Strona 179 z 419
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    I my po wizycie Hania leży identycznie jak jej brat pupa w dół i buzia skierowana w stronę mojego kręgosłupa. Waży 725 g. Wyniki w porządku. Mimo, że niektóre poniżej normy to nie mam anemii. Gin mówi ze poprostu w ciąży inne normy przyjmują.

2. dzieckozakupy.pl
    MagdaWu to na pewno masz stresa, wiem, że łatwo mówić, ale staraj się nie denerwować, na pewno będzie dobrze odpoczywaj i czekaj dzielnie na wizytę, choć zdaję sobie sprawę, że się dłuży trzymam za Was kciuki
    Magda ale już duża masz dziewczynkę teraz będą rosnąć nam jak na drożdżach
    Ja dziś zakupowy dzień miałam, dluugo szukałam sklepu ciążowego, nikt nie wiedział z okolicy gdzie to, ulica długa, bo z dużą ilością długich bloków takich starszego typu i normalnie dobre półtorej godziny spędziłam na poszukiwaniach, ale w końcu znalazłam i spodenki są odhaczone z listy choć rozmiar xs nadal w nogawkach szeroki, ale to zwezy się nie wiem czy kojarzycie sklep Kik, tam też są rzeczy na noworodki niedrogo, śpiworki za 30zl, nawet spioszki w rozmiarze 42, 46, 50 widziałam, czyli bardzo malutkie. W Pepco też promocje jakby któraś była zainteresowana spioszki za 6zl to bardzo tanio

Magdalena73 jak tam wyniki?

Joga rozmiaru xs ojj zazdroszcze

Powiem wam że sama jestem zła na siebie bo nie wyrabiam z domowymy sprawami. Podłogi niepomyte, góra prania do prasowania a ja mimo że syna odbieram o 12 nie moge się zorganizować:/

Ubranek póki co nadal nie kupuje. W środę i czwartek dostałam ciuszki od koleżanek i troche mi odpadło z listy Na początku czerwca jeszcze rzeczy uniwersalne po synku wyciągne i wydaje mi się że wystarczy kupić tylko rzeczy na wyjścia... A rozm 68to już chyba na bieżąco

Do wizyty jeszcze 10dni ahhh
    Kto teraz ma wizyte?

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja idę we wtorek już nie mogę się doczekać

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja wlasnie wracam z pomiaru cukru.. jestem zdziwiona ze nie tak zle! Nawet ta mikstura nie byla wyjatkowo slodka, raczej jak oranzada.. i krew mi tylko pobrali 1h po wypiciu tego(heh, wniosek ze roznie do tego podchodza w zaleznosci od kraju!). No a teraz do pracy lece! Pozdrawiam

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Właśnie wróciłam z wynikami wszystko jest ok nie ma cukrzycy. Jaka ulga po tym jak sie wczoraj culam mialam watpliwosci. W poniedzialek mam wizyte jestem ciekawa ile mala urosla i przybrala ma wadze.
    Olaa ja w tym tyg. tez nie wyrabiam sie z domowymi sprawami maz zlozyl mi komode a ja juz 3 dzien mam do niej powkladac rzeczy i jakos nie wychodzi dobrze ze chociaz moj 14 letni syn codziennie odkurza parter i zmywarke obsluguje

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja wizyta 2.06 więc jeszcze 2 tygodnie muszę poczekać, pewnie też dostanę skierowanie na glukozę, moja mała mnie tak dzisiaj w nocy skopała, że masakra od 4-8 nocka z głowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Patrycja ja nie wiem co dziś za noc w takim razie była, bo mój o 2,30 sobie zrobił imprezę chyba. Wiercił sie, kopał, ani tak nie mogłam się ułożyć ani tak .... no cóż widocznie im się nudziło

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Hej,

U mnie z tymi ruchami to tak skąpo , ale dzięki temu przesypiam całe noce. Wczoraj się napracowałam strasznie aż mi nogi spuchły i nie było widać kostek masakra.....aż się wystraszyłam. Zabrałam się właśnie za pranie i prasowanie ubranek, które dostałam. Trochę tego jest...... ale też leżało wszystko jakiś czas. Musi przyjść odpowiedni moment i wszystko zrobimy..... nie wszystko na raz nie martwcie się

Olaaa ja o rozmiarze xs zapomniałam już w styczniu mam +12kg obecnie, to pisała Nata i też jej zazdroszczę .

Magdalena, świetnie że masz dobry ten cukier i nie musisz się martwić lekami.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Patrycja to wizytujemy 2 czerwca razem na dworze ukrop i siedzę w domu...chciałam pieska do fryzjera umówić to nigdzie nie ma wolnych miejsc..dopiero na 20 czerwca wolne miejsca i pomyślałam że to chyba dobry interes jest taki zakład fryzjerski dla psow skoro mają aż tyle klientów ;D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów