Strona 21 z 409
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Agnes cudownie. Jaka śliczność mieszka w twoim brzuszku. Już nie mogę się doczekać swojej wizyty.

2. dzieckozakupy.pl
    Agnus super!

Moi rodzice wiedzą od2tyg..byli zaskoczeni bo mowilam ze nigdy więcej :-)

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnus Zobacz posta
    Załącznik 99904
    To z nadżerki, wszystko jest dobrze ale sie bałam dzisiaj wyszło że ciąża o 5 dni starsza. Dobrze że była w szpitalu moja gin to szybko poszło.

Dzięki kochanie za mile słowa jadę do dzieci.
    Śliczna kruszynka super że wszystko dobrze

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cudne maleństwo , co do nadżerki to też mam to diabelstwo.
    Gonia po to też tu jesteśmy żeby Sobie doradzać i się wspierać :-)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Agnus ale już duża fasolka
    ja też miałam nadzerke i to dosyć spora. Jak powiedziałam gin ze chcemy starać się o drugie to powiedziala ze najpierw musze to swinstwo usunac bo będę miała problem z zajsciem w ciaze.

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A zdarzają się wam jakieś delikatne plamienia ? Lekarz powiedział że takie plamienia brudzenia to nic złego .

Dzięki kobitki, sama się zdziwiłam ze już taka duża ta moja kropka.

Ja nawet nie wiedziałam że mam takie dziadostwo nigdy nic nie było musiała się teraz gdzieś zrobić.

Gonia ja najbardziej boję się plamien, krwawienia co chwilę chodzę sprawdzam, obsesja normalnie. Widać po moim dzisiejszym przykładzie ze nie wszystkie są groźne ale wszystkie bezwzględnie wymagają konsultacji!

Mąż na zebraniu w szkole A ja muszę ogarnąć młodą bo steskniona za mama.

Tak myślę że termin z 3.09 na sierpień mi się przesunie. Pewnie i tak by było bo będę walczyć o cc przy ostatnim porodzie miałam rzucawki poporodowe utrata świadomości i trauma do dzisiaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ja pierszy poród miałam naturalny. Trauma na całe życie. Drugi zakończył się co. Wbrew pozorom po cc dużo szybciej doszłam do siebie niż po naturalnym. Jak widać nie ma reguły na poród.

Ja staram się jak na razie o porodzie nie myśleć by dodatkowo się nie stresować...Ale sama myśl przeraża mnie...pierwszy poród zdaniem lekarzy był b szybki mi sie wydawał wiecznoscia.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja rodziła sn i mimo bólu bardzo dobrze wspominam. Poza zzo które anestezjolog próbowała mi 5 razy zapodac... Ale warunki szpitalne po porodzie były kiepskie i spowodowały że tym razem urodze w innym szpitalu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów