Strona 173 z 419
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    To zwróćcie uwagę czy maja tez blokadę obracania się tych kołek, bo wydaje mi się ze większość ma taka funkcje u nas z wózkiem mniejszy problem bo mały wybór podwójnych a w końcu i tak wyszło ze zamawialiśmy ze Słowacji bo u nas takiego co chcieliśmy nie sprzedawali :P

Ale te ubranka, wanienki, przewijaki, rożki, smoczki, butelki, łóżeczka, materacyki... olaboga! Dobrze ze jeszcze jest trochę czasu, muszę obmyślić system i do roboty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    nooo jest tego sporo, ja mam szczęście że baaaardzo duzo dostałam od mamy ( po mnie i siostrze), łóżeczko od cioci dostane z przewijakiem

Kiedyś pamiętam jak byłam młodsza to mówiłam, że ja to swojemu dziecku będe kupowała ładne słodkie smoczki i piękne butelki .... tylko że teraz jak juz doszło co do czego, to ceny nawet zwykłych powalają!

U mnie z bucikami było tak, że jak miała roczek nosiła rozmiar 19-20 tylko ma wysokie podbicie (po tatusiu ) i nie każde butki pasują.
    Rzeczywiście z obrotowymi kółkami jest ciężko, jak się chce poprowadzić wózek jedną ręką to mi uciekał na bok, ale większość powinna mieć blokadę, warto zapytać choć pierwszy wózek miałam bez obrotowych i mimo że spore to i ciężkie było to nawet dobrze się obracał

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    słuchajcie jak to wyglada z zakupami w Hebe? bo ja tam nigdy nie byłam i nie wiem czy ceny są lepsze od tych w rossmanie?

aha i zastaznawiam się czy te wanienki ze stojakami to się sprawdzają? Bo ja w sumie nie mam zbytnio gdzie postawic takiej wanienki, bo na ladzie będzie za wysoko a krzesła mam.... hmmm takie rozpadające się ;p

U mnie wanienka była stawiana na podłodze i było ok powiem Ci, największa trudność to na pewno wstanie z maluchem na rękach, ale z drugiej strony jak krzeslaasz mało stabilne to jednak tak jest bezpieczniej
    Co do Hebe to nie wiem jak z cenami, ale w Rossmanie możesz na tel ściągnąć aplikacje i parę groszy taniej masz kosmetyki a Babydream mają podobno dobry skład i cenę, choć taki mróz wybiorę z nivea na każdą pogodę, bo nie ma wody.

MartaWu nie martw się, też na początku byłam trochę przerażona, ale teraz juz się oswoiłam z tą myślą i cieszę się, że będą dwie księżniczki
    Jeśli masz wątpliwości co do lekarza może rzeczywiście spróbuj gdzie indziej wiesz chociaż czy ciąża jest jedno czy dwukosmówkowa ?

Ciekawa jestem która z bliźniakowych mam ma termin jako pierwsza ?

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Tak wiem ze dwuowodniowa dwukosmowkowa, a najprawdopodobniej tez dwujajowa bo miałam monitoring cyklu i oba jajniki zapracowały, ale lekarz stwierdził ze to jeszcze nic nie znaczy i pewność będzie dopiero jak się urodzą a Twoja jaka jest?
    Termin mam na 02.09 (ciężko będzie przebić :P) a Ty?

Cześć Anka! Jak masz jakieś sposoby na zabicie czasu z leżeniem to podrzucaj ja się zabrałam za haftowanie krzyzykowe, będą obrazki z kaczorem Donaldem myszka miki itd na ścianę u dziewczynek
    Ostatnio edytowane przez MartaWu ; 16-05-17 o 15:37

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    MartaWu rzeczywiście raczej nie ma szans żeby któraś miała wcześniej
    U nas 1k2o i termin na 14.09, chociaż przesuwany już 4 razy

Dziewczyny, chwalę się i ja : jestem po polowkowych (21'4), maluch wazy 540 g tylko okazalo się że ułożony jest poprzecznie- jak się nie wyrowna to poród sn odpada... Najważniejsze że cała reszta ok a cesarkę się przeżyje

Kwiatkowa gratuluję a płeć poznana? Ułożeniem jeszcze nie musisz bardzo się przejmować dzidziuś ma jeszcze czas i miejsce, żeby się przekręcić główka na dół nawet lekarz mi to powiedział ostatnio na polowkowych, że nawet w trakcie badania może zmienić ułożenie w pierwszej ciąży na polowkowych córka wywędrowała mi pod zaladek a do porodu zdążyła się dobrze obrócić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów