Strona 218 z 409
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Salome ja mam sporą wadę wzroku i jeszcze dodatkowe problemy ale juz bylam u okulisty i powiedział że wada -6 nie jest wskazaniem do cesarki a wg nowych wytycznych to tylko szkodliwe może być odwarstwianie siatkowki. Nawet owrzodzenia gałki nie zagrażają porodowi naturalnemu. Jedyne co lekarz mi przydatnego powiedział to zebym zaczela testować soczewki jednodniowe bo raczej takie poleca przy porodzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa a mi powiedziala ze w ciazy nie można używać szkieł kontaktowych :/ i ze dopiero w trzecim trymestrze mierzą ciśnienie w oku czy jakoś tak które decyduje o sn czy cc :/

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Co do lodów to ja sobie nie wyobrażam dnia żeby chociaż jednego nie zjeść

Wczoraj byłam u rodziny i mówiłam im że mały szaleje, że kopie po żebrach i fikołki chyba odstawia.... no i oczywiście doczepili się, że nie jem.... tłumaczyłam im że nie mam apetytu, że jem jak czuję, że faktycznie muszę.... no chyba ze najdzie mnie na coś ochota i usłyszałam od nich ze to dlatego mały mnie kopie bo jest głodny! moja kuzynka mówiła że w nocy jak czuła że córa ją kopie to wstawała i jadła mimo że nie była głodna! Czy tylko mi się wydaję to bzdurne? Uważam że dziciątko ma tak mały żołądek że nie muszę jeść więcej, tym bardziej że ja zawsze mało jadłam ;/

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Karolek27 nie słuchaj tych głupot!!!! przecież dziecko odżywiane jest przez pępowinę, łozysko i przez krew a nie tym co jesz........ no ręce opadają

Karolek Paatryszka ma rację. Wszędzie teraz piszą, że teraz masz jeść dla dwojga a nie za dwoje. Nie ma co na siłę- pamiętaj, że samopoczucie Twoje wpływa na maluszka, więc masz argument a że dziecko szaleje to dobrze, w końcu jest coraz większe, więc i coraz bardziej je czuć

O mnie
    mi aż oczy z niedowierzania wyszły! Nie wyobrażam sobie jeść na siłę, żeby później źle się czuć.... ale no cóż. Moja mama oczywiście łyknęła wszystko jak młody pelikan i było suszenie głowy.... na prawdę następną ciążę będę chyba utrzymywała w tajemnicy, bo to gadanie dookoła co powinnam, jak powinnam mnie irytuję tak że nie mam ochoty się z nikim spotykać. Najlepiej gdybym jadła na siłe nawet rzeczy które po prostu stają mi w gardle i się nie ruszała, bo się zmęczę ;/ masakra

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Karolek dobrze Cię rozumiem Moja mama z kolei gada, że mam mały brzuch bo rzekomo nic nie jem. A jak mówię, że najadlam się dziś strasznie, to i tak twierdzi, że sciemniam. Już mi słów brak Ona przytyła ze mną w ciąży 25kg, a ja miałam w pierwszej ciąży bilans -1kg i mały brzuch, to oczywiście wynik tego, że za mało jadłam, powinnam chyba za troje!!!! to nie może być genetyka, bo jak to?! skoro ona tyła to ja też powinnam wrrr...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    No widzicie wszyscy próbują być mądrzejsi i to oni wiedzą co dla nas najlepsze . Ja dla odmiany nasłucham się od mamy, ze jem za dużo, ze w moim wieku nie powinnam w ciąży nic przytyć, bo kto to widział miec 6kg na plusie. A ja dużo nie jem raczej diety przestrzegam. Większość rzeczy siebie odmawiam ale oni wiedzą lepiej. No i strasznie mnie wkurza jak wszyscy mówią ale ty masz wielki brzuch jak byś już rodzić miała a co ja poradzę jestem mała no i to dziecko gdzieś musi się zmieścić

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Przecież 6 kg to idealny przyrost wagi. Ehhh dla mojej i tak by to było za mało Ja do kolosow tez nie należę, bo mam 163 cm Zeby bylo smieszniej, to moja mama sama mi mówi, ze mam jej budowę ciala i budowe macicy i szyjki i miednicy i w ogóle nie wiem skąd to wie! haha ...no więc chyba powinnam mieć już 20kg na plusie a nie 3kg (teraz już pewnie 4kg) Ja mam tylozgiecie szyjki (wg lekarza wygląda jak łabędź) i macice głęboko osadzona w tym sensie, że chłopaki mi uciekają na kręgosłup i inne narzady i brzuch tak mi nie rośnie w przód. Rośnie, ale jak dla niektórych to za mało
    Ja mam ogromną ochotę na słodycze i ostatnio lody jadłam każdego dnia minimum 1-2 opanowałam się na tydzień przed glukoza, bo sobie ubzduralam, że cukrzycy dostanę Po wynikach znów zaczęłam)) Teraz mam przerwę, bo gardło boli...A położna dziś w szkole rodzenia nam mówi, że od czasu do czasu słodkie można, ale mało. Beznadzieja !!! Mam wszystkich dość Jedyną pozytywną osobą to była opiekunka mojego synka- powiedziała niech Pani je w ciąży i po niej ile chce i to co chce ))))

O mnie
    Anitas moja mama też tyle ze mną przytyła, bo miała ogrooomny apetyt

Magda ja nie rozumiem jak można kobiecie w ciąży powiedzieć że ma wielki brzuch.... przecież każda z nas ma inną budowę to jest raz, po drugie każdy maluch inaczej rośnie, każda z nas ma inną ilość wód płodowych, w każdej z nas ogólnie inaczej woda się gromadzi. Moja fryzjerka ( chyba z 155 cm wzrostu) przytyła w ciaży 30 kg. Mówiła mi że wkurzało ja strasznie jak wszyscy ją wytykali, że taki brzuch ma duży. Syn był normalnych rozmiarów ale ona miała w sobie ponoć tyle wody, ze po porodzie praktycznie wróciła do swojej startowej wagi. Ludzie powinni na prawdę się zastanowić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów