Strona 183 z 409
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Trajkotka kurczę idź do lekarza bo brzmi to bardzo groźnie...
    Mnie jak długo pochodzę też bolą nogi, może najbardziej stopy ale też bywa, że boli mnie kość ogonowa po spacerze kilkugodzinnym i wtedy boli nawet w nocy, rano przechodzi.

Co do gadżetów na pewno opinie są różne bo dzieci są różne i jest tego mnóstwo na rynku więc ciężko wybrać
    Ja przy pierwszym dziecku trochę testowałam i najlepiej butelki i smoczki sprawdziły się firmy avent, tym razem też kupiłam choć spodobał mi się taki maleńki smoczek firmy difrax od 0-2 miesięcy, jeśli się nie sprawdzi wrócę do aventa.
    A zabaweczki, grzechotki i gryzaczki to obojętnie czy smyk czy pepco itp, takie jakie się mi podobają to kupuję

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Trajkorka ja mam tak samo prawa noga nie moge spac na prawym boku i troszke kuleje na te noge. Moja siostra napodstawie wywiadu telefonicznego stwierdzila ze to zapalenie jakies tam poduszeczki bo ja myslalam ,ze to biodro i powiedziala mi ze musze przeczekac bo leczy sie to tylko zastrzykiem sterydowym i lek ten podaje, równocześnie z podgladem usg na te poduszeczke nawet nie wiem czy ktos w Polsce by to dobrze zarobił a na antypody to raczej nie polece

Trajkotka dziewczyny mają rację, lepiej zapytaj lekarza. Ja w tej ciąży jak naciagne czy przeciaze prawa nogę to też boli, choć ostatnio jest lepiej i już jakiś czas nie daje o sobie znać, ale jak zabolalo to i do wieczora zdążyło się, że czułam. Pytałam o to mojej gin i pierwsze co to sprawdzała to czy to nie zastój w nerkach, bo to może się w ciąży zdazac. Może to dzidziuś uciska na coś i tak czuć?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja jestem po wizycie mala wazy 895 g z usg wychodzi 25+5dni,jutr

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Brrr ucieklo mi jutro jade na 17 na usg sprawdzenie wszystkich narzadow pod katem wad. Skurcze lłydek zaczeły mnie łapac więc mam łykac aspargin.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny nie będziecie mieć nic przeciwko jeśli dołączę do Was na forum ? trochę późno...ale lepiej późno niż wcale mam termin na 6 września. Chętnie poradzę się i wymienię opiniami na temat ciąży i nie tylko najpierw czeka mnie długa lektura postów od stycznia do maja, więc od jutra zabieram się do czytania pozdrawiam

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Witaj Anitas
    Joga z tego co pamietam pisałas, ze kupujesz fotelik cybex aton could ten rozkładany. Czy juz zakupiłaś ? ja oglądałam w sklepie mieli 2 kolory czarny i pomarańczowy sama nie wiem ktory wybrac boje sie ze na czarnym moga byc zacieki a ten pomarańczowy to dosc intensywny kolor a co ty o tym sądzisz jaki kolor zakupic?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Kasik ja mam właśnie problem z kością ogonową.... no nie wiem od czego mnie tak napierdziela.... myślałam ze moze się zasiedziałąm gdzieś?

Hej Anitas, nigdy nie jest za późno ale fakt lektury masz na caaałyy dzień

Czytałam gdzieś ze ponoć mniej więcej w tych tygodniach w których jesteśmy może nam dolegać rwa kulszowa, nawet jeśli wcześniej nie było z tym problemu.... ja nawet nie wiem co to jest i jak boli ale znajoma opowiadąła że straszne cholerstwo ;/

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    będzie babeczka później napisze

Magdalena73- jaka córcia już duża :-) teraz już powoli czas na przybieranie na wadze :-)
    Anitas - witamy kolejną mamusie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów