Strona 222 z 409
Pokaż wyniki od 2,211 do 2,220 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Trajkotka - z tym wzruszeniem to u Mnie podobnie, a nie mówiąc już o samej myśli że Bąbel już niedługo będzie z nami , to ja już się wzruszam ja to pewnie cały poród i połóg w szpitalu będą ze łzami w oczach z tych emocji A z tą rodzinką również Ci przytaknę, wybieramy się w odwiedziny do rodziców na Boże Ciało i spotkam rodzeństwo, które od początku ciąży jeszcze Mnie nie widziało, ciekawa jestem ich komentarzy a w podróż oczywiście z adapterem do pasów., wg . Mnie takie modyfikacje zmiejszają bezpieczeństwo matki, a zapewne zwiększają dziecka - ale to tylko moje przypuszczenia.
    Odnośnie płynu do płukania - ja to jestem minimalistką , im mniej tym lepiej, zakupiłam tylko proszek Lovela i w tym zamierzam prać ciuszki Młodego, nasza pralka ma jakieś specjalne programy do prania dziecięcych rzeczy - to w końcu je przetestuje

A chciałam się Was poradzić odnośnie wózka - czy któraś z Was pokusiła się o tradycyjny wózek na paskach bez skrętnych kół , albo może używała kiedyś takiego. Bo po sobotnich poszukiwaniach, po naszej głowie chodzi właśnie taki wózek ( w takich pewnie nasze Mamy nas woziły - macie jakieś doświadczenia w tym temacie ??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Jaaczek ja może doświadczenia nie mam, ale moja mama się upierała zebyśmy taki kupili. ALE....wypytałam się sąsiadki ( bo ma taki na stałych kółkach), pytałam sie kuzynki, koleżanek i wszystkie mnie wyśmiały. Moja kuzynka i sąsiadka miały porównanie bo poiadały każdy rodzaj wózka i obydwie powiedziały że nigdy więcej takiego bez skrętnych kółek. Tylko każda zaznaczała że dobrze jak jest możliwość blokowania tych przednich no i przezd wszystkim żeby kółka były pompowane.

Trajkotka, Jaaczek ja to i przed ciążą się zaraz wzruszalam, nawet na kreskówkach i nadal nie przeszło więc nie jesteście jedyne
    Ja też będę prała tylko w proszku i też mam Lovela. Przy pierwszej to wystarczyło, więc może i teraz tak będzie
    Wczoraj wybraliśmy się na zakupy i kosmetyki dla maluszka już są i proszek właśnie, teraz za pranie trzeba będzie się zabierać było chłodniej, tak w sam raz na wyprawę. Kupiliśmy też 2 koszyki truskawek i dziś przerobiłam na przetwory za to cena czereśni straszna 30zl za kg, u nas też nie obrodziły, z innymi owocami też krucho, niedobry ten rok pod tym względem za bardzo.
    Kilka z Was ma podwyższone ciśnienie, mi na polowkowych też wyszło, że mam kontrolować, bo przepływy w naczyniach pępowinowych były za wysokie, a tu ciśnienie niskie, w okolicach 90/60, a nawet mniej, dzis nawet 91/47 aż się przestraszyłam trochę ta druga wartością, któraś z Was ma tak niskie?

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Jaaczek ja bede miała taki wózek. Mamy w rodzinie wozek, który nie jest zniszczony tylko sie kurzy. Nie lubie zbędnego gadżeciarstwa i nie podchodzę do tego tematu jak do zakupu samochodu. Prędzej zainwestuje poźniej w jakąś wytrzymalszą spacerowke, bo po prostu ja sie uzywa duzo dluzej. Nie uważam zeby była to taka straszna meczarnia, a prowadziłam sporo wózkow tego typu. Pełno dzieci się w nich odchowalo i ja osobiście polecam.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja też tylko piorę w Loveli bez dodatku zmiękczacza.
    Co do wózka bez skrętnych przednich kółek nigdy bym nie kupiła. Przy pierwszym dziecku miałam spacerówkę Graco i tam popsuło mi sie coś tam imogłam jeździć tylko nasztywno. To była masakra co chwilę trzeba było podnosić lekko wózek, szybko miałam dość i kupiłam parasolkę.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tak sobie teraz obliczyłam, że przy wszystkich moich dzieciach miałam 7 różnych wózków, rôżnych firm normalnie jak wózkocholoczka. No teraz mam nadzieję że będzie ostatni dobrze że chociaż parasolka po najmłodszej się uchwala u mojej mamy w piwnicy i nie zdarzylam jej sprzedać gdyż o niej zapomniałam i mama jakieś 2 tyg. temu mnie oświecila.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Nata ja co wizyta mam ciśnienie 100/60, a ostatnio 90/60. I lekarz nawet nie wspomina o nim Tylko pielęgniarka powiedziała " jest ok niskie ciśnienie" . Sprawdzałam wyniki z poprzednią ciąża i też mam zapisy 90/50 (taka wartość miałam np w 38tc) i również nie budziły zastrzeżeń mojego lekarza. Chyba to dobre wartości

Ja piore w mleczko lovela i nie zamierzam zmieniać chyba że jelp kupię taniej
    Ja to rycze ck chwilą. Mąż mi zapowiedź filmu puścił i pyta czy idziemy? a ja uciekam z pokoju...ryczalam teraz się ze mnie śmieje co chwila

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja z kolei razem z mężem nie chcieliśmy wózka ze skretnymi kołami...po pierwsze nie podobają nam się, po drugie mają małe golondole, po trzecie maja male kola co przy nierównych powierzchniach dziecko wytrzesie bardziej niż przy dużych, po czwarte jeździłam takim po hurtowni i zaczęły boleć mnie nadgarstki :/ my mamy klasyczny wózek, wysoki z dużymi kołami i jak wychodzimy z dzieckiem na spacer to moment jak dziecko usypia przez te nierówności, sąsiadka miała u nas skrętne i niedosc ze dziecko wytrzeslo to jeszcze za każdym razem darlo się na cale osiedle jak wychodziła na spacer :/ więc kupno odpowiedniego wózka to kwestia nie tylko gustu ale i warunków w jakich będziecie spacerować.

Ja z kolei nie piore w proszkach już dawno bo mam wrażenie ze pralka dobrze mi nie wyplukuje i później mam wrażenie ze mnie wszystko swedzi więc dla malucha kupiłam też płyn jelp.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    No własnie jeżeli chodzi o kółka w wózkach to zgadzam się że zalezy kto po czym bedzie jeździc. U mnie chodniki nie wszedzie są równe i dlatego też wolę mieć sztywne koła z przodu. A umordowąłam się ze starszą córką jak zakupiłam spacerówką.....To mnie r ęce bolalay a wózek jechał jak chciał.

Jeżeli chodzi o proszki do prania.....to przyznam się ze dla najstarszej- to cały miesiac prałam w Loveli. Przy drugim dziecku- tylko pierwsze pranie, a potem wchodziłam na normalny proszek. Teraz czasami przychodzi mi taki pomysł do głowy żeby w ogóle nie prać w dzieciecym hihihihihihi ciekawe jak zrobię w praktyce jak juz zabiore sie za szykowanie wszystkiego . Miałam to szczęscie, że moje dzieciaczki nie miały zadnych uczulen. Dla mnie oraz dla slubnego tez nic ze spraw uczuleniowych nie dokucza

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    no właśnie a jak długo dziecko jeździ w gondoli? od kiedy tak mniej więcej dziecko można wsadzić do spacerówki?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów