Strona 23 z 419
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Elunia, przepraszam nie chcę Cię straszyc , trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ale zbadaj czy beta prawidlowo przyrasta bo ja po takim scenariuszu jak Twoj mialam pozamaciczną a tu nie ma żartów.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Elunia83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-23 zobacz kalendarz
    To będzie najdłuższy tydzień w moim życiu. Napiszę co i jak po wizycie.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki .
    Widzę,że przybyło nam nowych mam . Witam więc nowe koleżanki i serdecznie gratuluję.
    U mnie mdłości i wymioty na okrągło. Jestem już tym dosłownie wyczerpana... W dodatku od kilku dni męczy mnie ślinotok. To dopieo utrapieństwo. O ile w domu można sobie spluwać do kubeczka czy ręcznika kuchennego, to w pracy jest to naprawdę uciążliwe...
    Odliczam dni do 12 tygodnia i mam nadzieję, że gdy tylko przyjdzie mdłości, wymioty i ślinotok znikną jakby ręką odjął.
    Pozdrawiam cieplutko
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Ja dzisiejszego dnia mam po kokardki...córkę do szpitala musiałam zawieść....i najgorzej że zostawić....chodzę po domu wyje jak głupia i jeszcze te cholerne wymioty

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej hej no i mnie troche zmogło. Co prawda mdłości nie mam ale jak rano wstaje na głodniaka to gardło mi się zaciska i odruch wymiotny jest ale potem mi przechodzi jak zjem śniadanie.
    Dziś zachciało mi się kebaba. Mąz kupił mi i co wyjadłam surówkę i troche mięsa i co i jak mi ochota na żyganko przyszła....ooo fuj.....jeszcze mi sie odbija.

tak samo z synem miałam, że na mięso patrzeć nie mogłam.

trzymajcie się kobitki wszystkie ja w sobote idę na podglądanie mojej kruszynki

Do jasnej ch.... czy wymioty muszą już męczyć od5rano

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Mart36 - na swoim przykładzie wiem,że mogą nawet w nocy...

Miłego dnia Kochane
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Ja dziś zauważyłam znow lekkie jasno brązowe Plamienie . Staram się nie denerwować bo lekarz wspomniał że lekkie plamienia brudzenia bez żadnego bólu są normalne .

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ja też już mam dość. W nocy budzę się bo jest mi niedobrze. Rano boli mnie cały brzuch- tak jakbym przechodziła wirusówkę. Każda pozycja jest zła. Po lekkostrawnym śniadaniu jest mi delikatnie lżej, ale na krótko. Wczoraj u mamy były ruskie pierogi. Nie muszę mówić jak mało brakowało żeby ta przygoda zakończyła się źle.
    Gonia a byłaś u lekarza? Sprawdził co może być powodem tych płomień?

Gonią ja nie nazwałbym normalne zdarzają się to fakt ale norma nie są.Ja bym sprawdziła co jest ich powodem. Tyle że ja jestem panikara i przewrazliwiona chociaż pewnie nie ma się co dziwić trochę mnie życie "pokopalo"w tych sprawach

Ja dzisiaj też kiepsko może dlatego że dopiero będę jadła, ranek spędzony w laboratorium komplet badań za mna, na poniedziałkowa wizytę będą świeże.

Miłego dnia kochanie !! Jak któraś ma ochotę na pierogi nie ruskie Joasia, tylko z truskawka to zapraszam

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów