Strona 182 z 409
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Weekend i cisza na forum u mnie wczoraj też super pogoda, ale Ewo mi akurat nie dokuczała jak Tobie, no a upały dopiero się zaczna, dziś za to chłodniej, ale ok byłam na zakupach, kupiłam sobie 3 luźniejsze bluzki i sukienkę i to niedrogo młodej też parę rzeczy, więc była szczęśliwa z tatą wyszalala się na placu zabaw, nakarmiła kaczki a mama i babcia szalały na zakupach

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Karolek27 nie wiem jak to jest bo nigdy mi pot nie śmierdział ale teraz też mój antyperspirant nie daje rady. Odżywiam się zdrowo ale może te witaminy ciążowe tak wychodzą przez skórę? Tam jest DHA a to jednak ryby....

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja uzywam antyprespirant w kulce firmy vichy z zielona nakrętką jest super wogole się po nim nie pocę inne typu niwea czy dove nie dawały rady. Vichy kosztuje coś koło 35 zł a czasem w aptece super farm udaje sie kupic taniej

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Cześć,

U mnie wczoraj mega upał a dzisiaj spore ochłodzenie dla mnie to dobrze, bo ja już spuchłam i tak jak Ewa ledwo w tym upale się poruszałam.

Nata fajnie że tyle szmatek upolowałaś

Karolek u mnie z poceniem się to przeżyłam koszmar, już od liceum bardzo intensywnie się pociłam (może nie śmierdząco) ale dosłownie czułam jak pot mi skapywał po ramieniu brrrrrr jak miałam egzaminy na studiach to wkładałam sobie pod pachy chusteczki higieniczne. Cokolwiek nie kupuję to oceniam pod kątem ewentualnej widoczności plam - dramat....... niestety nie da się z tym za wiele zrobić, są jakieś zabiegi laserowe ale się boje że to zaszkodzi (gdzieś ten pot musi się wydostać). Raz na m-c używam na noc coś w rodzaju "etiaxil", który na jakiś czas hamuje pocenie, ale staram sie to robić sporadycznie i oczywiście teraz tego nie robię bo to sama chemia. Na co dzień używam (dość obficie smaruję całą pachę i okolice, jak jest sucha tuż po prysznicu) dezodorantu old spice (wklejam linka nie wiem czy można, to jest konkretnie ten zapach, którego używam) i cały dzień nawet w duże upały nie ma brzydkiego zapachu. Używam go już kilka lat i nie zamienię na inny. Zapach jest taki egzotyczno-owocowy (w ogóle nie jest męski). Acha i nie jest on antyperspirantem (tak mi się wydaje) więc może jest mniej szkodliwy, taką mam nadzieję. Wiem też, że zapach potu bardzo zależy od tego co jemy acha i jak np. mamy jakieś ubranie, które "prześmierdło" i nie da się doprać to można włożyć na kilka dni do zamrażarki (w torebce foliowej) i to pomaga, wtedy te zarazki co tam mieszkają giną. Ja tak uratowałam kilka swoich ulubionych rzeczy.

http://www.rossmann.pl/Produkt/Old-S...ml,290868,5652

Temat może nie za przyjemny ale ludzki

Pozdro

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Joga oj skąd ja znam ten problem i metodę z chusteczkami mnie wyleczył Antidral. Poźniej to już chyba okres dojrzewania a raczej jego koniec sprawił że już tak się nie pociłam.... nie pocę się aż tak mokro, co jakoś tak nieprzyjemnie ode mnie pachnie mimo że używam cały czas tego antyprespirantu lady speed stick.... moze mi po prostu jakoś zalatuje, bo dziś użyłam innego i jest trochę lepiej .... ale faktycznie moze jest tak jak pisze Jagoda, że to przez DHA, bo często też odbija mi się rybami mimo że ich nie jadam ;p

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Witajcie po weekendziku mam nadzieję, że kazda z was spędziła go w super atmosferze. Dziś mam wizytę jestem ciekawa ile młoda waży i jaka duża jest, wizytę mam o 19.20.

Mu też meldujemy się po weekendzie Weekend dość aktywny więc synek zadowolony. Córcia też całkiem konkretnie daje znać o sobie i mam wrażenie że co chwile jest w innej pozycji.

Magdalena73 czekamy na wieści po wizycie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Witam się i ja po weekendzie

Magdalena czekamy na wieści.

Ja usg mam dopiero w 30 tc czyli za ok 7 tygodni a do tego czasu urośnie pewnie do 2 kg już teraz daje mi porządne kopniaki a co dopiero za 1,5 miesiąca... aż się boję

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Witam Was. Mnie już kilka dni nie było. Miałam do nadrobienia 10stron naszego forum. Teraz miałam gości na weekend ale czułam się super i mega szczęśliwa byłam,że przyjechali. Widadomo,że było troszkę pracy ale mąż mi pomagał dzielnie
    A od kilku dni potrafi mnie obudzić ból nóg. Bolą mnie kości! Kości od bioder po stopy najbardziej stawy. Najmocniej jest to w prawej nodze. Ból jest nie do zniesienia. Nie dam rady wtedy chodzić. Masakra

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Kurde Trajkotka to nieciekawie ;/ ja mam też ból nóg jakbym nie wiadomo ile chodziła, ale to co Ty masz to brzmi nie dobrze. Może idź do lekarza?

Kupowała któraś z Was butelki, smoczki, grzechotki itd z pepco? Czy jednak jeśli chodzi o butelki i smoczki to lepiej zaopatrzyć się w te droższe marki?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów