Strona 216 z 419
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Mi wczoraj też przyszedł fotelik cybex Cloud Q fioletowo-rozowy i gdyby nie te boczne osłony to nie mialabym zadnych zastrzezen. Jednej osłony nie mogłam wyjac z teleskopu i już chciałam reklamować a tu mama podchodzi i normalnie wyciąga ostatnio nie dosc ze siły nie mam to mi wszystko z rak leci. Jeszcze garnek przypalilam bo ogrzewalam zupę i zapomniałam że się grzeje...cała kuchnia zalana, zupa spalona a garnek jakoś doszorowalam ale dno już przypalone

Właśnie siedzę na glukozie.... blee
    Jeszcze 50 min i do sklepu po truskawki bo ze względu na to badanie ograniczylam słodkie owoce a dziś nie odpuszczę lodów ze świeżymi truskawkami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    No ja tez mam ten fioletowo różowy, no widzisz ty nie mogłaś teleskopu wyjąć a ja nie mogłam rozłożyć. Mi też z rąk ciągle coś leci, i z siłami tezcoraz gorzej szybko się męczę a jak mam iść po coś na piętro to aż mnie ciarki przechodzą , nie lubię obecnie schodów. Ciesze się, że większość wyprawki mam po jak miałabym teraz latać po sklepach to chyba na porodówce bym wyladowala. Wczoraj zaczęłam 7 miesiąc i 3trymestr ale gdzie tu do końca.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Nadal nie mam jeszcze wózka, ciągle się zastanawiam czy mutsy evo czy igo już wypisłam sobie plusy i minusy ale i tak nie pomogło dobrze, ze ten wózek mozna kupić od ręki bo w tym tempie mojego zastanawiania się to pewnie prędzej urodzę.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Salome ja też co jakiś czasbprzypalam garnek to tak jest jak robi się kilka rzeczy naraz i potem się zapomina. Powinniśmy robić tak jak faceci skupiać się tylko na jednej rzeczy a jak skończą
    to dopiero biorą się za kolejna . A my to tu obiad się gotuje, pralka chodzi, a w między czasie odkurzanie dywanu itd.....

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja ogólnie jestem nie zdarna i ciągle cos się w moim otoczeniu psuje. Ale teraz osiagam w tym poziom ekspert. Tak po za tym to nie wiem czemu, ale ciąża mojej cerze nie służy. Po prostu wyglądam masakrycznie. Cała twarz wysypana i dodatkowo wszystko się mega wolno goi. Po tym jak sie umaluje jest jeszcze gorzej. Nie wiem czy może nie zacząć suplementacji kolagenu.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Moja skleroza też coraz lepiej się ma Normalnie dodatkowo to mnnie dobija. Nie jestem przyzwyczajona do takiej egzystencji. Skleroza plus coraz to nowe centymetry- pomału mnie dobijają....A najgorzej że "tam" normalnie jest tak sucho jak na Saharze. Zaczynam sie czuć jak słoń w składzie porcelany a jeszcze tyle czasu do porodu- jak u mnie 33,5- 4 miesiecy. bo cały czerwiec praktycznie, lipiec, sierpień i wrzesień (

remont w mieszkaniu jakoś nie chce sie zacząć. zaczyna mnie to denerwować- bo nie za bardzo mam jak się szykować z wyprawka- tzn z ciuszkami i innymi gadżetami. Doprowadzenie tego wszystkiego do stanu uzyteczności bedzie normalnie trudne.

Dodatkowo młoda od kilku dni urządziła sobie z pęcherza trampoline. Normalnie momentami aż boli. Przestaje dopiero jak chodze albo sie ruszam generalnie. Ale nie zdążę przysiąść żeby odpocząć- to po 2-3 minutach od razu dokazuje.

I jak złoże sobie to wszystko do kupy to ąz się płakac chce

A znalazłam fajna piżamke do szpitala. I chyba sobie ja normalnie zakupie

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-no...708102788.html

Member
    Jaaczek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz

Unhappy

Cześć dziewczyny, cały czas czytałam wątek, a teraz w końcu odważyłam się coś napisać Magdalena73 - ja również nie mam jeszcze wózka - u Mnie stwierdzenie wybierać się jak sójka za morze- jak najbardziej pasuje, mam mocne postanowienie że z moją połówką zrobimy rundkę po sklepach w sobotę i uda nam sprecyzować nasze potrzeby, a jak coś wybierzemy to będę bardzo bardzo zadowolona. Często pojawia się wątek adapterów do pasów, ja zakupiłam adapter już w kwietniu jak tylko brzuszek zaczął się zaokrąglać i tutaj z pomocą przyszedł mój kolega z pracy który polecił mi taki jaki ma jego żona, właśnie z opcją zapiania pomiędzy nogami (do spodni ) , i zapinania po bokach ( do spódnicy ) i powiem wam że teraz
    sprawdza się 100 % - bo ja bez zapiętych pasów nie odważyłabym się jeździć samochodem, albo czułam bym ogromny dyskomfort w czasie jazdy połączony ze strachem. Odnośnie cery , jato się posiłkuje wizytami u kosmetyczki bo inaczej chyba bym miała całą twarz w krostkach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A u mnie z twarzą jest na odwrót w ciąży mam ładną żadnych pryszczy, plam itp. za to jak nie jestem w ciąży to co rusz jakiś pryszcz wychodzi albo czerwone plamy. Poza ciążą tylko wtedy mam ładną cerę jak w 100 % przestrzegam diedy bez cukrowej bezglutenowej a to nie zawsze mi się udaje. A tak wogóle moja mama mówi, że w tej ciąży jestem bardzo marudna, że ciągle narzekam o brak czasu , o bałagan o pogodę, że nie taka itd i chyba ma rację bo zaczęłam się obserwować i ja nawet sama do siebie marudzę .

O mnie
    Gdyby któraś jeszcze szukała ubranek dla maluszka polecam polskiego producenta Mea. Już druga córkę w nie ubieram i nie spierają się
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170606_122203.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	90.2 KB
ID:	101123

O mnie
    Co do cery to ja też ciągle miałam problemy i dermatolog kazała przerzucić mi się na dermokosmetyki i odtamtej pory nie używam niczego innego teraz mam problem z suchoscia skóry więc z oczyszczających musiałam przerzucić się na nawilżające. jeżeli chodzi o wypryski to polecam La roche duo effeclar czy jakoś tak. Starcza na parę miesięcy więc jest wydajny.

Dobrze że nie jestem sama z ta niezdarnoscia hehe chociaż spodziewałam się tego dopiero w trzecim trymestrze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów