Strona 219 z 409
Pokaż wyniki od 2,181 do 2,190 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Salome, ja noszę soczewki cały czas i planuję również w czasie porodu bo jest zupelnie inny komfort zwłaszcza że w trakcie porodu ktoś mógłby oberwać okularami ;D cisnienie juz mi mierzyli a 3 trymestru jeszcze nie zaczęłam. Lekarz wydał mi zaświadczenie i napisał ze po porodzie zajmujemy sie owrzodzeniami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja też mam 155 cm dlatego moim zdaniem tak brzuszek się uwidacznia. Najważniejsze, że mój brzuszek podoba się mojemu mężowi no i dzieci lubią się do niego przytulać. Najmłodsza córka uwielbia kłaść na nim rękę i czeka aż dzidzia się odezwie.

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Odnosząc się do historii Karolek... wszędzie piszą że dziecko kopie wtedy jak ma energię dostarczana od mamy , a nie jak jest głodny .. czyli odwrotnie do tego co Ci rodzinka mówiła,jak widać jesz w sam raz bo mały bryka

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    I bardzo dobrze ja mam niby mały brzuszek i mnie straszą że teraz dopiero mi wybije, a niech se wybija, jeśli dzieciątko jest zdrowe i rośnie to nic innego się nie liczy

U mnie jest tak, że jak ktoś rękę przyłoży to mały po prostu Aniołek. Cichutko leży i udaje, że jest spokojny....ale nich tylko ktoś rękę weźmie to zaraz bangs w bok albo w żebro

O mnie
    Jaaczek chyba normalnie wezmę i wydrukuję sobie Wasze zdanie o tym wszystkim i przede wszystkim wpisy mam, które pracują, żebym miała czarno na białym, że ciąża to nie choroba i ze mozna sie ruszac, jesc tak jak to mi odpowiada, ba a nawet pracowac!

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja mam juz 8 na plusie i piłkę z przodu, rodzinka Mi powiedziala ostatnio ze świetnie wyglądam, a ten plus to tylko w brzuchu bo po reszcie tego nie widać. Młody na wizycie w poniedziałek ma ponad 900 g, ciekawa jestem dokładności tych pomiarów , bo wg usg termin porodu na 10 się przesunął, wg kalendarza Wychodzi na 20? ?

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Haaaa wcale nie macie tak źle .. ja to w ogóle mam komiczną sytuacje..... Otóż przytyłam więcej niż wy bo już 7,5 kg... co wg mojego lekarza jest zupełnie normalne.. wg mnie też... Wszyscy mówią że w ogóle nie widać praktycznie po mnie ciąży .. dają mi góra 3-4 miesiąc... i w ogóle twierdzą że wyglądam jakbym sie nażarła czegoś a nie że ciąża..... Natomiast dla mojej mamusi mój brzuch jest ogromny.... a sama ze mną na tym etapie miała większy.. ciągle pyta jak moja waga i mnei to irytuje a nawet bym innego słowa użyła... To chyba normalne że w ciąży w tym tygodniu brzuch mi rośnie a nie DUPA....;/
    Także noooo ludziom to się nie dogodzi...... i juz mam gdzieś te wszystkie opinie..... bo bym chyba zwariowała.. albo ja ktoś mówi no widac ci już troche brzuszek... no mam ochotę powiedzieć coś ty nie żartuj może dlatego że za niedługo 7 miesiąc mi się zaczyna...
    Ehhh brak słów... a jak ktoś mówiłby mi tak jak Magdzie73 to bym go chyba zwyzywała...... duzy brzuch... w ciąży no naprawdę dziwna sprawa....
    Za mały źle za duży źle ... ludzie czasem powinni się zastanowić co w ogóle mówią do kobiet w ciąży, ale jak widać myślenie czasami boli ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tiki-Taka ... cóż mi dupa też urosła więc jak ktoś po brzuchu nie widzi to nich na tyłek mi spojrzy ;p jutro wejde na wagę z ciekawości jestem ciekawa ile ten mój bąbel waży a ja dopiero 19 kontrola.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Najważniejsze są wyniki morfologi i moczu, jeżeli wszystko jest w porzadku to nie trzeba zmieniać diety poza tym w trzecim trymestrze będziemy jadly mniej tylko częściej bo macica będzie coraz bardziej uciekać m.in. na żołądek. Dziecko w brzuchu nigdy nie będzie głodne bo wszystkie potrzebne składniki pobiera od matki wiec predzej po sobie zobaczysz ze masz niedobor ktoregos ze składników. Ja teraz więcej jem owoców niż mięsa czy chleb, a waga ostatnio pokazała mi +7 kg :/

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja te mam 19 wizyte na 19.20 jestem ciekawa ile mała przybrała. A ja dziś wyładowałam w rowie dupą auta. Jechałam z dzieciakami na impreze przedszkolna i 2 km od domu na zakrecie wyskoczyło mi auto. Zeby we mnie nie uderzył uciekłam w rów i jakoś tyłem wleciałam nawet nie jak to się działo sekundy normalnie. Dzieciaki sie popłakały. Po 10 minutach byłam już wyciągnieta bo akurat jechał traktor i Pan się zatrzymał i pomógł. A ten co by na mnie wjechał brzydko określę spierdolił. Nam nic się nie stało i auto też całe. Jednym słowem szczęście w nieszczęściu. Impreza w przedszkolu się udała ale ja jeszcze jestem troszkę podenerwowana tym przeżyciem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów