Strona 231 z 409
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Joasia jeśli ty twierdzisz, że to imię najbardziej pasuje to twojej córci to się nie zastanawiaj i nie patrz na innych. Ja w swoim życiu często się opieram na intuicji i przekonałam się, że jak jej nie posłucham to zawsze źle na tym wychodzę. Mnie osobiście imię Kalina się podoba i nie znam żadnej i wcale nie uważam że jest wydziwione. Ja miałam koleżanki o imieniach Daryla, Longina, Genowefa, Gizela, to raczej te bym zaliczyła do wydziwionych. I tak jak piszą dziewczyny o gustach się nie dyskutuje jak komuś coś nie pasuje to w sumie jego problem. A jak córka podrośnie to przynajmniej faceci będą mówić , że ma rzadkie piękne imię zawsze to jakiś punkt zaczepienia do podrywu .

2. dzieckozakupy.pl
    Wszystkim nigdy nie da się dogodzić. My chcemy dać na imię Korneliusz i także jest wieje opinii. Najważniejsze, że nam się podoba i jak napisała Karolek27 - nasza krew,decyzja i nasze dziecko :-)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Dziękuję wam dziewczynki za pomoć. Macie rację- nasze dziecko- nasza krew- my decydujemy o imieniu. Obcym będę mówić że jeszcze sie nie zdecydowalismy- żeby uniknąć zbednych komentarzy. A rodzinie - no trudno- jakoś bedzie musiała zwracać sie do tego dziecka- choćby miało to byc "dziewczynko".

Pamietam jak mojemu ślubnemu nie podobało sie kiedys imie Oliwia- ale wtedy ja sie uparłam. Dzisiaj twierdzi że nie wyobraża sobie żeby nasza córka inaczej się nazywała. Stwierdził ostatnio, że bedzie dobrze i jak mi tak zalezy niech bedzie Kalina.

A nie wiecie jak to jest ze chrztem jak dane imie nie ma patrona? Sa jakies problemy? Wolałabym uniknąć nadawania dwóch imion. jakos to nie w moim stylu.

A Korneliusz to bardzo fajne imię Kornel Kojarzy mi się z pisarzem Kornel Makuszyński
    Ostatnio edytowane przez Joasia123 ; 16-06-17 o 14:12

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Oliwia <3 ohh mi się zawsze marzyła córeczka o tym imieniu.... no tutaj mój też wie że jak następna bedzie córcia to w ogólnie nie ma gadania i Oliwia będzie

A teraz tak zmienie temat.... macie też takie nastrój że nic /Wam się nie chce? Ja dosłownie czuję się trochę jak na początku ciąży ;/ w ciągu dnia śpię i później jestem zła że nie poszłam na spacer ;p ale to jest silniejsze ode mnie.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Oj tak.... zdecydowanie nic mi się nie chce ostatnio. zauważylam u siebie też spadek formy ostatnio. Ja potrzebuję spać.....musze chyba znowu wziąć jakieś wolne na tydzień żeby porządnie sie wyspać. Albo to pooda tak na nas działa , albo ciąża

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    U mnie spadek formy utrzymuje się i już kilka dni, nie wiem czy przez ciążę czy przez tę pogodę w kratkę.

Member
    Jagoda333

O mnie
    U mnie rodzina czyli mąż i dzieci stanowczo wykreślili z mojej listy imion Kaję. Zostaje Hania i Jagoda. Chyba wygra ta pierwsza. Co do samopoczucia to mam wzloty i upadki i albo mnie rozpiera energia albo kompletnie jej brak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Joasia jesli chodzi o świętość imienia to wszystko zalezy od kościoła. Raczej nie robią problemów, choć na wsi u mojej babci jak rodzice wybrali imię bez patrona to ksiądz z premedytacją dokladal przy chrzczeniu drugie imie, które sam sobie wybrał. Jagoda wszystkie twoje propozycje sa śliczne. Jesli chodzi o samopoczucie to teraz czuje się swietnie, choć rzeczywiście mam lenia. Nie kiedy mam problemy tylko z oddychaniem. Widocznie coraz mniej miejsca na przepone.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Nie było mnie dwa dni na forum i ile tematów. Joasia - wg Mnie również imię wybierają rodzice i to jest Wasza decyzja. Komentarze ze strony rodziny chyba są nieuniknione . Jak tylko poinformowalismy o płci to pojawily sie naciski ze strony mamy męża. Tutaj mąż szybko zareagował i wyznaczyl granicę informując że my jako rodzice wybierzemy imię. A wybraliśmy imię Antoni ( w przypadku dziewczynki miala byc Antonina). Temat pierwszego imienia zostal zakończony . O drugim narazie nie myślimy poczekamy do narodzin ,tak wczoraj stanowoczo poinformowalam teściowa ,dając nam swobode wyboru. A komenatrzami po prostu sie nie przejmujemy i polecamy to Wam dziewczyny.
    Odnośnie samopoczucia u Mnie nawet ok ostatnio, czasami pojawia sie napięcie brzucha ale stosuje zasade odpoczynku. Lekarz zalecil mi branie dodatkowo magnezu aby zniwelowac dolegliwości bólowe przy skurczach.milego weekendu

Z imieniem to tak jest, że wszystkim nie będzie się podobać. Jakby się miało wybierać kierując się gustem innych to nigdy by się nie wybrało. I z jednej strony to jest dobre, że każdemu podoba się inne imię- dzięki temu nie będą tylko te same a jak komuś nie podoba się nasz wybór to można zawsze powiedzieć, że skoro podoba mu się inne to niech zostawi dla swojego dziecka jeśli ten argument przejdzie, u rodziców, teściów to już nie za bardzo, ale oni mieli swój czas wyboru, teraz jest nasz czas i nie dajmy się zbałamucić. U mnie na razie rozważania pomiędzy Nadią a Weroniką, choć mi też podoba się Dagmara, ale mojemu nie bardzo pasuje.
    Co do spadku formy to i mnie dopada, jak się da to odpoczywam, choć z 3-latka to trochę ciężko jak już bardzo padam to puszczamy baje a ja się bycze zawsze to człowiek lepiej się potem czuje. Także dziewczyny w pierwszej ciąży korzystacie z odpoczynku ile możecie, bo w drugiej ciąży już mniej na to czasu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów