Strona 214 z 419
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Ustczanka1 właśnie tego się obawiałam że pozostaje jedynie świecenie kroczem ;D
    Co do kolki to mi nie dokucza ale za to jak stoje w jednym miejscu to mam ostre zawroty glowy , mroczki i mdleje... dla każdego coś miłego

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Ja jak mam takie kłucia to po prostu mówię sobie, że mały się zmęczył i musi usiąść.

Dzisiaj byłam kupić sandałki i padam. Mam długą i wąską stopę i mi przelatuje przez paski. Z brzuszkiem też ciężko przymierzyć pół sklepu. Już mały w brzuchu protestował a musiałam coś wybrać z braku laku. Jakimś cudem mam i to nie najgorsze.

Czy wasze dzieci potrafią robić w brzuszku imprezkę przez 2 dni, a potem 2 dni lenia ? A i pytanie do mam, które mają łożysko na przedniej ścianie czy czujecie ruchy głównie w dole brzucha ?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Margola29 Zobacz posta
    Ja jak mam takie kłucia to po prostu mówię sobie, że mały się zmęczył i musi usiąść.

Dzisiaj byłam kupić sandałki i padam. Mam długą i wąską stopę i mi przelatuje przez paski. Z brzuszkiem też ciężko przymierzyć pół sklepu. Już mały w brzuchu protestował a musiałam coś wybrać z braku laku. Jakimś cudem mam i to nie najgorsze.

Czy wasze dzieci potrafią robić w brzuszku imprezkę przez 2 dni, a potem 2 dni lenia ? A i pytanie do mam, które mają łożysko na przedniej ścianie czy czujecie ruchy głównie w dole brzucha ?
    ja mam łożysko na przedniej ścianie i rzeczywiście czuje na dole ale jak bąbel się przekreca to czuje ruchy po całym brzuchu.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ustczanka ja mam takie koli. Ostatnio jak byłam a spacerze to mnie taka chwyciła ze musiałam stanąć i oddychać. Ja też sobie tłumaczę że mały się zmęczył

Ja też mam łożysko na przedniej ścianie i moje maleństwo kopie wszędzie! Tzn faktycznie głownie na dole buszuje, ale jak już się poukłada to nawet powyżej pępka go czuje

Trajkotka ja mam podobne zdanie co do tego pierwszeństwa itd.

Ja nie mam pojęcia jak to jest z położnymi, ale znam siebie i wiem, że w bólach i cierpieniach wolę być sama....ewentualnie przy partnerze, ale w szpitalu w którym chce rodzić ponoć jest super opieka i żadna z moich znajomych nie miała prywatnej położnej.

I ja mam łożysko na przedniej i ruchy do niedawna byly tylko na dole, teraz też w górze i po bokach.
    Trajkotka w sumie rację masz. Mi jako tako nie zdążyło się nikogo prosić o przepuszczenie i ile dam radę to stoję, choć u mnie jest tak, że chodzić na razie mogę, a stać w miejscu nie daje rady, bo zaraz słabo. Nawet w Niedzielę Palmową jak wybrałam się do kościoła to ani 5min i uciekałam na zewnątrz, bo bym tam widowisko urządziła. Poczekałam tylko aż ksiądz przejdzie i poświęci palmy, córkę za rękę i dawaj. Choć sam fakt możliwości pierwszeństwa powinien być dopuszczalny w razie złego samopoczucia, a nie zawsze tak jest...
    Ja do pierwszego porodu nie brałam położnej, rodziłam ja jedna wtedy, miałam dwie na dyżurze, co jakiś czas sprawdzały jak postepuje, może nie wisiały nade mną, ale chyba tak było lepiej. Już przy samym parciu obie były przez całą akcję, podpowiadały pozycję. Co do porodu rodzinnego to najpierw chciałam, ale jak przyszło co do czego to pogoniłam mojego z sali.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Mój mąż przyniósł do domu wirusa i od nocy z niedzieli na poniedziałek mały ma zapalenie krtani To koszmar, bo objawia się jak krup w nocy. Pytałam w wczoraj lekarza o ochronę dla mnie i raczej nie ma:/ No i bach. Boli mnie lewy migdał i lewa strona gardła przy przelykaniu.
    Czytałam o różnych domowych sposobach...ale który najlepszy????
    Dziś już stan podgoraczkowy pod 38 miałam ale paracetamol dał radę póki co ...ufff
    Podzielcie się swoimi dobrymi sposobami - dziękuję

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Anka trzymaj się tam dzielnie dziewczyno! Oby szyjka przestała się skraca :/

Mnie to z kolei w krzyżu boli od chodzenia czy stania. A łożysko też mam na przedniej ścianie i też czuję ruchy w dole brzucha albo kopniaczki w zebra

Nata u mnie z kolei z porodem rodzinnym bylo na odwrót. Cała ciaze zapieralam się ze nie chce by mi mąż towarzyszył przy porodzie żeby nie miał później traumy ale jak przyszło co do czego i zaczęły się te najgorsze skurcze to ze stresu nie umiałam puścić jego ręki później opowiadał mi ze prawie mu kości polamalam tak go sciskalam i ze go bolało. Mój mąż to silny psychicznie chyba jest bo poród wcale go nie zniechęcił do "przytulania" a nawet od razu zaznaczył że przy drugim też chce być chce pilnować personel i przeciąć pepowine

Zamówiłam fotelik z mojej hurtowni w poniedziałek i okazało się ze mają na stanie akurat ten kolor co chciałam I jutro już będę go mieć
    teraz w smyku są fajne promocję to trochę poszalalam i zamówiłam parę rzeczy typu pościel i ochraniacz, spiworek czy poduszkę do karmienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Anitas a probowalas tamtum verde do psikania? On zmieczula i jest dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Z domowych sposobów to nie pomogę. Jedynie co mi przychodzi do głowy to płukanie gardła tylko nie pamiętam czy soda czy sola. Ale ja bym poleciła ci jednak tamtum verde i zdrówka zycze

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Anitas ja walczyłam z gardłem jakąś mieszanką ziół z zielarskiego, ktora mi tam przygotowano. Miałam tez oddzielną na płukanie gardła. Ale za Chiny nie pamiętam co w niej bylo bo to był początek ciąży.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Margola dzięki chociaż na nakierowanie, w sumie nie pomyślałam o takim sklepie W aptece dostałam prenalen, ale póki co zero pomocy. No nic trzeba walczyć by angina nie zawitała...tfuuuuu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów