Strona 181 z 419
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Stokrotka ja jeszcze nie mam wycieku z piersi, aczkolwiek wczoraj nawet wspominałam do męża że musze zaopatrzyć sie na wszelki wypadek we wkładki laktacyjne bo to nigdy nie wiadomo, Karolek to tak jak u mnie mała daje czasu z każdej strony a brzuch śmiesznie podskakuje albo goreczki sie robią tak się wypycha brzuch z prawej strony mam często delikatnie większy, chyba kluska polubiła tą miejscowke i dobrze jej tam

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie wycieku też jeszcze nie ma, a widzę, że co do glukozy to różnie macie. Tam, gdzie będę robić to wystarczy kupić glukozę i oni na miejscu przygotują, nie potrzeba ani swojej wody, ani kubka. Po Waszych wpisach wolałam się zorientować, żeby dwa razy nie jeździć tym bardziej, że na czczo
    Moja mała jeszcze takich akrobacji jak Wasze nie robi jeszcze, ale to też dlatego, że mam łożysko na przedniej ścianie brzucha i tłumi, ale mniej więcej od połówkowego ruchy są mocniejsze, ostatnio swoją starszą siostrę kopała przez brzuch, ale ona chyba nie czuła
    Dziewczyny a macie jakieś nietypowe zachcianki albo wstręt do czegoś? Ja ogórki kiszone unikam, mamy właśnie otwarty ostatni słoik takich, które sami robiliśmy i nawet ostatnio robiłam swoją ulubioną ogórkowa, to ani zbytniej ochoty nie miałam aż dziwne

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja też jeszcze nie mam wycieku ale we wkładki dawno się zaopatrzylam jeszcze na jesień miałam pokarm po kp więc wolalam się wcześniej zabezpieczyć. Od razu zakupiłam podpaski poporodowe Bella bo takie podpasowaly mi w szpitalu po porodzie a kupiłam z Canpol ktore były za sztywne i podraznialy mi szwy.
    Co do kopniaczkow to i mnie zależy od dnia, jeden dzień słabo czułam a dziś cały dzień mnie kopie i to mocno.

Salome potwierdzam i u mnie podkłady Bella się sprawdziły, ale używałam dopiero po wyjściu ze szpitala, bo jeszcze w szpitalu dostawaliśmy takie duże podkłady na łóżko, ale i tak, żeby je nosić i u mnie w pokoju każdą te szpitalne brała, składała i to nosiła, lekarze sami nas do nich zachęcali bo lepiej przepuszczały powietrze i rana sobie oddychała ale majtki takie jednorazowe choć na to trochę krzywo patrzyli, ale nie zabraniali, lepiej było mieć, bo jednak trzymały podkład zamiast samemu nogami ściskać i nie sterczaly podkłady z przodu i z tyłu koszuli trochę to by średnio wyglądało tym bardziej jak ktoś do Ciebie lub koleżanki przychodził

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja kupiłam te różowe podkłady bella za pierwszym razem ale nie użyłam ich bo moje krwawienie po cc było normalną miesiączką tzn trwało dłużej fakt ok 10 dni i coś tam potem jeszcze delikatnie ale wystarczyły mi zwykłe podpaski bella zielone cieniutkie i nie miałam wpadek ......był dziewczyny którym lało się po nogach.

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Nata, ja własnie mam łożysko na przedniej ścianie i dlatego ruchy nie są tak bardzo odczuwalne.

Wycieków też jeszcze nie mam i nawet jakoś mi te cycki opadły . O jeja ja już zaomniałam jak to było z tymi podkładami faktycznie słabo z takimi kawałami ligniny ja wtedy nie wzięłam do szpitala nic takiego bo chyba nie wiedziałam, ale mieli właśnie takie wielki wkłady

Joga no łożysko nam wycisza, ale dzieciaczki podrosną to i bardziej wyczuwalne będą jeszcze będziemy je przez brzuszek łaskotać w miejsce, gdzie będą bardzo się rozpychać
    No dokładnie lignina to była i się ją składało na mniejsze części, żeby bardziej jak taka podpaska była tyle że od pępka do kręgosłupa duża robotę te majty robiły bo chociaż zrobić ze ściśniętymi nogami nie trzeba było dobrze, że za moich czasów już pozwalali, bo jeszcze no z 6-7 lat od teraz temu jak kuzynka rodziła to zakaz majtkowy był a i u mnie smoczków nie pozwalali

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Nata, Joga ja też mam łożysko na przedniej scianie więc byłam pełna podziwu że tak szybko a teraz tak mocno czuję ruchy malutkiej, no ale każdy organizm jest inny My właśnie idziemy spać (to znaczy ja idę a młoda postanowiła że dzisiaj nie będzie spala bo cały dzień wariuje ) , jutro z rana ostatnie egzaminy na uczelni i jak dobrze pójdzie to do września mam spokój i jeszcze rok mi zostanie, mam nadzieję że kluska da mamusi skończyć szkołę i nie bedzie tatusiowi za bardzo marudzić jak na weekendy bedzie zostawać kilka godzinek Dobranoc kobietki

Witajcie kochane :-) u Was także piękna pogoda ? Tylko, że ja nie mogę wyjść bo ciężko mi się oddycha, zaraz na twarzy czerwona, a gdzie tu do września :-D

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ewa to nie dobrze, aż szkoda bo pogoda jest piękna Ja zauważyłam, że zaczęłam się pocić, to znaczy no w takie upały to jest jasne, ale normalnie mój antyprespirant nie wytrzymuje ;p Chyba będę musiała zainwestować w inny ;/

Macie może jakieś sprawdzone strony, na których można zamówić zaproszenia na ślub? Tylko chodzi mi o takie typu np bilet do teatru, wezwanie itp.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów