Strona 165 z 409
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    my po badaniach, Grześ waży 447 g, tym razem współpracował i dał sie pomierzyć z każdej strony, lekarz obejrzał z każdej strony serduszko i wszystko jest w porządku. ja dostałam zjebkę za dodatkowe 5 kg... bo startowałam z nadwagą i wg niego nie powinnam tyle tyć bo bedzie problem przy kolejnych badaniach żeby prawidłowo ocenić serce no i przy porodzie będzie mi ciężko...
    dostałam skierowanie na cukrzycę, ciekawa jestem mojej reakcji bo z tego co piszecie to albo nie jest tak źle, albo ledwo wytrzymałyście badania

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Milo slyszec, ze samo dobre wiesci z roznych stron plyna i zdrowie tez wszystkim dopisuje :-) u mnie tez wszsytko OK, we wtorek kolejna wizyta u ginekologa. Z nowosci to tez zaczelam czuc chlopcow, smieszne uczucie czasami ;-) pewnie z czasem bedzie mi mniej do smiechu jak beda po zebrach albo jakis organach 'skakac'!
    My tez pomalu zaczynamy kompletowac wyprawke..i tez z drugiej reki, bo mozna sie przewrocic jak sie widzi ceny w sklepach!
    A tak z ciekawosci- planujecie (jesli w ogole) by dzieci spaly najpier u Was w pokoju, czy tez jestescie od razu za tym by dzieci spaly w osobnym pokoju? A jesli u Was w pokoju to jak dlugo? Bo sama jestem na etapie zastanawiania sie :-)
    serdecznie pozdrawiam i prawie weekend przed nami (co mnie niezmiernie cieszy, bo troche czlowiek od pracy odpocznie :-)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Powiem wam że się strasznie cieszę, że tylko tyle mam na pkusie. Ale jak sobie podliczyłam że ten ostatni +1 to w ciągu 3 tygodni......to stwierdziłam że ograniczam słodycze. Za wyjatkiem Slubu siostry ; komunii u brata oraz innych urodzin i imprezek. Bo niestety ostatnio pofolgowałam sobie i kupuje cos słodkiego. Ale nie takie tam batoniki czy coś podobnego. W moim menu słodkosciowym są - ciasta, ciasteczka, babeczki i lody A jaka ja wczoraj przepyszna babeczko- ciasto jagodowe jadłam.....DELICJE

Widzisz Tiki- Taka mówiłam że potrzebujesz tylko czasu. Ja sie generalnie ciesze że bedę miała kolejna córeczkę. Kłopot polega tylko na tym, że młodszego mam synka- i generalnie mam wszystko dla chłopca....Bo córcia starsza ma juz 11 lat, wiec wiadomo, że wszystko co dziewczece i male poszło juz dawno w ludzi.....No nic- jakos damy radę. Ja prosic nie umiem o ubranka, więc jak ktos sie nie zadeklaruje to sa lesze lumpki W kazdym razie ddamy radę Jakby cos to na szczescie jest taka instytucja jak Babcia i Dziadek Moi rodzice nigdy nie żałowali dla wnuków. Z teściami - słabo, ale to nie ważne
    Ja skierowanie na krzywą cukrową dostałam właśnie wczoraj. I będę ja robiła na koniec maja tuz przed wizytą. A skoro mam takie zachcianki na słodkie- to zakładam, że nie bedzie źle

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Data
    13,09,2017
    Nooo ja to już sie boje tego badania i mam nadzieję że dam jakoś radę....

Paatryszka to jaką miałaś ta nadwage jeżeli moge zapytać w sensie ile kg?
    bo mój powiedizał że bardzo dobra waga w 20 tyg byłam i miałam 5,5 kg na plusiei
    też miałam nadwage 3 kg

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    wg wyliczeń dietetyczki powinnam ważyć 78 kg przy wzroście 176 cm, jak zaszłam w ciążę byłam na etapie chudnięcia i doszłam do 86,5 kg, nie miałam potem pełnej stabilizacji bo wiadomo 1500 kcal to za mało nawet na początku ciąży, no i ostatnio trochę też sama przesadziłam bo zaczęłam sobie za dużo pozwalać, a to drożdżówka, a to pizzerka, a to wafelek... no nic trzeba znowu wziąć d... w troki i wrócić do jadłospisów od dietetyczki, teraz mam rozpisaną prawidłową dietę przy ciąży ale niestety bez luksusów typu ciasta i ciasteczka

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    paatryszka, pewnie kazda osoba jest inna i to ma wplyw na wyliczenie dietetyka? bo ja jeszcze przed ciaza tez bylam u dietyka bo wazylam 75kg przy 177cm wzrostu, no i tez mi dietetyk zasugerowal,by zrzucic..nie doszlam jeszcze nawet do wagi jaka chcialam (zeszlam do 69kg) bo zaszlam w ciaze i musial przestac...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    tak czy siak za dużo ważyłam na starcie i pewnie będę słuchac do końca ciąży o "utrudnionych warunkach"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    paatryszka..o j tam oj tam! wazne by sie dobrze czuc, i zdrowo teraz odzywiac! teraz jest 'lekkie' przyzwolenie na popouszczenie rezimu . a tak bardzo na powaznie sie wroci po ciazy :-) wiec az tak bym sie nie przejmowala, jesli faktycznie sie zdrowo odzywiasz, nawet jesli czasami jakas pokusa bedzie :-)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Patryszka- no coz poradzisz na tę wagę....widocznie taka natura wasza w tej waszej ciąży Na pewno jak wrócisz do jadłospisów to będzie lepiej. A lekarz- no cóż- jak nic musisz sie przyzwyczaic do utrudnionych warunków

Sinedhur- moja rozbujniczka tez nieźle dokazuje w brzuchu, ale jak zaczyna sie to robic zbyt mocne te jej skakanie po jej ulubionym miejscu -pecherzu- to proszę mojego slubego żeby połozył mi beke na brzuchu. Wtedy sa jeszcze 1-2 kopniecia i młoda sie uspokaja ;p Narazie ułozona jest posladkowo, ale moja Pani doktor powiedziała żeby sie na tym etapie ciąży sie tym nie przejmować Bo mamy jeszcze bardzo duzo czasu na prawidłowe ułozenie.

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Joasia123, u mnie chyba tam nozki nie pracuja (bo czuje ich raczej z prawej strony brzucha), ale niestety od 2 miesiaca ciazy musze przynajmniej 1-2 razy w nocy na sikanie wstawac (nie musze dodawac, ze mam wrazenie ze chyba jest tego 5 litrow, a sie okazuje ze musze wstawac w byle czym ) No ale! u mnie jeden jest juz glowka w dol ustawiony, a drugi chyba posladkami..i na razie mam porod naturalny (ale ze znieczuleniem!!) wg lekarza..zobaczymy co bedzie dalej! :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów