Strona 199 z 419
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    U mnie jeśli chodzi o wyprawkę to nie zdążyłam jej zacząć robić, a dosłownie w 2 dni zapełniło się większość z listy. Przyjechała do mnie moja koleżanka i ciotka jedna z 2 pudłami i pytaniem kiedy zabieram jeszcze wózek łóżeczko i fotelik. Druga z 10 reklamówkami w tym następna góra ubranek, beciki, kołderki, elektroniczna niania, śpiworki i laktator. Po za tym stoi też od niej bujak. W sumie to muszę sobie szybciej kupić szafę, bo nie mam gdzie tego włożyć Z listy zostały mi pojedyńcze rzeczy i kosmetyki.

Moje dziecko ostatnio przez cały dzień prawie wcale się nie ruszało, zaczynałam się juz martwić, ale w nocy nadrobiło braki. Tak się rozkopywał, że spałam może z 3h.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Margola to z ciebie szczesciara dużo zaoszczędzisz. Ja miałam wszystko ale w zeszłym roku latem wydałam wszystko sąsiadce dom na przeciwko. Laska dostała całą wyprawkę, huśtawkę, lezaczek nianie elektroniczną i mnóstwo ubrań a ja 5miesiecy później dowiedziałam się, że jestem w ciąży i teraz muszę kupić wszystko na nowo

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magdalena ale nie fart ;/ no ale chciałaś dobrze i to miło z Twojej strony, że pomogłaś sąsiadce
    Ja też mam dużo rzeczy od mamy ( która 20 lat trzymała po mnie i siostrze ciuchy :P ), od cioci dostane wanienke, łóżeczko i przewijak.... cały czas myślimy o tym wózku.... już pisałam kiedyś że my byśmy chcieli na 4 pompowanych kółkach takich aby te przednie nie były obrotowe.... wpadł nam ten:
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-3w...089849064.html

Ale dziś sąsiadka mi powiedziałą, że ona już takiego by nie wzięła ;/ a ma podobny. Bo że ciężki .... już sama nie wiem. Chyba zaczne zaczepiać mamy na ulicy i będę się pytać czy mogę się gaznąć z ich pociechami, żebym miała porównanie

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    My na razie z wyprawki mamy tylko wózek. W związku z tym, że mieszkamy na 4 piętrze bez windy chcieliśmy żeby był w miarę lekki, ale jednocześnie z dobrą amortyzacją i na pompowanych kołach. Padło na Anex Cross. Zobaczymy jak się sprawdzi Kupiliśmy używany, więc cena też była łatwiejsza do zaakceptowania.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek moja sasiadka, ktorej dałam ubrania dostała taki wózek i w sumie go przeklina ale musi z nim zyc na nic innego ja nie stac. Cieżki i co chwile sie coś jej psuło. Wiem ze ktos J j tam oddal prawie nowy bo mial go dosc

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Zazdroszczę Wam tych ubranek u mnie w koło same dziewczynki się rodzą jak pierwszy raz lekarz powiedział, że nie wiadomo jeszcze kto to będzie ale jak ma sie wypowiedziec to raczej dziewczynka, wtedy pelno kartonów czekało na mnie a jest chłopak i w zasadzie mam tylko jedna koleżankę co ma dwóch synkow i ma mi przebrać jakieś ubranka Tak znajomi mają po 2 dziewczynki i się śmieją, że mój synek "niech w końcu odwiedzi babiniec" (ostatnio był chory i nie mogliśmy uczestniczyć w zbiorowym spotkaniu)
    hihi
    Ja dużo rzeczy sprzedałam po moim maluszku, zwłaszcza tych malych

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Anitas u mnie też same baby, ale jednak każdy powybierał mi uniwersalne rzeczy

Magda właśnie czytałam o nim i często ponoć się po prostu rozsypuje albo koła odpadają ;/ czyli muze sama potestować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18836220_1326232814098777_774647701_o.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	76.2 KB
ID:	101069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18869683_1326232884098770_810710669_o.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	96.6 KB
ID:	101070

a mnie dziś mąż zabrał na zakupy ...trochę spożywki bo jestem na diecie a pusta lodówka i coś dla bobasów moich jedno zażyczyło sobie psi patrol tego żółtego psiaka z koparką na pilota a drugiemu trochę ciuchów i fotelik ogarneliśmy tzn weszliśmy do smyka po psi patrol a wyszliśmy z fotelikiem maxi cosi cabrio fix za 370 zł Pani przecene nam zrobiła bo brakowało jednej osłonki na pasy a i tak je będę sobie szyć z minkeya

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ja na szczęście wszystko po starszej córce odkładałam więc było już mało do kupienia a i to też ogarnęłam Zostały dosłownie drobiazgi.....A i nowa komoda na rzeczy Malwinki

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    witajcie i miłego dnia dla wszystkich mam

Stokrotka- super zakupy

Ja uwielbiam kupować ubranka i najlepiej w mega promocjach albo perełki używane w stanie niemal idealnym Po synku resztę rzeczy mam, więc pozostaje tylko szaleństwo ubrankowe - tym razem stawiam na wygodę i praktyczne rzeczy, choć i odstępstwa od normy się znajdą Dla pierwszego malucha kupowałam wszystko co mu się spodobało..efekt..niektóre za ciasne ubranka - zwłaszcza te od 68 jak synek zrobił się kruszynka pięknym pulpecikiem i to dużym Rozmiar 68 nosił 2 tygodnie, a ja kupiłam setki ubranek w tym rozmiarze...wariatka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów