Strona 189 z 409
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Któraś z was pisała że ma większość rzeczy gotowe dla maluszka - tylko pozazdrościć bo ja jeszcze nic maluszkowi nie kupiłam :/ jakoś nie mogę się zebrac z tymi zakupami. Niestety po sklepach sobie nie pochodzę więc wszystko oprócz fotelika zamowie przez Internet. Robię sobie za to listę rzeczy na allegro
    Narazie zbliża się dzień dziecka i w tym roku nie będę mogła jej gdzieś zabrać więc kupiłam jej klocki i przebranie motylka czy tam wróżki w h&m mam nadzieję że będzie zadowolona

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    ja tez mam nadzieje na poród SN po CC. fajnie że jest taka szansa mam nadzieję że tym razem poród bedzie szybki i zakończy sie naturalnie. Ja mialam juz i SN i CC. I dłuzej dochodziłam do siebie po SN bo zakazenie się wdało. Ale tym razem marzy mi się ekspresowy poród i naturalny bez komplikacji, Bo u mnie to zawsze jakies historie wychodzą A jakiś czas temu zmienił sie personel medyczny w szpitalu który jest najblizej mnie, no i nie ma zbyt dobrej opinii- jezeli chodzi o lekarzy. Natomiast pielegniarki i połozne sa super. Dlatego boję sie komplikacji i wolę SN.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja ostatnio mam tyle na głowie, ze chwilami już mi wszystko jedno a dzisiejsza pogoda wcale nie pomaga leje u mnie od rana. W dodatku moja Basia znowu chora byłyśmy u lekarza i dostała antybiotyk a ja od niej dostałam kaszel i ból gardła. niech już te choroby się skończą u moich dzieci bo od początku roku ciągle której chore. Albo młody przeniesie coś ze szkoły albo maluch z przedszkola. W tym roku na żadnym dniu mamy w przedszkolu nie będę bo dzieciaczki siedzą ze mną.
    Wczoraj byłam na usg pod kątem wad i wszystko wyszło dobrze pan doktor powiedział, że wszystkie narządy w porządku. Potwierdziła się waga 895 g. i muszę iść zrobić próby wątrobowe dla pewności czy cholestaza przypadkiem się już nie zaczyna od dwóch dni lekko swędzą mnie stopy , ręce i skóra głowy . Coś mi się wydaje, że nie uniknę tego cholerstwa i w efekcie urodzę na początku sierpnia bo będą się bali tak długo mnie trzymać. Ehh jak nie urok to ..... dziś jakoś nie mam humoru.

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Witajcie! Postanowiłam się wreszcie ujawnić na forum, bo czytam wątek od dawna, ale zawsze mam zaległości i nie miałam okazji jeszcze się wypowiedzieć Mam termin na 4.09, mały na usg połówkowym był dość spory, ale zobaczymy jak dalej pójdzie muszę nadrobić jeszcze wasze polecenia dotyczące wyprawki, bo sama jeszcze nic nie kupowałam. To moja pierwsza ciąża Pozdrawiam wszystkich i nadrabiam resztę wątku!

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Witaj Sawyer ja też nadrabiam zaległości W którym tygodniu miałaś pomiar synka i ile wtedy ważył? mam podobny termin i mój w 21tc0d ważył 380g. Dziś kolejny pomiar i liczę na znaczny przyrost

Joasia trzymam kciuki za Twój porod SN też na niego liczę. Po CC nie miałam komplikacji. Rana jak to powiedzieli po dobie książkowa i już w 2 dobie biegalam po korytarzu Tyle pocieszenia z tego cc

Magdalena mam nadzieje, ze jednak to cholerstwo Cię ominie

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Witaj Sawyer ja według USG mam termin na 01.09 a z OM na 5.09 i moja Hania wczoraj ważyła 895 g.

Junior Member
    Sawyer

Mieszka w
    Starachowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.09.2017
    Anitas, u mnie synek na połówkowym robionym w 21/22 t (zapis gin) ważył 492 g pani doktor mówiła, że sporo i tą wagą wyprzedał tygodnie ciąży wtedy. Na ostatniej wizycie (17.05) doktor tylko mierzyła puls bez podawania wymiarów.
    Powiem wam, że ja gdybym mogła wybierać to chyba wolałabym CC w tym momencie, ale zobaczymy jak dalej i jak ułożenie, bo mieliśmy miednicowe na razie.

Magdalena73, też się zastanawialiśmy nad Hanią zanim jeszcze poznaliśmy płeć, piękne imię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Mam pytanko do mam które juz rodziły przez CC. Powiedzcie mi jak teraz znosicie ciążę, tzn. czy pobolewa was blizna albo coś? Bo mnie od kilku dni pobolewa blizna, ale to pewnie z przemęczenia. Duzo ruchu mam codziennie. No i tak się zastanawiam czy to normalne....Wizyta u Gin za tydzień. Może ktoras juz cos wie wiecej na ten temat?

Member
    Jagoda333

O mnie
    salome ja mam prawie wszystko dla maludy oprócz wanienki bo z jednej strony sprawia mi to przyjemność a z drugiej już taka chora moja natura, że muszę mieć wszystko prędzej i wszystko zgodnie z planem. Eh czasem to męczące jest być takim zadaniowcem, ale wiem z czego to wynika - z tego, że nie mam na kogo liczyć w razie gdybym czegoś nie miała a nawet jeśli takie osoby mam to nie umiem prosić i wiem, że tylko na sobie mogę polegać...mąż zakręcony i zawalony robotą w swojej firmie no i jeszcze do ogarnięcia starsze dzieci. Czasami człowiek nie wie jaki jest dzień i jaki miesiąc. Ostatnio u rzeźnika mi się pytała, czy na święta nic nie kupuję- i tu chwila zastanowienia z mojej strony, konsternacja ..... jakie święta? i pustka w głowie a ona mówi " no majówka idzie" a ja odetchnęłam, że nie święta tylko majówka: cool:
    ja miałam dwa razy cc po dwóch próbach sn. Moje sn były wywoływane po terminie, dzieci ponad 4kg i w końcu każdy zakończył się nagłą cesarką w narkozie . Syn 7 punktów a córka 1 punkt więc teraz już mam cc ze wskazań i się bardzo cieszę. Nie polecam cc bez wskazań, ale jeśli jest konieczność to bez obaw.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena
    Ja z OM mam 06.09. i póki co pomiary były bardzo zbliżone ostatnio wyszedł ten sam termin To ciekawa jestem ile ten mój dziś będzie miał Twoja dzidzia ślicznie rośnie, też tego pragnę

Sawyer
    Ci lekarze to czasem straszą swoimi komentarzami Nasz nam pokazał w systemie wykres średniej, ale jego wykres był dopiero od właśnie 25tc i ciężko było zobaczyć jak mały wypada na tle statystyki Powiedział tylko że dąży do średniej- oby tak dalej
    a czemu CC? z uwagi na ułożenie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów