Strona 227 z 419
Pokaż wyniki od 2,261 do 2,270 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez martii Zobacz posta
    Kurde, mam wyniki glukozy i chyba nie jest dobrze, bo mam 74, po godzinie 152, a po trzech 131
    Masz w normie wyniki Po godzinie poniżej 180, a po dwóch poniżej 153
    Takie normy zapisała mi Pani położna z Lux Medu
    Na wyniku po dwóch godzinach przyjęta jest norma 140

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Anitas dobrze nie pamietam ale byly w materacu czasami cos wylazlo ale nie kojarzylam tego z materacem a syn mial takie ukaszenia jak od komara i nie duzo . A wszystko wyszlo na jaw jak bralam pokrowiec do prania i tam w srodku byly. Bleee

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A tak wogole dziewczyny jak sie czujecie
    bo ja nadal nieciekawie bardzo slaba jestem. Musialam jechac na zakupy i po przejsciu biedronki mialam dosc a tu jeszcze apteka byla do zalatwienia. Co ro będzie dalej ?

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Aha, ja dziś patrzyłam i nie widziałam na szczęście robakow. Chyba jednak coś zmienili. Z drugiej strony mój synek nigdy nie zamoczyl materaca- może to też pomogło na obecny stan rzeczy. Materac wciąż wygląda jak nowy. Mam podkład bawełniany i pieluszki pampers premium zestaw niezawodny choc od pół roku mały już przesypia noce bez moczenia pieluchy.
    Pomyślę nad zakupem czegoś dla młodego, a dzidziuś przejmie póki co ten po bracie.
    Beznadzieja te robaki skoro materac ma miano leczniczego

Któraś z Was ( chyba Stokrotka) pisała, że cukrzyca może być przy drugiej wartości nieprawidłowej. A ja byłam na badaniach prywatnie w alab i tam mi pobrali krew na czczo i potem po glukozie po 2h. Nie było pomiaru po 1h. Lekarz powiedział " Nie zrobili po godzinie? ok, cukrzycy nie ma".
    Moje wyniki to:
    na czczo 81
    po 1h brak
    po 2h 89
    w pierwszej ciąży robiłam też w alab, ale innej placówce i miałam 3 pomiary. Myślałam, że jakieś zmiany są.
    Trochę myślę nad tą cukrzyca, co jeśli drugi pomiar byłby poza zakresem?

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Ja dziś czuje się kiepsko, ale nie wiem czemu. Boli mnie też żebro, czy to wynik ucisku macicy? ale brzuch dość nisko, więc raczej nie :/ chyba w nocy śpię na prawej stronie brzucha i uciskam na żebro. Wstaje z odgnieciona połowa brzucha Robię to nawyku spania na brzuchu...gdyby był większy to pewnie bym nie dała rady na nim spac a mały faktycznie jest bardziej po lewej stronie

Anitas myślę, że jak lekarz powiedział, że jest ok to możesz mu wierzyć, jeśli masz do niego zaufanie po dwóch godzinach Twój wynik jest niski, więc pewnie na tej podstawie widzi w poprzedniej ciąży też miałam tylko na czczo i po dwóch godzinach i było w porządku, mi i córce nic nie dolegalo, więc widocznie wystarczyło
    Co do żebra to może rzeczywiście macica, w końcu się powiększa i wszystkie narządy muszą się przesunąć, kiedyś też miałam takie bóle w dolnej części żeber. Jeden dzień kilka godzin i przeszło na razie.
    Magdalena jednak coraz ciężej będzie. Jeszcze w taką pogodę jak dziś pochodzę dłużej i jest ok, tylko że staniem jest ciężko, za to jak upał to masakra, w sobotę było też duszno to 10m i siadałam, bo siły nie było na nic.
    Któraś z Was pisała, że ciężko jest wstawac- podobno powinnyśmy wstawać nie z pleców jak przy brzuszkach tylko z boku podpierając się rękami

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja zawsze wstaję bokiem tak mi wygodnie. Nigdy nie spie na brzuchu ani na wznak najlepiej mi się spi na lewym boku . Ale w ciąży to sie budze prawie kazdej nocy po 2 razy. W ciagu ostatnich 3 tyg jedna noc przespalam od 11 do 6 rano bylam w szoku i czulam sie super w tym dniu dlaczego tak nie moze byc codziennie. Przecież jak mala sie urodzi to wogole nie da spac . Ogolnie jak sobie tak mysle co to bedzie to mnie strach ogarnia, ze juz za stara jestem i nie dam sobie rady. Wiek robi swoje jako 44 letnia kobieta widze roznice ze jak bylam mlodsza to jakos latwiej bylo to wszystko znosic . Bo je sie tez porodu bo ostatnio ubzduralam sobie ze cos pojdzie nie tak i nie wrócę juz ze szpitala do domu w zadnej ciazy tak niemialam takich mysli moze to przez to ze tamte byly planowane a to jest wpadka , chyba za dużo wolnego czasu i glupieje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Magdalena-głową do góry, myśl o pozytywnych stronach, przed nami ostatni trymestr, Ty jesteś już doświadczoną mamą wiec opieka nad dzieckiem to dla Ciebie chleb powszedni, a nocne wstawanie zapewne do łatwych nie należy,ale myślę ze taki maluszek rekompesuje bardzo bardzo dużo, nie liczy się wiek ,tylko twoje nastawienie - dasz radę.!
    Ten trzeci trymestr zapowiada sie ciekawie, ostatnio pożalilam sie mężowi ze zastanawiam sie jak będę z wanny wstawać na koniec ciąży. A mój mąż na to spokojnie- zamontuje mi uchwyt do wstawiania, albo wstawimy zasłonę i będę miala prysznic w wannie. Grunt to pozytywne nastawienie i dostosowac sie do sytuacji

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Jeszcze o zmęczeniu- ja to teraz cieszę sie z kiepskiej pogody bo wtedy mogę spokojnie jechac na zakupy bez męczenia się...w sobotę na zakupach, to z deszczu sie cieszyłam ani trochę mi nie przeszkadzał

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Nata masz rację normalnie przyjęła to do wiadomości, ale jak wszyscy piszą o 3 wynikach, to już głupoty w głowie się tworzą. Ja walczę w tej ciazy z niedoczynnościa tarczycy i to mi wystarczy

Magdalena dasz radę, Przecie młoda z Ciebie kobieta. A może dzidzia jest po to, bo organizm potrzebuje regeneracji i pewnie jak się dzidzia urodzi to siły przyjdą nie wiadomo skąd...z miłości do dziecka

Ja też mam dni, że panika je i boję się porodu. A za chwilę jestem pewna, że urodzenia SN i w 2h ))) haha jaka optymistka ze mnie. Ale wolę tak myśleć , by potem znosić dzielnie ból pogodowy.
    Dziś jestem szczęśliwa, bo moja mama przyjeżdża i zajmie się troszeczkę moim urwisem:

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów