Strona 207 z 409
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    a ja tam nie pytam się nikogo o zdanie .....jak wiem, że jest naklejka czy plakat, że w ciąży mają pierwszeństwo to podchodzę bez pytania kogokolwiek i proszę o policzenie zakupów. Jak raz babka odezwała się to kazałam jej spojrzeć na plakat i tu gadka się urwała.
    W pociągu jak zdarza mi się jechać to siadam na miejsca oznaczone + bądź dla matek z dzieckiem. Jak nie ma miejsca to podchodzę do oznaczonego miejsca i proszę o ustąpienie bo to miejsce jest oznaczone i mam pierwszeństwo.
    nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. ..... po coś te przywileje są.

ja przed chwila zrobiłam zakupy w aptece 230 zł poszło ale chyb\a z chemii juz wszystko mam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ja jestem dzisiaj po badaniach i szybkiej wizycie u gina po leki. Niestety w morfologii leukocyty podwyższone, w moczu sporo leukocytów plus podwyższone CRP Dostałam leki, mam zrobić posiew.
    A i krzywa cukrowa do powtórki Poprzedni ginekolog za wcześnie zlecił

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    Niesia napewno wszystko bedzie dobrze to ze crp masz podwyzszone to pewnie masz gdzie lekki stan zapalny. Ja jak bylam w ciazy z 3 dzieckiem to crp mialam bardzo wysokie z powodu grypy i wyniki krwi tez mialam zle. Wzieli mnie wtedy na kilka dni na patologie ciazy postawili na nogi raz dwa . Wiec sie nie martw napewno wszystko bedzie dobrze.
    Z krzywa cukrowa to nie jeden lekarz wysyla za wczesnie moj poprzedni gin chcial mnie wyskac na krzywa juz w 14tyg ale sie nie dalam zmienilam go na innego zdecydowanie lepszego.
    Jak wam minelanoc bo mi koszmarnie niedosyc ze co godzine pobudka to jak juz dobrze mi sie spalo to moje dzieci obudzily sie o 6.30 . Ja nie wiem jak w tyg trzeba isc do przedszkola to spia jak susly a jak wolne to ranne ptaszki brrr. Ja to chyba dopiero sie wyspie na emeryturze

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Co do uprzejmości osób w kolejce to jeszcze nie miałam przyjemności jej doświadczyć Wszyscy starają się nie zauważyć, że za nimi stoi kobieta w ciąży
    Na szczęście w wielu miejscach kasjerzy proszą w pierwszej kolejności, jak tylko zauważą ciężarną
    Ja też jak widzę ogromną kolejkę przez pół Biedronki, a mam w koszyku trzy rzeczy, to podchodzę i korzystam z możliwości bycia obsłużoną poza kolejnością
    Z moimi ciągłymi infekcjami bez sikania nie jestem w stanie wytrzymać nawet 15 minut, więc dla mnie wchodzą w grę krótkie zakupy bez zastanawiania
    Miłej soboty

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A ja spotkalam sie z tym, ze kobiety same w kolejce puszczaja mnie do przodu tak bylo w tesco w mojej miejscowosci kilka razy, natomiast w empiku, czy h&m ide bezposrednio do pracownika i prosze o obsluzenie poza kolejnoscia w związku z ciążą i nawet nie patrze na innych w koncu nasze prawo a w zyciu trzeba brac co nam sie nalezy bo nikt inny o nas nie zadba jak tylko my sami .

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Ja to mam z tym problem jednak :/ Z uwagi na mały brzuch i czasem za luźne rzeczy to nic nie widać i mi głupio...Bo co ? będę musiała się wylegitymowac? ..głupia jestem i tyle. Musze zmienic myslenie
    Raz w lidlu otworzyli kasę i wszyscy z dalszej kolejki przechodzą do niej, w tym ja. Przede mną biegnie małżeństwo z wózkiem i nagle przepycha się babcia by ją przepuścić bo ma tylko loda i jej się rozpuści, a za nią kolejna Pani, bo przecież ma tylko 2 rzeczy. I się wpychaja przed małżeństwo...facet podirytowany ich zachpwsniem (choc je przepuścil) pyta mnie z ironia a Pani też chcę przejść?! po czym odwraca się jego żona i mówi...Ta Pani nie!!!, bo ona ma więcej rzeczy!!!
    tak mnie wbiło w podłogę, ze się nic nie odezwałam i poszłam do innej kolejki.
    Dramat było mi za tych ludzi wstyd

Coś jest z tą nieuprzejmościa. Do niedawna miałam nieduży brzuszek, więc nie było może do końca widoczne, że w ciąży jestem. Może to jakiś powód. Z poprzedniej jednak nie pamiętam ani jednego przykładu przepuszczenia w kolejce. Raz mi się zdarzyło w Biedronce, ale to już po porodzie jak byłam z mężem i córka i zaczęła płakać w kolejce to pani kasjerka nas poprosiła byśmy podeszli najpierw. A tak to brzuch był widoczny, a nawet w kolejce do badań nikt nie przepuścił. Raz nawet pani pobierająca krew wywołała poza kolejką chłopca na oko 12-letniego, więc nie tak malego jako pierwszego, a ciężarnych nikt nie widział... Dodam, że miejsc siedzących było kilka, zawsze zajęte i trzeba było stać, a mi zaraz słabo było. Teraz też dluzej nie postoje i dlatego nawet jak ciąża nie była widoczna to nie ustępowałam miejsca, bo bałam się, że zemdleje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Nata581 ja z poprzednich 2 ciąż ( kończących się latem, więc bardzo widocznych ) nie pamiętam przepuszczenia w kolejce ani razu a wręcz bardziej pamiętam wpychanie się przede mnie. Nie wiem kiedy wreszcie tego doświadczę, ale nie omieszkam się pochwalić tu na forum.

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Mnie raz Pan w lidlu przepuścił ale nie wiem, czy to akurat ze względu na brzuszek bo w sumie mały miałam.... Zresztą do tej pory podobno mam mały. A już sie przyzwyczaiłam do tego że ludzie myślą że przytyłam trochę , może później się zdziwia skąd ja mam dziecko
    Byłam na tej glukozie nooo jak dla mnie to dramat ..... pod koniec to myslałam już że zwymiotuje jeszcze to ciepłe było....;/ bleeeee póżniej to juz zleciało bo przez godzine koleżanka mnie zagadywała.. później mąż i zleciało... Jutro wyniki mam nadzieje ze nie mam cukrzycy bo chyba sie popłacze.... ( nie wyobrażam sobie dnia bez czedgoś słodkiego, chociazby owoca)
    A idziecie na 3 badanie prenatalne??? Ja się jutro zapisuję

Chociaż z tego co widzę to większość chodzi do lekarzy prywatnie albo tych co maja dobry sprzęt i nawet oglądacie bądź próbujecie obejrzeć buźki w 3 d ja to w przychodnia stary sprzęt więc nie mam takiej mozliwości.. A na prenatalnych też sobie obejrzę w 3D moją gwiazdę o ile nie zasłoni buźki tak jak ostatnio......

A jak tam brzuszki duże już macie??? Ja się pochwale swoim w środe jak 26 tydzień się zacznie
    Ostatnio edytowane przez Tiki-Taka ; 04-06-17 o 06:44

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja bylam tylko na prenetalnych w 12 tygodniu, lekarz powiedzial, ze nie ma potrzeby robienia dodatkowych badan bo wszystko jest w porzadku. Glukoza wciąż przede mna,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów