Strona 188 z 409
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Tiki-taka ja też jakieś 6,5 na plusie. Mam kilka par takich troche naciagajacych sie spodni cygaretek to nadal w nich chodze i zwykłych starych koszulkach także koleżanka tydzień temu też sie nie zorientowała że to ciąża

Mnie brzuch nie swędzi a nie smaruje się niczym bo ostatnio sie smarowałam i nic to nie dało. Cieszyłam się kilkoma małymi rozstępami do połowy 8miesiąca a potem już było tylko gorzej. Położna powoedziała że wszystko zależy od człowieka bo jak ktoś ma tendencję do rozstępów to i tak będzie je miał.

Dziś ide na dzień mamy w przesszkolu i syn dumny bo to taki pierwszy świadomy występ dla mamy. W ubiegłym roku był jeszcze za mało kumaty hehe

Ahaaa a rwy wam starsznie współczuje bo wiem co to za cholerstwo. Jak ostatnio wstałam to mimo że ból nie promieniuje do nogi tylko kręgosłup starsznie boli to Bogi dziękowałam za tą cc.

U nas w nocy lało teraz kropi co chwile i jest parno strasznie więc do bani

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny

Ewa - mnie czasem swędzi, ale to może było ze 2 razy. Zapominam się smarować kremem:/ Może dlatego, że brzuch kiepsko mam napięty i skóra jeszcze na nim luźna...A raczej tłuszczyk jaki na zimę zgromadziłam po lecie przed zajściem w ciążę

Tiki-Taka- chyba mam podobnie z wielkością brzucha. Jak obcy zauważy to cud! denerwuje mnie to bardzo, ale taki chyba mój urok ( mam nisko osadzony brzuch). W poprzedniej ciąży jak zgłosiłem się do szpitala w 38tc to Pani na korytarzu pytała mnie o ciężarna...czyli mnie :/ masakra! a lekarka z tekstem " a co my będziemy rodzic "? W tej ciazy 3 tygodnie temu spotkałam się ze znajomymi z pracy i powiedzieli ze śmiechem, że nic nie widać i że symuluje- to mnie akurat bawi ale teraz już ładnie sie brzuszek pokazuje i liczę na większy przyrost bo już mam dość, że w poczekalni do ginekologa wyglądam jak na zwykłej wizycie :/ ale..
    Najważniejsze, że dzidzia zdrowa i oby tak dalej !!!

Co do wagi to sama nie wiem.. Ta moja waga strasznie przeklamuje. Póki co wychodzi 4kg. Ja wierzę tylko wadze lekarza - dziś wieczorkiem zobaczymy
    Już się denerwuje strasznie waga małego w związku z wizytą.

Dziś 25tc0d
    Wiecie jaka jest średnia dla tego okresu jeśli chodzi o wielkość dzidziusia ? bo co artykuł to inne dane:/

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Hej,

Też mnie czasami swędzi brzuch, ale da się wytrzymać. Podobno lepiej nie drapać, żeby dodatkowo nie podrażniać skóry. Ja się smaruję Oillan dla mam i olejkiem Pat&Rub żurawinowym.
    Ja jestem 5 kg na plusie i chociażbym nie wiem jak się wciskała, to nie wejdę w swoje spodnie - nie zapnę ich w pasie.
    Też macie tak, że często i wyraźnie czujecie ruchy, a czasami są rzadsze i słabiej wyczuwalne?

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Mam pytanko...
    Mam nadzieję, że się nie powtórzę, bo jeszcze trochę tych stron mi zostało do nadrobienia

Czy któraś z Was rodziła SN po CC? i może się że mną podzielić wrażeniami?

Dziewczyny, siedze na glukozie i juz wiem co przezywalyscie. Nie udalo mi sie nigdzie dostac tej cytrynowej a po zwyklej delikatnie mówiąc czuje sie ciekawie...
    Co do swedzenia to zauważyłam ze po niektorych olejkach do ciala swędzenie sie baaardzo nasila

Junior Member
    anka19880

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Moja przyjaciółka rodziła naturalnie po cesarskim cięciu. Między ciążami było 5 lat różnicy. Cała akcja porodowa przy porodzie SN trwała maksymalnie 4 godziny - od pierwszych skurczy do narodzin dziecka Nie miała żadnych komplikacji z powodu wcześniejszej cesarki.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja na brzuch używam z babydream mama i narazie nic nie swedzi. Ale skóra się rozciąga coraz bardziej więc pewnie niedługo i mnie to dopadnie.
    współczuję wam tych bólów naszczescie u mnie jedyny ból jaki czuję to na spojeniu łonowym.
    Ja też czytam blog sroki i postawie na kosmetyki z Hipp sensitive jak przy pierwszej córce.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki
    Daję cynk że w TkMaxxx mają śliczne ciuszki, 100% bawełny i wcale nie jakieś kosmiczne ceny. Tyle tylko że są chyba mocno sezonowi, bo głównie body bez nogawek i z krótkimi rękawkami - ale przykładowo 5-pak kosztuje 60zł. Bardzo ładne kilkuczęściowe kompleciki za 50-75 zł. Także jeśli macie gdzieś w pobliżu, to sobie zobaczcie, chociaż ja tam pewnie się wybiorę na zakupy bliżej września.
    U mnie mały szaleje jak wariat, aż się czasem martwię czy coś mu się nie dzieje. Jeszcze trochę i sam się przekopie przez brzuch, nie będzie czekał do porodu a to dopiero 6 miesiąc...

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Anka
    Ale super To mnie bardzo podnosi na duchu! dziękuję za takie wieści
    Ja się bardzo boję, bo mam złe doświadczenie, ale mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze i doczekam się porodu

Bo ja w zasadzie nie doświadczyłam porodu ani jego pierwszych objawów.
    W pierwszej ciąży wszystko było sztuczne(wywołanie porodu od samego początku sztuczne ), ale gdy życie dziecka zagrożone to nic więcej się nie liczy tylko je uratować!

Ustczanka
    Mam to samo z moim Szaleju się najadł i kopie ciągle...zwłaszcza wtedy gdy okiełznam mojego dwulatka (2 lata i prawie 4 miesiące) i chcę odpocząć, to drugi daje w kość
    Ale jest to bardzo urocze i nie zamieniłabym na chwile spokoju nawet sekundy
    Ostatnio edytowane przez Anitas ; 24-05-17 o 09:36

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Co do ciuszków...zaopatrujecie się w letnie? W tamtym roku pamiętam, że we wrześniu były upały
    Ja kupiłam dosłownie kilka szt i to rozmiaru nawet 62 - mam nadzieję, że nie przesadziłam z wielkością...ale to loteria

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów