Strona 193 z 419
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej ....dawno nie pisałam ale czytałam

u nas jakoś spokojnie do przodu i to dosłownie widać na załączonych zdjęciach jutro 25 tc zaczynamy

Mój 4 latek na bunt na przedszkole a właściwie przeżywa pojawienie się siostry ......nie odstępuje mnie na krok. Nigdy nie było problemu aby płakał przy zawiezieniu do przedszkola a teraz szok......trzyma się kurczowo nogi i płacze i prosi że chce być ze mną takie to ciężkie zostawiać go ale wiem, że mu dobrze jest w tym przedszkolu. Miał chodzić do lipca ale chyba skończymy na czerwcu aby te 2 miesiące mógł się mną nacieszyć i abym ja mogła przyzwyczaić go z myślą o pojawieniu się dziecka.

Byłam dziś w tesco i znów są promocje na pajace .....3 szt za 29 zł .....we wtorek lece na zakupy bo pensja będzie to trza wydać Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18720973_1322723287783063_653396033_o.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	66.4 KB
ID:	101023Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18765252_1322723274449731_1856154977_o.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	65.3 KB
ID:	101024

2. dzieckozakupy.pl
    Magdalena to masz szpital w domu teraz. Dużo zdrowia dla Was, oby szybko przeszła choroba i już nie wracała

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    haha mój mąż cieszy się że mam bank prawie 100 km od siebie bo gdyby nie to już bym cala wyprawkę skompletowala ;D a ze jego wypłatę muszę wymieniac w kantorze to jestem trochę ograniczona bo zawsze wymieniam tylko tyle by starczyło na opłaty a nie pomyślałam o zakupach dla maluszka i teraz czekam do 2 czerwca a potem to już tylko sama przyjemność kupowania i oczekiwania na kurira

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena to życzę zdrówka maluszkom i Tobie!

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Dzięki dziewczyny
    Stokrotka tez mam takiej wielkosci brzuszek jak patrze na siebie w lustrze to mowię boze co to bedzie dalej a najbardziej mnie wkurza jak widza mnie znajomi i mowia oj ale przybrałas a ja mam tylko 5,5 na plusie no co ja poradze że ruszłam z nadwagą jeszcze trochę i będę się z domu bała ruszyć

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Stokrotka moja Weronika tez ma 4lata i bunt na przedszkole miała jakieś 3 miesiące temu ale w jej przypadku było to od tego, że na poczatku roku dużo chorowała i zostawała ze mna, poczuła jak to fajnie z mama, swoboda, wyjazdy do sklepow i żadna Pani nie karze jej robic czegos na co ona nie ma ochoty

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Magdalena, to z brzuszkiem u mnie zupełnie odwrotnie, co kogo spotkam to mi mówią ze mam za mały brzuch jak na bliźniaki i to nie ważne który to był/jest tydzień - zawsze za mały, bo przecież bliźniaki to powinien być ogroooomny i zawsze się zastanawiam skąd tyle ekspertów od rozmiarów brzucha... A to już 7kg na plusie, przed byłam rozm. s/m wiec wcale nie taki mały ten brzuch ale to chyba tak jest ze zawsze ktoś chce coś powiedzieć przyszłej mamie i nie zawsze się zastanawia jak to odbierzemy

A jeszcze co do porodu, mój lekarz dosyć brutalnie sprowadził mnie na ziemię na ostatniej wizycie, jak zakazywał wychodzenia to spytałam czy na szkołę rodzenia tez odpowiedział ze tak i ze tak w ogóle to po co mi ta szkoła i tak nie będę rodzic naturalnie, trochę mnie tym zdenerwował :/ położna na szkole była bardziej optymistyczna i jeszcze zostawiła cień nadziei bo jak się ułożą główkowo obie to mógłby być naturalny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    MartaWu ja bym się bała bliźniaki rodzić naturalnie dwa dni temu jak byłam u lekarza właśnie o tym rozmawiałam z dwiema mamami ktore maja blizniaki juz ulożone juz głowkowo bo byly w 36 i 33 tyg ale mimo to beda rodzic przez cc wiekszosc lekarzy uwaza ze to zbyt ryzykowne. Mowiły mi ze jak pytały sie lekarza o porod naturalny to odpowiedział ze to stare praktyki.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdalena73 Zobacz posta
    Stokrotka moja Weronika tez ma 4lata i bunt na przedszkole miała jakieś 3 miesiące temu ale w jej przypadku było to od tego, że na poczatku roku dużo chorowała i zostawała ze mna, poczuła jak to fajnie z mama, swoboda, wyjazdy do sklepow i żadna Pani nie karze jej robic czegos na co ona nie ma ochoty
    a no widzisz....u mnie ewidentnie jest to związane z dzieckiem .....jak się go pytam czemu nie chce zostawać w przedszkolu to słyszę, że tęskni za mną bo mama na dzidzie w brzuchu i siedzi w domu i on chce ze mną.
    Mamy plan żeby chodził do przedszkola do końca czerwca a wakacje będzie miał wolne.
    Od września idzie do nowego państwowego przedszkola koło domu bo teraz woziłam go do miejscowości obok więc chyba nie ma sensu stresować go.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    MartaWu wybacz ale ten Twój lekarz trochę niepoważny... przecież na szkole rodzenia nie mówi się tylko o porodzie naturalnym... ważne są też inne zajęcia, opieka nad noworodkiem, nauka mycia, przewijania itd. W ogóle sama możliwość zadawania pytań praktycznie na każdy temat i wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. U nas na zajęciach o cesarskim cięciu też była mowa, było dużo pytań i na wszystkie nam odpowiedzieli. No chyba że lekarzowi chodziło tylko o zakaz chodzenia, a nie o samą szkołę tylko niefortunnie to ujął... Rozumiem argumenty rodziców, że szkoda kasy, albo maja już jakieś doświadczenie, zresztą to wybór każdego z nas, ale lekarz nie powinien mówić w ten sposób

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów