Strona 220 z 398
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,200 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Magdalena to miałaś przeżycie razem z dziećmi tyle, że one już pewnie zapomniały, a Tobie nie dziwię się, że nadal w Tobie to jest. Swoją drogą to Ty sobie jedziesz prawidłowo, a taki inteligentny jedzie jak mu się podoba i to nie on, a Ty cierpisz. A jeszcze w ciąży i z dziećmi to dodatkowo się starasz zapewnić bezpieczeństwo, a przez takich "kierowców" jak? Potem się stresuj, a taki na pewno ma w d... głęboko.
    A dziś to i mi upał dał się we znaki. Parę kroków i padałam, zmęczona i nic się nie chciało. Dodatkowo miałam truskawki i na obiad robiłam z nimi pierogi i chyba przedobrzylam i za dużo naraz i mnie pogonilo, ale pycha były później mała burza, ochłodziło się to i człowiek żywszy się zrobił

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Jejku szczęście, że nic się wam nie stało. Ja to bym ze stresu zawróciła do domu i wypiła wiadro melisy, a wam sie udało jeszcze dobrze bawić.

Ja mam 19.06 wizytę, a usg 30.06. W tym tygodniu mam zrobić też glukozę, bo zbieram się z tym już od dawna, ale jak pomyślę o 2h w przychodni to przekładam to i przekładam. Dobrze, ze mam sobie sama kupić tą cytrynową to może jakoś wysiedzę. U mnie waga zwolniła i strasznie to wkurzające, bo jem więcej, a przyrost zwolnił. Mam 10,5 kg na plusie, a przy poprzednim tempie miałabym z 12 kg. W sumie i tak jestem chuderlakiem z brzuchem, a kg troszkę poszły w tyłek w postaci cellulitu, więc nadal będę wieszaczkiem Brzuszek tez ostatnio stanął, a mały coraz silniejszy bo zaczyna mi brzuch rano falować. Choć kujące bóle po bokach świadczą, że może w końcu wystrzeli bardziej do przodu, bo od 3 tyg. zachowuje się tak samo kapryśnie jak waga.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magdalena mam nadzieję że już trochę ochłonęłaś! Dzieciaki na pewno też to przeżyły, bo to jednak jest szok. Dobrze,że udało Wam się mimo tego dobrze bawić. Ja to jak widzę tych wszystkich debili na drodze to mnie ciarki przechodzą i tym bardziej nie chce prawka robić. To co się dzieje na drodze prowadzącej na Świecie to jest paranoja.... nieraz jak jedziemy i widze jak wyprzedzają na 3 to śmierć w oczach! Mój chce dlatego zamontować sobie kamerkę z przodu, tak dla bezpieczeństwa.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Margola musiałam się wziąć w garść i pojechać z maluchami bo czekały na ten dzień już od kilku tygodni. Okrągłe rocznice przedszkola nie są co roku. Ale jest 23.00 a ja jeszcze mam wewnętrzy niepokuj zwłaszcza jak sobie pomyśle, że jechałam z całą 4 dzieci, mąż w pracy był. Pewnie ze 2 dni minie aż wrócę całkiem do pionu.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek mój mąż ciągle mi suszy głowę, ze powinnam mieć rejestrator a ja ciągle mu mówię, że szkoda kasy on u siebie ma bo robi dziennie po 100 km a ja w sumie jak tylko skoczę sobie do Poznania na zakupy to 30 km w jedna stronę . Ale po dzisiejszym dniucdoszłam do wniosku, że nie liczy się odległość bo dzisiejsze zdarzenie miało miejsce ze 2-3km od domu

O mnie
    Widzisz kochana, to tym bardziej ;/ Damian mowi ze można zrobić sobie taki rejestrator samemu po niskich kosztach ( łatwo mu mówić jak on jest jak ja to mówię elektronik - kombinator) ale myślę że lepiej raz wydać troszkę kasy i mieć dowody na takich frajerów jak tmten kierowca ;/ odpocznij i staraj się wyluzować.

Mamusie, trzymajcie proszę kciuki za moje dziewczyny. Od czwartku leżymy w szpitalu, jutro badanie i okaże sie co dalej. Oby wszystko sie cofnęło i mogli założyć szew. Okropnie sie boję jutra, chciałabym żeby było już po wszystkim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    nika głowa do góry! trzymamy za Was kciki, Twoje córki na pewno są silnymi dziewczynami więc będzie ok

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Trzymajcie się! Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Nika jesteśmy z Wami i kibicujemy by było wszystko ok. Nie daj złym myslom, musi być dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów