Strona 195 z 409
Pokaż wyniki od 1,941 do 1,950 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Mialam planowane cc. Juz na sali operacyjnej jak dostałam znieczulenie to mój mąż mógł wejść i był cały czas. Po wyjęciu dziecka dostałam synka na jakiś czas. Potem go zabrali na badania ale mąż z nim poszedł ( tak wcześniej ustalilismy) ja po paru minutach zostałam przewieziona na normalną sale a gdzieś pi 15-20 minutach mąż przywiózł synka. I potem bo ze mna/ z nami cały czas.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Witam nowe Mamusie

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    Termin mam na 21.09- czekamy na Malwinkę
    Mam już jedną prawie 4-letnią córeczkę, która nie może doczekać się siostry.
    Na wadze prawie +6 kg. A w pasie brakuje 4 cm do 100
    Wyprawka to sama przyjemność Większość rzeczy mam po starszej córeczce, na chwilę obecną zostało mi raptem parę drobiazgów.
    Co do kosmetyków to tym razem postawiłam na Hipp. Ma dobre opinie u Sroki

Margola29 ja jestem z łódzkiego.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witam wszystkie nowe mamusie !
    Dzis rano weszłam na wage i się przeraziłam w tydzień przybrałam 2kg i teraz mam w sumie 7 na plusie masakra , wszystko przez to, że mój mąż codziennie coś słodkiego mi przywoził . Od dziś przechodzę na odwyk zero słodyczy, tylko ważywka mięsko gotowane i kasza gryczana.

Witam nowe mamusie! My w drodze a komunie. Mimo że waga idzie w góre to zmieściłam się bez problemu w sukienke sprzed ciąży. Wiadomo brzuszek widać ale 25tyg za nami więc miłe zaskoczenie Piękne słoneczko gorąco od samego rana i pierwszy raz zaczęłam się zastanwiać jak przetrwam lato

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Witamy nowe mamy na forum!

Dzięki za odpowiedzi co do CC, widzę ze to jednak dużo zależy od polityki szpitala, zorientuje się jak jest w tym w którym planuje rodzic (i w tym w którym mogę wyładować jeśli nie zdążę dojechać :P)

U mnie 26 stopni dzisiaj, ale jak to na północy wieje i jutro już tylko 19 będzie, wiec nie najgorzej póki co choć to dopiero maj... A jak Wy sobie radzicie z upałami?

Marta ja na razie dobrze znoszę taką pogodę, zobaczymy co będzie jak zrobi się jeszcze cieplej
    U mnie pogodna, leniwa niedziela, właśnie odpoczywamy po obiadku a potem grilla odpalamy
    Udanej niedzieli Wam życzę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe mamuśki

Mi wczoraj mój przyszły teściu nawijał makaron na uszy że czemu miesa nie jem, że blada jestem itd. No co ja na to poradze, że nigdy nie byłam fanką mięsa, a teraz nawet piers z kurczaka mi nie chce przejść przez gardło Wypijam 2 litry mleka dziennie przez moje ciągłe zgagi ;/ Może więcej owoców powinnam jeść.... ale one też jakos mnie nie przyciągają ;p no chyba że pomarancze po których mam okropną zgagę :P

Teraz jeszcze znaleźć sukienkę na ślub.... masakra

Salome lekarz mnie badał 4 dni temu i z moja szyjka wszystko ok.Nie skraca się. Magnez biorę dopiero od kilku dni. Może jesZcze nie zaczął działać.

Dziewczyny, pisałam już w poprzednim wątku. Na prawdę żadna z Was nie ma takich twrdnien brzucha jak ja? Jestem w 26 tc. Jak czytam to niby normalne zjawisko ale może Wy się wypowiecie w tym temacie. Z góry dziękuję.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów