Strona 221 z 409
Pokaż wyniki od 2,201 do 2,210 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Cześć,

Nika trzymamy kciuki mocno, trzeba wierzyć, że będzie dobrze, nie dopuszczaj złych myśli.

Magdalena ale miałaś przygodę, aż mi ciarki przeszły. Na szczęście, że Wam się nic nie stało!!!
    Ja też mam USG 21.06 a na wagę przestałam już wchodzić bo chyba już magiczne 15kg przekroczyłam

Pozdrowionka i trzymajcie się ciepło

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Nika -również przyłączam się i trzymam kciuki aby wszystko ułożyło sie dla Was jak najlepiej. Niech pozytywne myśli będą z Tobą ☺

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Nika trzymajcie się ciepło!!! ja również trzymam kciuki by wszystko było dobrze

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nika również trzymam kciuki. Myśl pozytywnie to naprawdę pomaga. Pozytywne ,wizualizacje naprawde działają ja często z tego korzystam.
    Wracajac do soboty to już mi przeszło, wczoraj wybraliśmy się do teściowej, dzien minął w miłej atmosferze.
    A dziś od rana jestem mistrzynią w potykaniu się. Ledwo wstalam to lewą noga zachaczyłam w sypialni o leżącą paczkę paneli , która od roku piwinna być już w garażu tylko maż jakoś zawsze ma nie po drodze, chwile później po s lam obudzić syna do szkoły, jaak zwykle chłopaki nawet okna sobie nie rozszczelnią no to ja buch w kierunku okna nie patrzac co przedemna na podłodze. Nogi m sie poplątały i wylądowalam na syna łóżku jak długa ten się zerwał jak oparzony budzić go już nie trzeba było. Normalnie niech żyje zgrabność

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Nika trzymaj się tam dzielnie! Będzie dobrze!
    Magdalena współczuje przeżycia. Też jestem za tym by w każdym aucie montować videorejestratory by łapać tych piratów drogowych...

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda ja też tak często mam, tylko że o własne nogi! no i zdarza mi się że tracę równowagę, tak jakbym miała prawą stronę cięższą

Co do pozytywneo myślenia i wizualizacji to się w 100% zgadzam. Mi to nawet w ciąże pomogło zajść No dobra partner też był mi trochę potrzebny ;p

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek mi wizualizacja też pomogla zajść w pierwsza ciąże, na którą czekałam długo już pewna Pani profesor powiedziała, że niestety już się chyba nie uda a teraz patrzcie 5 dziecko bedę rodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Nika my też z małym trzymamy kciuki. Musi być dobrze. My wczoraj natomiast spędziliśmy miły dzień, bo mój luby zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie do zoo. Mały nawet nieźle zniósł swój pierwszy wypad do zoo. Jakby sie kiedyś sprzeczal to mamy zdjęcia.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    No cześć ślicznotki

Nika- trzymaj sie kchana . Trzymam za was ogromne kciukasy. Wszystko będzie dobrze.

Magdalena- normalnie co za cwaniak z tego kierowcy. Żeby nawet sie nie zatrzymać i nie sprawdzic czy nic sie nikomu nie stało?!?!?! No Burak pastewny.......

A propo wagi.... To trzeba się starać puszczać wszystko mimo uszu. Bo naprawdę nie dogodzisz ludziom. Co kobieta to inna teoria. Masakra jakaś. Jak ja powiedziałam ostatnio swojej mamie że nic nie przytyłam od ostatniego ważenia- to tylko wyszło jej- to chyba niedobrze.....Ale zobaczyła mój wzrok. I przestała Powiedziałam swojej mamusi że dlaczego jest źle???? Wyniki są w normie, młoda się rusza więc też wszystko jest okej. Ginekolog nie krzyczy, więc wszystko jest w jak najlepszym porządeczku No i zadałam jej pytanko- a jak ja niby po porodzie mam zrzucić te swoje kilogramy?? To nie jest takie proste. I dała mi swiety spokój

Ja tez nie wiem co sie ze mną od niedawna dzieje.....Normalnie też sie o wszystko potykam, o wszystko za czepiam. Tragedia normalnie. Zdecydowany spadek formy i koncentracji

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cześć Laseczki Ja czasami jak przeszkadzają mi pasy to zapinam się tylko tym przez tulów a ten co jest pod brzuchem zostawiam za plecami. Nie wiem czy tak można ale ja tak robię.
    Ja z kolei zauważyłam,że bardzo szybko się wzruszam....ej no masakra! Poważnie. Nie mogę chyba telewizji oglądać. Np teraz oglądam jakiś program "112 na ratunek" czy jakoś tak. I pokazują jak np dziecko się zadławiło i go ratują to ja od razu łzy w oczach.I tak wiekszosc programów. Ba! Nawet zdarza się, że reklamy tak na mnie działaja..
    A czy jeśli mam kupiony płyn do prania lovela dla dzieci to musze mieć też płyn do płukania? Czy płyn do płukania tylko przy proszku?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów