Strona 229 z 419
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Magdalena ja tam w ogóle nie myślę o porodzie będzie co ma być ... mam nadzieję że będzie 2 godziny i będzie po

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Super fajnie że tyle się napisałam i posta ucieło ... W każdym razie tak w skrócie. WSZYSTKO BĘDZIE OK WSZYSTKIE URODZIMY W 2 H I BĘDZIE TYLKO TROCHĘ BOLAŁO .... DZIEWCZYNY DAMY RADĘ ! A ty MAGDALENO NIE DOPUSZCZAJ TAKICH GŁUPICH MYŚLI DO GŁOWY !!!!!

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Tiki-Taka ja też tak myślę
    Moja mama mi powtarza - nikt nie będzie Ci ściemniać że to nie boli, że idzie gładko. Ale jak już będziesz trzymała maleństwo w ramionach, zobaczysz ten mały skarb to zapomnisz o bólu

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja tam bólu sie nie boję, ubzdurałam sobie, że coś pójdzie nie tak i boję się że będą komplikacje z moim zdrowiem . Mężowi w ogôle nie mówię, że mam takie myśli bo mnie zwyzywał ze głupoty opowiadam

O jej to chyba cos musi być w powietrzu że każda z nas zaczyna się zastanawiać nad porodem. Ja wczoraj rozmawiałam z moją endokrynolog nt porodu i wyszło że dr jest zwolenniczką cc. Wczoraj cały wieczór spędziłam na czytaniu i wcale mądrzejsza się nie czuję...

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej troche mnie nie było ale byłam zalatana. 13 miałam urodziny 4 synka i cały dzień wrażeń więc wieczorem nie miałam już siły na siedzenie przed kompem. 13 również miałam wizytę na nfz i pan dr zbadał tylko szyjkę stwierdził że jest super jak na 28 tc i teraz w poniedziałek mamy następną wizytę na oglądanie dzidziucha.
    Dziś idziemy pierwszy raz z synkiem do kina oczywiście na auta 3

ja się naczytałam o tych robakach w materacach i powiem tak........miałam dla synka kokos gryka po mojej chrześnicy a jest między nimi jakieś 8 lat różnicy i wogóle nie ma żadnych zalążków robali czy coś .....nadal jest super ale stwierdziłam, że kupimy lateksowy a jeżeli nam nie podpasuje to wrócimy do starego.

Dziękuje wam za wszystkie trzymane kciuki szwu nie mam, okazało sie że założyć nie ma szans. Ogólnie mega mnie nastraszyli w poniedziałek, nastawienie takie jakbym zaraz miała urodzić. 26 tydzień, byłam przerażona. We wtorek rano odesłali mnie na inny szpital, 3 stopnia referencyjności. I tutaj naprawde sie uspokoiłam. Jest nie najlepiej bo jednak zrobiło sie to rozwarcie i uwypukla się ten pęcherz, ale mogłoby byc też dużo gorzej. Dziewczynki pięknie przybierają, nie ma plamień, skurczy, wody sie nie sączą, szyjka jest cieniuteńka ale trzyma. Rozwarcie jest ale ledwo na 1 cm a nie "dwa albo i więcej" jak stwierdzili na tamtym szpitalu bez dokładnego badania. Wczoraj pobrali wymazy, jeśli nie ma infekcji, w następnym tygodniu założą pessar. Mam nadzieje, że do tego czasu sytuacja sie nie pogorszy. Ogólnie jest na plus od tygodnia NIC sie nie zmieniło, jestem mega zadowolona! Oczywiście teraz walczymy o każdy kolejny dzień, ale mam nadzieje że dotrwamy chociaż do 30

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ale sie rozpisałam jeszcze jedno dziewczyny, naprawde nie polecam podróży karetką! Jakiś horror! Myślałam że od samego tego trzepania to urodzę, a transportowali mnie ponad 100 km. :|

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nika trzymaj się ciepło i niech male rosną.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Uff Nika to nas trochę uspokoiłaś. Teraz tylko leż grzecznie i odpoczywaj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów