Strona 212 z 419
Pokaż wyniki od 2,111 do 2,120 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Stokrotka to u mnie niestety już 2 raz....
    W środę mam wizytę u diabetologa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez niesia2708 Zobacz posta
    Stokrotka to u mnie niestety już 2 raz....
    W środę mam wizytę u diabetologa.
    da sie żyć.....mi narazie sama dieta wystarcza.

Dziewczyny, ktore uzywacie adaptera: czy znacie sposob na zapiecie Be safe jak macie sukienki a nie chcecie odkrywac przed swiatem "całej swojej okazalosci"? Ja mam adapter i przy spodniach rzeczywiście jest rewelacja ale że teraz chodzę w głównej mierze w sukienkach to pojawił się problem bo w najlepszym przypadku muszę ją podwinąć tak jakbym miała baaaardzo krotkie spodenki

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Ja mam 154cm i też jest ciężko z jazdą, bo mam za krótkie nogi żeby odsunąć się od kierownicy, bo nie dostane do pedałów. A zapinam pasy tyle,że jest brzuch tak blisko kierownicy to w razie jakiejś stłuczki itak by się chyba zgniótł. Tak wiec staram się raczej jeżdzić jako pasażer.
    Co do grzeczności innych to ja mam meeega brzuch i prawie od początku było widoczne,że jestem w ciąży i tylko raz jedna pani chciała mnie przepuścić oczywiście podziękowałam i nie skorzystałam. Ale było to bardzo miłe z jej strony. Mnie to nie przeszkadza,że ludzie nie przepuszczają . Przecież to, że ktoś nie jest w ciąży nie oznacza,że nie czuje się źle. Może gorzej niż ja? No własnie. Ja to bym się radziła zastanowić nad tym ile razy każda z Was a raczej z nas przepuszczała w życiu. Bo nie tylko o kobiety w ciąży chodzi ale o kobiety z dziećmi, starsze osoby itd itp. Tak więc nie ma co przesadzać . Jeśli źle się czujemy no to mozna poprosić o przepuszczenie. A tak? Zdarzyło się widziec kobietę z brzuszkiem na wysokich obcasach, która miała czas i siłe chodzić godzinę po sklepie ogładająć wystawy, plotkującą przez telefon, robiacą zakupy nie jakieś tam wiecie...pierwszej potrzeby tylko takie zwyczajne zachcianki ale jak do kolejki idzie to strasznie chora wręcz wszystko ją boli i jej się należy, bo ona jest w ciąży. Ja wiem,że miała prawo się źle czuć i to ze miała buty na obcasie nie świadczy o tym ze ona się dobrze czuje. Nie zrozumcie mnie źle. Chodzi mi o to,że ...nie można tego stanu wykorzystywać. Takie jest moje zdanie. Bo ta ciężarna o której mówię nie widziała,że wyprzedziła ledwie idącą starszą panią, która miała w koszyczku zaledwie dwie rzeczy jakiś chlebuś i mleko.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Trajkotka na witaj w klubie malutkich ale kochanych i pieknych kobitek. Ja mam155 cm , kiedys miałam kompleks z tego powodu a teraz już mam do w d.... Na pczatku jak poznalismy sie z moim slubnym to tesciowa nie mogla przeżyć, ze ja taka mała a moj maż ma 189 cm . Ale nam to w ogóle nie przeszkadza a onaciagle mi mowi, ze jak gdzies idzemy to powinnam najwyzsze obcasy ubierac zeby glupio nie wyglądało a ja mam to gdzieś i ubieram wysokie buty kiedy mam ochote i mam w nosie kto co mysli jak wygladamy. Dla mnie najwazniejsze, ze sie bardzo kochamy i jestesmy ze soba szczesliwi

Member
    Trajkotka

O mnie
    Dziewczyny wiecie co...tak teraz sobie czytam opinie gdzie rodzić czy w Limanowej czy w Nowym Sączu. Byłam zdania,że nie będę najmować sobie położnej. Lepiej jest dzidziusiowi za te 500zł coś kupić a przecież na dyżurze są położne i pielęgniarki. A po tym co przeczytałam to jeszcze bardziej jestem przeciw najmowaniu położnej a równocześnie coraz bliżej decyzji żeby jednak sobie nająć taką!!!!! Jeśli ja przyjadę na porodówkę i tam jest położna, która ma akurat dyżur a równocześnie ze mną do porodu przyjdą np dwie inne dziewczyny, które opłaciły właśnie tą położną?!?!?!?! To ona będzie chciała się rozdwoić na te dwie rodzące a mnie to już całkiem w dupie będzie miała. Masakra. Jakoś tak wynajmowanie położnej, która przyjedzie na telefon i jest wtedy jakby dodatkowym pracownikiem to odciąża te które są na dyżurze wiec spoko ale co jeśli do tej co ma dyżur przyjadą "jej podopieczne". Przeraża mnie to ;(

Member
    Trajkotka

O mnie
    Magdalena73 a co do tego to fakt...ważne,że by być szczęśliwym i basta. Zresztą małe jest piękne U mnie teść starej daty to uważa,ze dobrze ożenić się jak kobieta ma gospodarkę, las i 20krów Ale jakoś mąż stwierdził,że taka z bloku co to nawet sadzić ziemniaków nie potrafiła jest własnie dla niego odpowiednia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Trajkotka ja też mam tesci z gospodarki i on uważa, że te miastowe to nic nie umieja ale też mam to gdzieś

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Kurde znowu sie napisalam i wcielo 3/4 posta

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data