Strona 224 z 419
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Tak, w poniedziałek mam wizytę a do tego czasu będę stosowała ścisłą dietę żeby nie zaszkodzić maluchowi.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    No to dobrze, ze ta polozna mi tu nie zabronila tej cytryny. Ogolnie wypilam na raz zeby ukrocic cierpienia. Czy Wam tez sie zbieralo na wymioty podczas oczekiwania? Jeszcze mi zostalo 40minut do ostatniego pobrania, ale ciezko bedzie wytrwać, a jeszcze mam problem z cienkimi zylami

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Jaaczek my mamy wózek Tako Dalga wersja limitowana z atłasem. Mi ten wózek spodobał się od pierwszego wejzenia i teraz gdy byłam w hurtowni spojrzałam na wózki i stwierdziłam że zostaje przy swoim koła ma bardzo duże ale nie mam pojęcia ile cali :/ u mnie córka to tylko na wybojach usypiala. W pokoju nie szło jej uśpić w wózku a jak tylko poszlam na dwor to odrazu do tego duza gondola posłużyła nam aż do 7 miesiąca. W moim wozku jedyna wada to waga a tak poza tym nie ma czego się przyczepić.

Moja Pani dr mówiła właśnie ze wg najnowszych badań cytryna nie ma wpływu na wyniki i dlatego w każdym laboratorium można ją dodać do badania. Teraz 7 czerwca mówiła że ma brać udział w konferencji na temat cukrzycy w ciąży więc jak będę na wizycie to się podpytam.

Ja materac mam po pierwszym dziecku. Brałam twardy zeby mi się dziecko nie zapadalo i bez gryki bo podobno robaki się w niej legna :/ w sklepie doradzili nam kokosowo-lateksowo-piankowy który tak szybko się nie wyrabia. Do tego gratis dostalismy nieprzemakalny podkład na materac.

O mnie
    martii dasz radę ja ogólnie na widok igły i krwi mdleje albo robi mi się niedobrze dlatego staram się nie patrzeć i nie myśleć i tym. Z początku po wypiciu glukozy było mi gorąco, ledwo ja wypilam bo była słodka jak ulepek....Ale po godz rozwiazywalam już krzyzowke

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Ja wczoraj pobierałam w Lux Medzie i taką informację mi przekazała Pani położna.
    Podobno przychodzą do niej Panie ze swoimi smakowymi glukozami, które się teraz pojawiły w aptekach. W sumie nie wiem czym to się różni od dodania sobie samemu smaku cytryny
    Co kraj to obyczaj i tyle opinii Najważniejsze, że mam już to za sobą

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Hmm, to dziwne, bo ja tez w Luxmedzie właśnie. Niestety nie mam krzyzowek, wzielam tylko laptopa zeby prace napisać,ze ale niestety padla bateria a kontakt za daleko, jedyne co mi pozostalo to pogaduszki z Wami
    Tez sie zastanawiam nad tym.kokosowym, nie wiem jeszcze tylko jaka firme wybrac, czas leci a ja niezdecydowana

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Ja na Migdałowej na Ursynowie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A to nawet nie wiedziałam że można kupić glukoze smakowa mi dr powiedziała że mogę wcisnąć pół cytryny.

Ja mam materac firmy Fiki Miki. Braliśmy najgrubszy.

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Ja znalazłam coś takiego na allegro: http://allegro.pl/lozeczko-sosnowe-z...ant=5893100337
    Zastanawiam się czy nie kupić. Ale zupełnie nie mam pojęcia czy ten materacyk jest w miarę sensowny.

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Cześć,

Ja miałam przy pierwszym dziecku materac kokosowo-gryczany, wkład był z pianki plus z jednej strony mata kokosowa, a z drugiej wszyte kieszonki z gryką w pokrowiec. Żadnych robaków nie było i wtedy nic o tym nie słyszałam i byłam bardzo zadowolona. Tylko nie bardzo jest jak wyprać ten pokrowiec bo mi zafarbowały te łuski gryczane i musiałam to wywalić. Chyba, że stosuje się podkłady, ale muszą być oddychające. Może teraz robią to inaczej albo trzeba prać ręcznie. Jak zaczęłam teraz szukać to faktycznie bardzo dużo się pisze o tych robakach brrrrrr i aż mi się słabo zrobiło. To pewnie zależy gdzie się taki materac kupuje, można poczytać w necie jest dużo inf na ten temat. Ja w końcu zamówiłam lateksowo - kokosowy (hevea model Krzyś). Najpierw jest na twardej stronie kokosowej do 8-9 mc-a a potem na lateksowej.

Ja się cały czas zamartwiam bo tak słabo czuję ruchy za chwilę się wkręce i będzie tragedia......... U mnie nic się nie dzieje całą noc, rano jakieś delikatne motylki i potem znowu nic na szczęście dzisiaj idę na wizytę to chociaż serduszka posłucham.

Nika daj znać jak się czujecie.

Pozdrowionka i powodzenia z tymi cukrami dziewczyny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów