Strona 194 z 419
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    Mój mały póki co raczej nieświadomy tego co się dzieje- że będzie miał rodzeństwo. Pokazuje mu brzuch i mówię, że tam dzidzia jest. Czasem pytam gdzie jest dzidzia i słyszę " nie ma" podchodzi podnosi koszulkę i pokazuje na brzuch i wtedy "tam" Jeszcze jest maly i mój niezbyt okazałych rozmiarów brzuch zadania mu nie ułatwia

Stokrotka zazdroszczę pozytywnie brzuszka Mój lekarz się ze mnie śmieje, że jak kobitki mają małe brzuchy to chcą duże, a jak duże to płaczą, że chcą małe...hihi..nie dogodzisz

Ostatnio byłam na warsztatach i byly piękne brzuszki, szukałam z koleżanką mojej wielkości ( to było w połowie maja) i znalazłam jedna dziewczynę uratowana pytam który tc i słyszę 11 no i czar prysl. Teraz jednak widzę, że piłka powoli rośnie i oby tak dalej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Najdziwniejsze jest jednak to, że mnie okropnie kość ogonowa (czy jak to tam sie nazywa) boli. Posiedzę 5 min i jak wstaje to straaaaasznie boli. Nasililo mi sie to od tygodnia. Lekarz mówi, że przez brzuch zmienia się punkt ciężkości. To skoro jest maly i tak boli ta zmiana, to nie chce wiedzieć co by było z większym brzuchem u mnie

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Paatryszka, No właśnie tez mu mówię ze tam nie tylko o porodzie ale przede wszystkim zajmowanie się noworodkiem to tez jakoś bagatelizował ze się w trakcie nauczę itd. Dziwne podejście, ale cóż

Anitas, na pierwszych zajęciach szkoły każdy miał się przedstawić i powiedzieć który tydzień No i była taka młoda dziewczyna z malutkim brzuszkiem zdecydowanie najmniejszym na sali, wszystkie pozostałe mamy 21-24tc a ona mówi ze 32 wiec nie jesteś sama najważniejsze ze dziecię się zdrowo rozwija

A to jeszcze w temacie CC, może ktoś ma doświadczenie i wie jak to jest z obecnością partnera na sali i kontaktem z dziećmi zaraz po wyjęciu? I czy znieczulenie tylko od pasa w dół czy jednak pełna narkoza jeśli jest to zabieg planowany? Pewnie wszystko zależy od sytuacji ale może są jakieś ogólne zasady..

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja wiem od kolezanek ze jak cc planowane to znieczulenie w kręgosłup a ogolne tylko w przypadku gdy nie ma czasu na podanie w kręgosłup i czekanie az zacznie dzialac. Czytałam w internecie ze w niektorych szpitalach wpuszczaja tatusiow do cc ale pewnie kazdy szpital ma swoj regulamin . U mnie moze bedzie cc ale okaze sie na 100 procent w 30 tyg choc ja wole rodzic naturalnie niestety moja mala caly czas jest miednicowo czyli glowa do gory i jak narazie ani razu nie zmienila położenia 4 juz urodzilam kazde co chwila sie wiercilo a Haneczka upodobala sobie jedna pozycje

Senior Member
    Anitas

O mnie
    MartaWu
    U nas w szkole rodzenia tez jest jedna dziewczyna wysoka i szczupła i ma mały brzuszek. I ja sama wielce zdziwiona, że w brzuchu dzidziuś ponad 1kg i to może w 28 tc Ja już mam brzuszek, ale nisko osadzony i jak założę coś luzniejszego to nic nie wystaje, więc stąd nikt nie wierzy zdjęcia w ciąży jestem.

Ja miałam cesarke nieplanowana, ale na tyle wcześnie mój lekarz ( pewnie z ostrożności) podjął decyzję o niej, że dali mi leki na wyciszenie, przyszła Pani anestezjolog i sale przygotowali. Dostałam znieczulenie w kręgosłup. Mąż nie mógł być na sali. Ja zobaczyłam chwilę małego i zaraz się nim zajęli. Wyjeli, pokazali z daleka i była cisza. Potem patrzyłam jak w 4 osoby nad nim stoją zasłaniają mi wszystko i cos robią. Byłam przerażona, nie płakał. Mój lekarz jak go wyjmowal powiedział do drugiego "pepowina". Ale za chwilę płacz i ulga. Mogłam dać buziaka i tyle. Zabrali go na noworodkowy do inkubatora. Po CC dobę leży się na sali pooperacyjnej, potem trafia się na oddział i już dziecko dostaje. Mój mąż biegał do małego i mi filmiki przynosił
    Na sali była ze mną dziewczyna z planowanej cesarki (leżała od tygodnia w szpitalu i przez źle wyniki zdecydowali się na CC choć podobno się spierali że sobą lekarze i chyba sam ordynator nie chciał się na nią zgodzic) i ona miała narkoze. Nie mam zatem pojęcia jak you jest

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Witam.
    Chciałbym do was dołączyć. Czytam was w sumie od samego początku, ale przez moje problemy w poprzedniej ciąży nie chciałam się ujawniać. To moja 3 ciąża. Pierwsza zakończyła się w 22 tyg. CC ze względu na odklejenie się łożyska . Niestety moja kruszynka nie przetrwała. Druga już w 7 tyg. Teraz natomiast mój synuś waży 600g . Termin mam na 24.09, natomiast z USG obecnie na 16.09. Czy któraś z was jest może z łódźkiego ?

Cześć Dziewczyny, dzisiaj dołączyłam do forum.termin mam na 02 wrzesień. Jestem w 26tc.mam do Was pytanie, czy macie problem z twardnieniem brzucha?Byłam na wizycie u lekarza i niby wszystko jest w porządku. Dostałam luteine i nospe ale to na mnie nie działa.twardnienia brzucha mam kilkanascie razy na dzien,po kilkanaście sekund. Czy macie podobny problem?dodam jeszcze że jestem bardzo szczupła osoba.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Iza86 a lekarz nie zalecił tez przyjmowania magnezu? Bo ja tak jak ty mam luteine i nospe oraz magnez a od kad wprowadzilam do diety pomidory, codziennie po dwa jem a pomidory to potas który w ciąży też jest bardzo ważny, twardnienia brzucha mi ustały. moze powinnas tez spróbować chyba że przyjmujesz witaminy dla kobiet w ciąży wtedy lepiej poradzić się lekarza.

Iza miałam podobnie w pierwszej ciąży, ale na trochę późniejszym etapie i miałam 3x dziennie no-spe i magnez. Nie wiem czy to wina skurczy, bo też miałam jak Ty kilkanaście razy na dobę, ale mniej więcej na 2 miesiące przed porodem miałam już 2cm rozwarcia, więc może lepiej powiedzieć lekarzowi, że występują nadal?
    Margola gratuluję synka ten pierwszy termin mamy prawie ten sam szczerze to nie dziwię Ci się, że wolalas poczekać z ujawnianiem, bo widzę, że sporo przeżyłaś, żadna z kobiet nie powinna takich rzeczy doświadczać. Trzymam kciuki za Was by tym razem było dobrze a jak się czujesz?

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Witaj Iza

Witaj Margola -Synus pięknie wazy
    Ja urodziłam się w łódzkim

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów