Strona 162 z 419
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    My tam też używkę sobie kupujemy, bo ceny są niektóre z kosmosu ;p
    Joasia ja pamiętam jak moja siostra się urodziła i ona też ciągle płakała, aż w końcu trafiła na takiego, który jak tylko zobaczył Weronikę, powiedział że ma skazę białkową.... i piła takie obrzydliwe mleko, ale chyba to jej pomogło.
    Joasia jak już będziesz wiedziała kto tam pod serduszkiem Ci rośnie to dawaj znać
    Ja też jak rano wstane to mam malutki brzuch, ale poźniej jestem tak wzdęta, że masakra, Ale też tak miałam przed ciążą, myślałam jednak że to jest spowodowane moją pracą i to że w biegu jadłam....

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Jagoda, dobrze wiedzieć, że można na Ciebie liczyć w sprawie kolek, ja tego nie doświadczyłam więc nie wiem co to znaczy. Ja pamiętam bardzo pilnowałam odbijania po jedzeniu, picia w butelkach Brown's, leżenia na brzuszku i masaż po pleckach, może to pomogło razem z karmieniem piersią (pomimo małych rozmiarów też nie było problemów).

Magdalena, a moja mama odwrotnie ma fioła na punkcie tego, że w używanym wózku dzieci się dobrze wychowują ale nam się udało wczoraj kupić Mutsy Evo nowy z wystawy, wprawdzie gondolka ma inny kolor niż spacerówka (ale dla mnie to szczegół) za mega dobrą cenę lekko ponad 1 tys. za 2w1, nie wiem gdzie jest feler ale mamy 2 lata gwarancji i tak jak pisałaś ma amortyzatory wczoraj już się pokłóciliśmy gdzie go składować póki co

Paulina witaj w klubie chłopców!

Joasia, miałam tak samo z córką i wózkami, także wiele zależy od "egzemplarza" dziecka. Czekamy na info od Ciebie po badaniach

A te kolki w jakim wieku najczęściej dzieci mają?

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    My kupiliśmy używany. Szukaliśmy nowego ale zdecydowaliśmy ze jak pojawi się oferta ciekawa to pojedziemy zobaczyć. I udało się

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki. Ja już w szpitalu. Po badaniach. Malutka wazy 410 g, zdrowa w 100% i daje mamie niezle kopniaczki już szyjka już przestała się skracać więc unikne pesera czy szwów. Tylko leżeć i odpczywac )

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Hej dziewczynki. Ja już w szpitalu. Po badaniach. Malutka wazy 410 g, zdrowa w 100% i daje mamie niezle kopniaczki już szyjka już przestała się skracać więc unikne pesera czy szwów. Tylko leżeć i odpczywac )
    Super wiadomość

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Salome - Cudne wieści !

Powiem Wam.że ja jeszcze wózka nie zakupiłam, choć pewne typy już są... .
    Rozważam też zakup modelu używanego, bo fajnie byłoby wyhaczyć coś fajnego, a do tego zaoszczędzić trochę grosza .
    I teraz tak, albo wynajduję same padła, które wyglądają jakby 7 dzieciom już służyły , a jeśli coś wpada mi w oko to cena różni się od nowego o 100-250 zł. W takim wypadku, logiczne jest, że lepiej już tą różnicę dołożyć..No, ale nic, póki co się nie poddaje i walczę dalej .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Salome, cieszę się że wszystko z Wami ok, a długo tam zostaniesz? będziesz miała tylko badania? Ja właśnie wczoraj byłam u innego lekarza i powiedział, ze ten duphaston można odstawić i że wszystko jest ok.

Dziewczyny, z tymi wózkami to chyba warto zacząć wcześniej żeby właśnie "wyhaczyć" okazję, albo używany albo jak nam się udało nowy z ekspozycji (jeżdżony po sklepie) w cenie jak za używany.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jak bym mogła to bym skakala z radości jutro wychodzę i zaczynam kompletowac wyprawke.
    Na oddziale co chwile słychać noworodka co dopiero przyszedł na świat i już nie mogę się doczekać pierwszego placzu mojej drugiej córeczki.
    Ja też nie mam nowego wózka tylko po drugiej coreczce. Nie sprzedawalam bo wiedzieliśmy że będziemy starać się o drugie. A wyprawka dla pierwszego dziecka to bardzo duży koszt więc nic dziwnego ze ceny niektórych wózków nas przerastają i na czymś trzeba oszczędzić.

O mnie
    Joga czekam tylko na wynik z posiewu szyjki macicy i wtedy będę już pewna że wszystko jest ok.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    salome to super że wszystko oki i już jutro wychodzisz

mam do Was takie inne pytanie, co byście zrobiły na naszym miejscu? otóż:

W lipcu wychodzę za mąż. Mam z moim Damianem problem z narzeczoną jego brata. Obraziła się na nas, nikt nie wie za co, usunęła nas z facebooka, jak nas widzi to ma taką minę jakbyśmy jej rodzinę pozabijali, na świeta nie odpisała nawet na życzenia, nie odzywa się. Ja uważam że jest zazdrosna o to że jestem w ciąży, bo ona jest już 8 lat z bratem Damiana, a my dopiero 3 ;p i teraz nie wiemy co mamy zrobić, bo nie chcemy jej w sumie na ślubie, bo jak ma siedzieć z taką miną to ja osobiście w tym najważniejszym dla mnie dniu dam jej w twarz! To nie będzie jakieś duże wesele, tylko obiad dla rodziców, rodzeństwa i dziadków. Mam dylemat czy:
    a) napisac do niej że widzę że ma jakiś problem do nas i czy jej zdaniem jest sens żeby dawać jej zaproszenie skoro ma siedzieć sfochowana,
    b) dać tylko bratu zaproszenie z osobą towarzyszącą ( bez konkretnej jej osoby)
    c) dać bratu tylko zaproszenie dla niego
    Brat też sie głupio zachowuję do nas, " cześć" mówi ale nie patrząc na nas i przez zaciśnięte zęby....

POMÓŻCIE!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów