Strona 215 z 398
Pokaż wyniki od 2,141 do 2,150 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Salome mój poród był dość szybki- jak już dotarłam do szpitala to zaraz ktg, sprawdzenie rozwarcia, a że prawie pełne to zaraz przebili wody, lewatywa i wiadomo ciągle WC, po całkowitym opróżnieniu się parę skurczy na piłce i zaraz do parcia. Mój w tym czasie był na korytarzu, ale jak prac jeczałam jednocześnie nie dam rady, wbiegł, a ja z tyłkiem wypiętym, głową w fotelu to jakoś mi ochota odeszła na poród rodzinny i nie miałam​ ochoty by mnie tak oglądał.
    Anitas mi na ból gardła płukanka wody z solą pomagala- ok pół łyżeczki soli na pół szklanki wody. Szałwia też pomaga, ale w ciąży trzeba na nią uważać. Tak jeszcze, żeby się wzmocnić to woda z cytryną i miodem, imbir są pomocne.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Anitas wspolczuje tego gardła moj syn 14 letni tez go miał, skonczylo sie niestety na 2 antybiotykach bardzo szybko dostał anginy. Mnie tez zlapalo ale miałam tylko bol gardla ktory 2tyg mnie meczył na gardlo brałam tabletki do ssania prenalen i psikałam tantum verde i 3 razy dziennievparacetamol po 1 tabletce przez 5dni. Paraceramol w 2tyg bralam

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Anka- trzymaj sie dzielnie dziewczyno !!! Zobaczysz wszystko sie dobrze skończy.

Joaga - powodzenia na egzaminie.

Ja przy poprzednich porodach nie miałam wynajetej położnej - tylko taka z dyzuru. Za pierwszym razem to była porażka, ale za drugim - to trafiłam na swietna laskę która naprawdę bardzo mi pomogła. Oczywiscie do tego był ze mna mój slubny biedak.....Za pierwszym razem dostał taki opierdziel że maskara i kazalam mu wypierdzielać bo mnie denerwował. Najbardziej wyprowadząl mnie z równowagi tym, ze głaskała mnie po glowie- jak to mnie denerwowało......Za drugim razem juz biedak wiedział co i jak i robił tylko i wyłacznie to o co go poprosiłam- nic dodatkowego. Tym razem odbyło się bez akcji pt." lekcja łaciny dla mężą"
    Jedno co łaczyło oba porody to to, że mało mu rąk nie połamałam. Tak mocno go ściskałam. Ale dał radę biedak Teraz tez chce byc przy porodzie. Ja tam nie mam nic przeciwko. A jak wyjdzie- okaże się w praktyce

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ja też jestem znowu przeziębiona....Maskara jakaś. Narazie biore tabletki ziołowe na gardło takie z szałwią oraz Tantum Verde. Katar niestety musi sam się wyleczyć. Zastanawiam sie co by tutaj na kaszel mglo pomóc.....

Wg w tej ciąży jestem jakas dużo bardziej podatna na rózne infekcje......

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Mi babka w aptece dala na katar wapno w tabletkach, no i pilam tez prenalen na wzmocnienie

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    Tantum Verde używam, bo mały to ma No i ten prenalen. Na kaszel i gardło jest też isla. Plus paracetamol i to wszystko z aptecznych zrodel
    Dziś właśnie będę próbować płukania z soli i innych plukanek. Już mi całe gardło zaatakowalo, ale mnie tak bardzo nie przeszkadza. Tylko nie chce by się coś rozwinęło, co by nie sprzyjało ciąży i wymagało antybiotyku.
    Mój mały póki co ma inhalacje z nebbud...porazka ...jak widzi inhalator to już zaczyna się z daleka histeria. Nic nie działa Jak był mały to jakoś się dało go bajkami urobic, a teraz "nieeeee"

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Joga odebrałaś już fotelik z tego co pamiętam zamawiałaś cybex atom Cloud. Ja w zeszłym tyg kupiłam i jestem nim zachwycona ale na poczatku miałam problem z rozkładaniem go na płasko. Pani w sklepie to robiła rach ciach ale mi w domu wcale tak nie wychodziło. Ostatecznie kupiłam ten bordowo różowy bo taki akurat mieli na stanie. Wiem, że napewno pasuje do mutsy igo ale Pani w sklepie nie wiedziała czy pasuje do evo a ty sprawdzałaś to.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    wiecie co? w życiu bym nie pomyślała że taka prawie kilogramowa istotka może mieć tyle siły! mam wrażenie że mam cały brzuch poobijany od środka

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    patryszka ja mam tak samo. Młoda szleje, albo urządziła sobie dyskotekę w brzuchu. Normalnie zaczyna mi to przeszkadzać

Member
    Jagoda333

O mnie
    Moja się rusza dużo ale jest na razie bardzo delikatna dla mamy. Wiem jak dzieci potrafią mocno kopać bo mam dwójkę starszych ale u mnie najbardziej brutalny był synuś a potem ten charakterek miał trudny jako dziecko do lat 4 więc może teraz dziecko ma spokojną naturę jak mama. Córka też kopała mocno, ale mimo wszystko lżej od syna i też jako niemowlaczek była spokojniejsza od niego no ale potem jak to babka się rozkręciła. Nie jest może jakaś mega grzeczna ale skarg z przedszkola ani szkoły na jej zachowanie nie ma więc chyba wszystko w normie. Czytam, że zastanawiacie się nad położną... Ja bardzo polecam bo położna to połowa sukcesu porodu. Miałam tylko przy drugim porodzie i wiem, że robiłą co mogłą aby mi ulżyć czego nie było z położną z przydziału. DLA mnie bardzo ważne to mieć swoją położną, chociaż już u nas w szpitalu nie wolno. Teraz nie kombinuję, aby ją mieć bo mam mieć CC. Moja kuzynka dopiero po 2 porodach załatwiłą sobie położną i żałuje, że nie prędzej. Osobiście uważam, że trzeba ułatwić i sobie i dziecku w tym trudnym momencie i nie ma co się szczypać

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów