Strona 171 z 419
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Jestem po wizycie , maluch waży 700 gram - rośnie jak na drożdżach ,:-) a ja mam wysokie crp i trzeba szukać zkąd, do lekarza rodzinnego już się zarejestrowałam i dentysta też mnie czeka bo może od zęba mam stan zapalny.

2. dzieckozakupy.pl
    Ewa ale już duży Twój maluszek choć fakt faktem teraz będą szybciutko już rosły w końcu połowa ciąży za nami faktycznie stan zapalny lepiej wykryj od czego, jeśli to ząb to też lepiej mieć wyleczone, bo mogą też mieć wpływ na maluszka.
    A u mnie dziś super pogoda, ale dzień ciężki, ciągle coś do zrobienia. Żartowałam do mojego, że w tej ciąży to tylko brzuch mi urośnie, bo nie mam czasu na tycie

Do lekarza rodzinnego już się zarejestrowałam na czwartek a jutro będę dzwonić do dentysty bo dzisiaj się nie dodzwoniłam, niestety ...

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Stokrotka przez dwie noce 4 ząbki o kurde! Ja np bardzo długo ssałam kciuk moze też dlatego że mama za szybko wzięła mi smoczka? Nie wiem zobaczymy jak to u nas bedzie

Cytat Zamieszczone przez MartaWu Zobacz posta
    Cześć! Trochę późno, ale chętnie przyłącze się do wrześniowego wątku mam na imię Marta, we wrześniu (przypadek? ) skończę 28 lat i mam termin na 02.09, ale w brzuchu kluję aż dwie dziewczynki to sierpień jest bardziej prawdopodobny.
    Trochę się u mnie ostatnio zaczęło dziać niedobrego, rozwarcie wewnętrzne, zarządzony reżim kanapowy na razie i zobaczymy co dalej, już dostaje szału od szukania i czytania informacji w internecie dlatego bardzo docenię Wasze towarzystwo. Nie mam aktualnie koleżanek w ciąży więc fajnie będzie porozmawiać z osobami na podobnym etapie i powymieniać doświadczenia
    Marta gratulacje również podwójnego szczęścia! ile ważą Twoje dzieciaczki ?
    Wybrałaś już może imiona ?

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochaniutkie .
    Marta- witaj !

Ostatnio trochę mało piszę, ale przygotowania do Komunii idą pełną parą. Jeszcze tylko kilka dni..

Widzę, że na tapecie temat skoczków. Moja córka była anty-smoczkowa . Mieliśmy chyba kilkanaście rodzai smoczków, o różnym kształcie, ale Młoda nie dała się w żadnego wrobić.. . Też należała do modeli krzykaczów, więc uspokajaliśmy na wszystkie inne możliwe sposoby.
    A właśnie.. Polecicie jakieś sprawdzone smoki ? Moje doświadczenie z nimi miało miejsce 9 lat temu, więc pewnie sporo się już w tym temacie zmieniło.

18.05. - wizyta .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Hej dziewczyny POMOCY to chyba bardziej do tych które maja juz dziecko

a mianowicie może mi któraś powiedzieć jaki rozmiar stópki mają roczne dzieci?? W sensie rozmiar bucików .... Bo znalazłam takie śliczne i w sumie nie drogo a oryginalne i w ogóle nie zniszczone.. tak tak wiem że może to za wcześnie itd itp no ale ta cena... no nie moge się oprzeć
    PS wiem że to zależy od dziecka jak szybko rośnie nóżka ale tak chociaz mniej więcej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    ewa- jakie duże malenstwo normalnie rośnie jak na drożdżach. Który u ciebie to juz tydzień?

Tiki-Taka- dawno to u mnie było, ale wydaje mi się że roczne maleństwo ma rozmiar stopki około 20-22. W zależnosci oczywiscie od dziecka. Ale to dawno temu było.

Niestety nie wypowiem sie w sprawie soczków. Moje nie były wybredne- każdy niuniek był dobry

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Witam mamusie, też się głowię nad wyborem smoczków, tyle ich na rynku, a przy pierwszym dzidziusiu łatwo się pogubić kupiłam do tej pory jeden, z canpola, ale tylko dlatego, że miał śliczne żółte koparki, więc nie wiem czy będzie się nadawał by dać dziecku, ale najwyżej zostanie na pamiątkę

Mam jeszcze pytanie o wyprawkę, czy któraś z mam ma może skopiowaną gdzieś listę? Ponieważ ja przepisałam na karteczkę i tak ją nosiłam, aż ją zgubiłam, a siedzę właśnie i się zastanawiam, co jeszcze powinnam zamówić. Z góry dzięki za pomoc

Miłego dzionka

Junior Member
    MartaWu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nika. Zobacz posta
    Marta gratulacje również podwójnego szczęścia! ile ważą Twoje dzieciaczki ?
    Wybrałaś już może imiona ?
    Hej nika, dzięki na razie z tym szczęściem to nie jestem przekonana, na pewno podwójny stres ale jak się urodzą całe i zdrowe po 34tc to będzie ogromne szczęście

Imiona wybrane: Oliwia i Wiktoria, a jeśli jednak któraś okaże się chłopcem to Dawid
    Co do rozmiaru to nie mam pojęcia, nikt mi nie sprawdza a z tego co widzę powinien To kolejna wątpliwość w stosunku do mojego aktualnego lekarza dlatego jutro idę do innego, na razie na konsultacje a jak będzie ok to może na stałe się przepisze.

Wyprawkę znalazłam sobie taka: https://www.mamagama.pl/uploads/file...k_mniejsze.pdf

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów