Strona 22 z 419
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Kolejny ciężki ranek uważam za rozpoczęty

2. dzieckozakupy.pl
    Haha dobrze to ujęłas

Junior Member
    Elunia83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-23 zobacz kalendarz
    WItam was
    Mam na imię Ela, mam dwoje dzieci: córka 6 lat i syn 4.
    W grudniu miałam pozytywny wynik testów, ale wygląda na to, że doszło do samoporonienia bo 16 grudnia w 5 tyg dostałam okresu.
    Jaka była dla mnie niespodzianka gdy 16-go stycznia zobaczyłam znowu 2 kreski. 2 dni później poszłam na betaHCG i wynik 479.
    Jestem bardzo szczęśliwa bo marzę o trzecnim dziecku, ale wczoraj usyszłam od znajomej, że jej siostra leży na oddz gin z pewną panią, która podobnie jak ja miała pozytywny wynik testu, potem około 5-go tyg dostała okresu po ktorym znów zaszła w ciążę, ale do lekarza poszła dopiero w 3 m-cu i okazało się że to puste jajo.
    Wizytę mam za tydzień. Czy jest duże ryzyko, że skoro poroniłam i zaraz potym zaszłam w ciąże to może być duże ryzyko, że jajo jest puste? Znacie takie historie?

Junior Member
    Elunia83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-23 zobacz kalendarz
    Dodam, że we wrzesniu kończę 34 lata.
    Dzidziuś byłby dla mnie najpięknieszym prezentem na świecie.
    Wszytko wyjaśni się za tydzień, to będzie już 7 tydzień, wiec powinno być już wszytko widać na USG.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Na szczęście nie znam takich historii. Wygląda więc na to że nie zdarzają się one zbyt często. Dlatego też myślę że będzie u ciebie wszystko w jak najlepszym porządku. Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać do wizyty. A znajomych z takimi historiami chwilowo omijać. Po co dodatkowo się stosować. Ja wierzę że będzie u ciebie wszystko ok. Bo dlaczego miałoby być inaczej? Trzymam kciuki.

Ela trzymam kciuki.

Miałam ambitny plan by dziś posprzątać chociaż trochę...żeby nie czasem..mdłości i wymioty skuteczne to uniemożliwiają :/

Junior Member
    nyeere

O mnie
    Jestem w ciąży.
    Cześć, i ja dołączę. W okolicach 22 września mam nadzieję zostać mamą To moja druga ciąża, pierwsza niestety skończyła się poronieniem zatrzymanym koło 9 tygodnia. Z tego powodu jeszcze przez jakiś czas nie powiemy nikomu z rodziny.
    Gdybym teraz nie wiedziała to bym się w życiu nie zorientowała - nie mam żadnych objawów, czasem tylko mnie pokłuje w brzuchu. Spać to mi się chce całe życie, więc żadnej różnicy W poniedziałek mam następną wizytę i nie mogę się doczekać
    Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Elunia będzie dobrze, Joasia bardzo dobrze napisała, nic dodać nic ująć.
    W ciągu dnia czuję się super, tyle że ok 16 zasypiam na siedząco a gdy już wieczorem się położę to mój żołądek zaczyna szaleć i bierze mnie na wymioty.
    nyerre witaj :-) najważniejsze jest pozytywne myślenie :-)

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    marti biedulka współczuję, u mnie w pierwszej ciąży nudności występowały tylko przez 2 tyg, wiec może u Ciebie tez się wkrótce skończą, u mnie pomagały w normalnym funkcjonowaniu mandarynki

cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam. Jestem bardzo przeziębiona i ciągle śpię. Z nosa leje mi się woda, w oczach ropki i mam ochotę walić głową w ścianę :P
    Śpię pół dnia, jak Młody jest w przedszkolu, a małż w pracy, potem śpię w nocy... Boję się o dziecko, bo nie wiem czy to dobrze na nie wpłynie, a jest ten cholerny pierwszy trymestr. Jak ja bym chciała żeby się już skończył.

Starałam się czytać na bieżąco co u Was, ale czy wyszło mi to dobrze, to nie wiem, bo zasypiam nawet przed kompem.

Witam nowe mamy, widzę, że każda ma jakąś swoją historię, nie do końca wesołą.

Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że nie dopadnie Was taka zaraza jak mnie.
    "Mój synku mały, dźwignio życia mego i celu duszy mej"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów