Strona 168 z 409
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Stokrotka sama nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła, cukrzyca w ciazy to już poważna sprawa. Chyba bym umowila się prywatnie do innego lekarza na konsultacje i opowiedziała wszystko to co napisałaś wraz z ojcem. Jeżeli zaczniesz przyjmować insulinę to już chyba do końca życia będziesz musiała... a z pierwszą ciążą tez miałaś problemy z wysokim cukrem?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Stokrotka sama nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła, cukrzyca w ciazy to już poważna sprawa. Chyba bym umowila się prywatnie do innego lekarza na konsultacje i opowiedziała wszystko to co napisałaś wraz z ojcem. Jeżeli zaczniesz przyjmować insulinę to już chyba do końca życia będziesz musiała... a z pierwszą ciążą tez miałaś problemy z wysokim cukrem?

wiesz co z synkiem nie miałam cukrzycy tylko ciśnienie mi skakało. Planuje zapisać się jutro do diabetologa tam gdzie tata chodzi aby powiedział co zrobić. Insuline przyjmowałabym tylko do czasu rozwiązania ciąży potem mierzy się dziecku cukry i matce i przeważnie jest wszystko ok.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja chyba też bym poszła prywatnie do jakiegoś sprawdzonego lekarza.... nie daj sobie wciskać czegoś co nie jest
    Ci potrzebne

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    no wiem wiec dlatego jutro będę chciała się wcisnąć do innego diabetologa. dzięki

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Stokrotka ja tez sie szykuje na sierpien myślę, że max. dotrwam do 15 sierpnia termin mam na 3 września ale na 4 porody to najpóźniej rodzilam w 38 tyg. To zabaczymy ktora z nas bedzie pierwsza

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    To witajcie w klubie dziewczyny, bo ja też termin mam wstępnie na 8.09 ale moj lekarz sam mówi że skłania sie bardziej ku sierpniu wiec chciałabym mieć juz do końca lipca wszystko zamknięte na ostatni guzik Ależ dzisiaj słoneczko grzalo - cudownie, cały dzień na dworku, powiem wam że jak troszkę sie pospacerowalam na tym słoneczku to czasami mi było za gorąca i musiałam w cieniu z małżem przerwy robić, mam nadzieję że to chwilowo i lato będę lepiej znosić

Witajcie. Ja też jestem na diecie, lekarka mi mowiła że norma po godz jest 140, było 120 ale po 2h po posiłku. Ja ost trochę nadużywam diety bo miałam non stop ketony w moczu i ginekolog pytał się czy głodze się. Nie powiem cukry mam w normie i przy okazji wyniki moczu także. Jutro wizyta, już nie mogę się doczekać jak maluszek urósł a zacznę 24 tydz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Też bym chciała urodzic w 38-39 tyg ale nie wiem co z tego wyjdzie ... a w ogóle to mam takie dziwne uczucie i wrażenie że moje krocze jest takie nabrzmiałe też tak macie?
    A co z tym kp bo chyba któraś z was pisała że urodziła w nocy z czw na pt a pokarm miała w niedziele w godzi popołudniowych czy dopołudniowych i tutaj moje pytanie co to dziecko jadło do tego czasu????
    Jak sie nie ma pokarmu to szpital zapewnia mleko czy coś? no bo chyba takie dziecko nie może nie jeść 2 dni!

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Tiki-taka pokarm w piersiach jest i dziecko z początku dużo nie potrzebuje żeby się najeść tylko Ty będziesz miała takie odczucie ze nic nie leci i dopiero pozniej poczujesz i zobaczysz pokarm. Położne będą Ci sprawdzać i kontrolować a jeżeli dopadnie cie kryzys tak jak mnie to maja specjalne buteleczki z chyba glukoza...nie wiem co to dokładnie było ale dziecko jak zjedlo to spało mi jak susel a ja miałam trochę czasu na uspokojenie sie

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej kochane

U nas wczoraj też przepiekna pogoda Rodzinka mi sie zjechała i se grilla zrobilismy Ale fajnie było Tak na spontana normalnie.

Moja gin jednak skłania się po ostatnim USG na termin raczej po terminie z OM. Czyli jak dwa porody miałam po terminie to pewnie ten trzeci tez taki bedzie. Nawet obstawiała około +- 1,5 tygodnia. Echhh ja to będe chodzić strasznie długo w tej ciąży.

Tiki- Taka nie przejmuj się tym mlekiem po porodzie. Najpierw pojawia się siara a dopiero potem mleko właściwe. Dziecko najpierw jest karmione właśnie ta siarą z cycka matki. A jakby nie było pokarmu w ogóle, albo było jego bardzo mało- to wiem że u nas na samym poczatku dokarmiają glukozą. Także spoko- nie ma opcji żeby dziecko nic nie jadło przez dwa dni

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów