć dzis. Ale przez to że nie mialam zrobionych wyników umowilam się na jutro rano. Mam nadzieje ze nie bedzie robiła mi problemow, bo zwolnienie mam do wczoraj. Dziś w sumie czekałabym i czekała bo był pełny skład po jej urlopie, a jutro na spokojnie wejdę sobie na godzinkę bez zamieszania. A jesli chodzi o kosmetyki to wszyscy polecają babydream i hipp. Ja sie tym zajmę dopiero w sierpniu, bo nie mam jeszcze nowych mebli i wszystko lezy na kupie w salonie. Reszte w sumie mam i bede prac i prasowac i wkładać w reklamowki. Dopóki moja złota raczka nie skleci pojemniejszych mebli. Ubranek mi dali tyle ze póki sie mały nie urodzi poprzestane na tym co mam.

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Cześc dziewczyny!
    Faktycznie ciekawośc i komentarze ludzi potrafią zadziwiać, ja generalnie mam takie podejście, że naprawdę staram się nie zwracać*uwagi, bo nigdy sobie nie biorę do głowy pomysłów innych, tak już mam A też nie spowiadamy się z mężem z różnych szczegółów wiec nie ma co komentować

Co do kosmetykow to faktycznie, słyszałam bardzo dobre opinie o kosmetykach Hipp i patrząc na składy to faktycznie ja chyba się na nie skuszę.

Mam pytanie do tych z Was, które mają już dzieci. Chcialam Was zapytać jaka decyzję podejmowałyście gdy konczył Wam się macierzynski? Babcia, żłobek, niania czy może zostawalyscie z dzieckiem w domu? Ostaynio ten temat mi chozi po głowie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów