Strona 232 z 419
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,320 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było ale mieliśmy remont mieszkania i parę innych spraw do załatwienia. Co do imienia my mamy już wstępnie wybrane ale mówimy że nie wiemy bo właśnie nie chce słyszeć komentarzy że ładne lub nie i chce żeby to była tylko nasza decyzja bo tak naprawdę gusta nie podlegają dyskusji i każdemu się co innego podoba.
    Czy są tutaj mamusie które będą miały drugiego chłopca? Ja mam już synka 6 lat i teraz będzie drugi chłopczyk i ostatnio bardzo miła sąsiadka z która jestem tylko na dzień dobry skomentowała fakt że będzie drugi chlopczyk " o jaka szkoda że nie dziewczynka " i mina jakbym miala chore dziecko urodzić, jeszcze powiedziala to przy moim synku ktory wszystko slyszal i chyba też mu sie zrobilo przykro, bo on od poczatku chcial brata nie siostre. Wcześniej też spotkalam starszą pania i na wieść że będzie znouw chlopak powiedziala że przykro !!!! Normalnie jestem w szoku że ludzie potrafia kobiecie w ciazy powiedziec że szkoda że ta płec a nie inna, tak mi smutno z tego powodu, żal mi mojego drugiego synka że ktoś o nim tak mówi i myśli i strasznie mnie to wkurza. Mama która ma samych chlopcow jest uważana za gorszą kategorie?? dlaczego? czy tylko ja mam takich nienormalnych sasiadow??

2. dzieckozakupy.pl
    Daguśka, nie ma czym się przejmować , jakbys mowila że córka to by reagowali jaka że szkoda bo synek pewnie wolałby braciszka... swoją drogą to ciekawe bo jak ja mówię że chłopak to słyszę że super chociaż część od razu dodaje że dobrze że pierwszy jest chłopak tak jakby to akurat miało miec znaczenie
    Co do imion to ja juz mam wybrane od samego początku a że informuję ludzi glosem nieznoszącym sprzeciwu to nawet nie śmią skomentować inaczej niż "o" albo "ładnie" .

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Daguska ludzie sa ostatnio mocno ograniczeni i nie taktowni. Choć czekamy na urodzenie się 1 dziecka to w moim środowisku wszyscy sie nas pytają czy planujemy tez nastepne. Jak odpowiadamy, ze jesli nam sie uda to min. trojeczka sie nam marzy. Słyszę ze jestem nie normalna i żebym pamiętała ze trzeba je jeszcze wychować. Strasznie mnie to irytuje. Ludzie uważają ze normalne w dzisiejszych czasach jest mieć chłopczyka i dziewczynkę i basta. 3 dziecko przy parce to wpadka lub patologia.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Margola29 ot i całe sedno.... Ja tak mam bo parka w domu i jeszcze jedno mi się zamarzyło...mimo że finansowo możemy sobie na to pozwolic i dzieci są naszym największym skarbem to oczywiście słyszę że 500+ działa.... W tym dzisiejszym świecie ludzie nawet nie wierzą w zwykłą miłość....kiedys była bieda że hej dzieci miały dziurawe buciki a i tak mama miała ich dużo i to nie było dziwne a teraz trójeczka to szok!

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Daguśka daj se spokój, ludzie to na prawdę cofają się w rozwoju chyba i tak jak pisze Margola stają się ograniczeni i nie taktowni!

Margola jeśli tylko zdrowie i finanse nam pozwalają to rozmnażajmy się Ja też bym chciała 3 mieć a co tam! To znaczy mój za chwilę mąż mówił zawsze o 2 ale jak kiedyś wyskoczyłam, że może my też będziemy mieli 3 dzieci to powiedział że będzie co będzie wazne żeby bylo zdrowie

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Ludzie tak mają, że ideał to parka w domu i koniec!
    A jak pierwsza dziewczynka, to komentarz "fajnie, ale może drugi będzie chlopiec". Jak druga dziewczynka "ojej same baby i do 3 razy szt".
    Jak pierwszy chłopiec ( tutaj faktycznie euforia nie wiadomo skąd) to "gratulacje, tata dumny", z kolei jak już drugi chłopiec to słyszy się z reguły " o matko! biedna! współczuję!" ...
    Też czuje się jak matka gorszej kategorii, bo jak to?! nie urodze tym razem dziewczynki do pary :/ No i mam trochę dalszych znajomych z samymi dziewczynkami i czuje się przy nich gorsza, bo mam syna - wiadomo lobuz i nic więcej, a dziewczynki to aniołki i mądre a teraz jak będzie drugi to strach pomyśleć jakie komentarze będą trzeba to olać i tyle! (choc mi ciezko tak olac) szkoda życia na takie bzdury. Denerwuje mnie strasznie, że mimo wszystko po pytaniu "co tym razem się urodzi?" i odpowiedzi "drugi chlopczyk", czuje podświadomie że muszę się komuś z tego wytłumaczyć...bez sensu...zwłaszcza że to często obca osoba
    Wiem, że często slyszy się tekst "nieważne jaka płeć, ważne, że zdrowe" i jak to mówi rodzic 2 dzieci tej samej płci, to niby mówi tak dla zasady i z żalem podświadomie:/ opinia taka to dramat wg mnie!
    Ja jednak wychodze z tego samego założenia w 100% szczerze mówię "ważne że jest i że jest zdrowe", a docenia człowiek zwłaszcza gdy coś jest nie tak i mógłby np stracić dzidziusia. Przecież tak bardzo pragniemy dziecka, tego dziecka co nosimy i nie chcemy by mu się coś stalo, a nie tylko dziecka tej danej płci
    Ale się rozpisałam
    PS. U nas też problem z imieniem i głupie komentarze...wrrrr

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A u mnie to jest przerażenie w oczach ludzi, ze 5 będzie juz słyszałam nawet tekst ze robic mi sie nie chce bo 2000 dostane na 4, ze pewnie przez 500 plus sobie zrobilismy 5 masakra normalnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja juz kilka razy slyszalam ze pewnie zaluje ze nie bliźniaki bo od razu na 500+bym sie lapala. A co gorsze o ta ciaze staralismy sie tak dlugo ze sluchanie jakiegos "szkoda ze..." tylko mnie wkurza ...

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Co za ludzie! Masakra, wspolczuje Wam dziewczyny, nikt nie powinien sie w taki sposob do przyszlej matki zwracac. Ja na szczescie nie mam takich problemów, wszyscy wiedza, ze jakby cos nie tak powiedzieli to zaraz odpyskuje i powiem co mysle, wiec moze za plecami gadaja, ale to juz mnie nie interesuje tez nie powinnyscie sie przejmowac, najwazniejsze sa Wasze uczucia, to Wasz dzidzius i niech inni sie odczepia. Jak raz powiecie cos ostrzejszego to moze trafi do niektorych. Na pewno nie do kazdego, ale sprobowac warto :-)

Bardziej problematyczne dla mnie sa kwestie wyprawki kosmetycznej, czytam sobie to i owo i nie wiem sama, juz wszystko mi sie miesza. Jesli macie sprawdzone preparaty to proszę o rady :-)

Świetnie was dziewczyny rozumiem! Mimo, że to nasze pierwsze dzieci.
    "matko! dwoje ?! Współczuje wam. Może bedzie parka to będziecie mieli spokój" -niemożliwe, ciąża jednokosmówkowa, na pewno będa jednej płci.
    "Ojej.. Szkoda że nie chłopiec i dziewczynka, nie musieli byście mieć więcej dzieci".

Nie było chyba ani jednej osoby z dalszej rodziny czy znajomych, która powiedziałaby 'super! dwie dziewczynki, macie szczęście' Strasznie mnie to denerwowało. Nie ukrywamy z mężem, że bardzo byśmy chcieli, żeby pojawilo sie za jakiś czas kolejne dziecko i bez przerwy słyszę: 'noooooo. zobaczysz, dwie to dadzą ci popalić, zaraz ci sie odechce' Nie komentuje. Zawsze tylko sie zastanawiam czy dzieci tych osób naprawdę są aż tak okropne?!

Dzisiaj skończony pełny 27 tydzień, wszystko jak na razie bez zmian, ogromnie sie cieszę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów