Strona 180 z 419
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co kupujecie do paznokci maluszków? Cążki czy nożyczki? Ja mam z tomee tippee nożyczki ale myślę żeby tym razem kupić cążki bo może jest łatwiej obcinac? Są fajne zestawy pielegnacyjne z tej firmy po 70 zl i myślę żeby kupić dla mojej dwójki.
    Ostatnio edytowane przez salome ; 19-05-17 o 12:56

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    o my też mamy wizytę 2 czerwca
    Dziewczyny przerażacie mnie zaawansowaniem zakupów! my dopiero mam pozamawiane "najgrubsze" rzeczy czyli wózek, meble i fotelik...

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    paatryszka no to juz masz chociaz te duze rzeczy kupione ja na razie sie rozgladam.... teraz chce kosmetyki kupic

a co do cążek i nożyczek to sama jestem ciekawa co lepiej kupić?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja przy mojej 4 dzieciakow uzywalam nozycki z zaokraglonymi czubkami i sobie chwalilam teraz dla mlodej tez takie kupilam

U mnie też nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami zdały egzamin i to one są polecane jako bezpieczniejsze, bo jest mniejsze ryzyko, że zbyt daleko przytnie się paznokcie czy skaleczy. Ja też robiłam tak, że dopiero jak Miska spala obcinalam jej paznokcie

Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Hej

Joga, u mnie też z ruchami jest skąpo, w nocy śpię bez problemu z jedną wizytą w toalecie między 2 a 3.
    Tylko jednej nocy czułam dzidzię a tak to nie czuję. W dzień też dużo się poruszam i też mocno nie czuję, zawsze rano po śniadaniu się kładę i wieczorem po kolacji to wtedy czuję ruchy ale nie są one mocne, w dzień sporadycznie.
    Dzidzia na pewno najczęściej jest ułożona pleckami do świata więc może to po prostu przez to.
    Główka na usg była raz na górze raz na dole ale zawsze pleckami stąd na głównych usg płci lekarz nie powiedział a na takich kontrolnych wizytach jak podglądaliśmy maluszka ten sam lekarz, ten sam sprzęt, odstęp dosłownie miesiąca a raz chłopczyk raz dziewczynka
    Może choć w czerwcu się dowiem bo stanęłam z zakupami

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No mój to buszuje często... fikołki, kopniaki, obroty to widać jak mi sie brzuch wygina ale faktycznie jak leży pleckami do świata no to pewnie ruchy są mało odczuwalne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    a macie już wyciek z piersi? ja od kilku dni poprostu czuje jak mi leci ;/...nie ma może tego dużo ale wilgotno się robi

Junior Member
    Kulkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, w przyszłym tyg idę na test obciążenia glukozą. Położna mówiła, żeby rozrobić cytrynę, glukozę i wodę w domu i już gotowe przynieść. Na forach piszą co innego. Jak Wy to robiłyście?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kulkaa Zobacz posta
    Dziewczyny, w przyszłym tyg idę na test obciążenia glukozą. Położna mówiła, żeby rozrobić cytrynę, glukozę i wodę w domu i już gotowe przynieść. Na forach piszą co innego. Jak Wy to robiłyście?
    ja wziełam ciepłą wodę do butelki po pierwszym pobraniu z automatu zabrałam kubeczek wsypałam glukozę powoli zalewałam wodą mieszałam i zrobiłam cały kubek tego picia i w ciągu 3 minut od pobrania wypiłam i tyle. Podobni tak trzeba robić bo jak w domu się zrobi to coś tam się utlenia i niemiarodajny wynik wychodzi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów