Strona 157 z 419
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Joga już tyle mam co ja poznałam przez odkupowanie ciuchów dla mnie i dla małego to szok ;p pół Bydgoszczy już zwiedziłam

Patryszka ja się przyłączam do pytania.... ile Grześ z Wami będzie? Bo nasz też w naszej sypialni zamieszka, a później trzeba będzie sie pozbyć naszego łoża i dać dziecku pokój

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    powiem Wam że w sumie się dokładnie nad tym nie zastanawialiśmy, raczej wyjdzie to "w praniu", bo jak mi dziecko będzie co pół godziny płakało w nocy to nie ma sensu go przenosić żebym ja musiała latać do innego pokoju, takie mam na razie nastawienie
    wózek zamówiliśmy roan bass soft, słyszałam i czytałam o nim same dobre opinie, a fotelik to już mąż wybierał ze względu na różne atesty i system mocowania, bo nasz samochód nie ma czegośtam i nie każdy model można zamontować jakośtam, a na pasy nie chciał bo tu nawet od brata słyszałąm, że zdarza sie niby że fotelik ma luz i się przemieszcza (ja totalnie sie nie znam), u nas stanęło na cybex aton 5.
    generalnie w rodzinie mojej i męża nie ma małych dzieci, u znajomych też (wszystko juz kilkuletnie) i musimy się nastawić na zakup praktycznie wszystkiego, bratu urodził sie syn ale to znowu maluszek kilka miesięcy więc oni sami wszystkiego potrzebują

Senior Member
    paatryszka

O mnie

O mnie
    o kurde ale ten wózek ładny! hmmm może zrobie maślane oczka to mój kupiłby taki <3

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie ! Pomału wracam do życia, jeszcze jestem słaba ale już przynajmniej sensacje spowodowane jelitówką ustąpiły na wadze 2,5 kg mnie przez 3 dni ale pewnie szybko się odzyska choć na razie nie mam jeszcze apetytu śniadanie wmusiłam w siebie. Brzuch mnie bolał okropnie a mała była przez 2 dni bardzo niespokojna ciągle kopała wierciła się a dziś chyba odsypia
    Karolek ja też kupuję cybex aton 5 jest fajny i bezpieczny,
    Paatryszka wózek roan bas soft jest naprawdę super mam koleżankę która go używa i nie ma żadnych problemów wykonanie solidne. Też chciałam go kupić ale niestety nie mieści mi się do bagażnika w mojej Corsie a muszę tym autem jeszcze jeździć rok wtedy mi się leasing skończy i wymienię sobie na coś większego. Ostatecznie padło na Mutsy evo na początek kupuję sam stelaż i adaptery do fotelika a zaraz po porodzie dokupię sobie gondolę, no chyba, że nie będę mogła już wytrzymać to kupię sobie wcześniej.
    Ja też na początku będę miała małą w sypialni. Wszystkie moje dzieci mieliśmy w sypialni do 9 miesiąca, tak było łatwiej.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek troszkę pokręciłam tak przeczytałam tekst, że wyszło mi, że to ty kupujesz cybex aton5. A co do wózka roan bass soft to w kolekcji denim zestaw kosztuje 1700 zł tak mi w sklepie powiedzieli. Z tego co pamiętam to do zestawu jest dołączona folia przeciwdeszczowa, torba, kocyk. W sklepie w którym byłam powiedzieli, że trzeba 5 tyg. czekać od momentu zamówienia, ale na allegro widziałam, że są od ręki.

O mnie
    Magdalena spoko, tu jest tyle informacji że można się pomyliś.... a o foteliku też musze pomyśleć.... i kurde tak sie zastanawiam, że nigdy nie pomyślałam o tym że wózek po złożeniu może się nie zmieścić przecież do samochodu! to jednak musze z moim wybierać, bo ja na samochodach się nie znam ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    z tego co nam sprzedawca tłumaczył to od ręki są kolory z zeszłego roku, bo te nowe (dostępne na stronie) wychodza dopiero teraz i faktycznie trzeba czekać ok. 5 tygodni, nam to nie przeszkadza bo w końcu mamy jeszcze czas mąż przed zamówieniem przetestował pod sklepem czy się do bagażnika zmieści

Paatryszka wózek świetny. To był jedwn z naszych 2typów ale mnie sie podobał latte a że przy synku mieliśmy brązowy mąż sie burzył na odcienie twgo koloru. Ostatecznie padło na Camarelo Vision vis5. Wszędzie pisze że jest grafitowo biały a w rzeczywistości taki bardziej delikatny ecru.

https://www.entliczekpentliczeksklep...18_p_1795.html

My też będziemy z Madzią w jednym pokoju. Zobaczyny kiedy oddamy jej sypialnie. Mogłaby mieć pokój z bratem ale chcemy żeby każde miało swój kąt. Mam nadzieje że kiedyś zrealizujemy marzenie o domu i odbijeny sobie ten chwilowy brak sypialni

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja chyba też zainwestuje w cybex albo besafe zobaczymy który lepiej pasuje do naszego auta.
    My naszczescie nie mamy juz problemu z bagaznikiem bo mamy kombi. Wcześniej miałam reno clio a mąż starego merca sedana i powiem wam ze była tragedia z zapakowaniem wózka do auta...w clio do bagaznika wchodził tylko stelaż ;D gondola jeździła z nami w środku a gdzie bagaże?
    Joga ja biorę luteine x2, magnez chela mag b6 x2 i nospe x2 więc mam nadzieję że jest poprawa i że omina mnie inne metody podrzymywania. Staram się leżeć ale wiadomo nie zawsze się to udaje bo dziecko tez potrzebuje matki .
    Wiecie co najgorzej dla mnie to ze pierwszy raz musze rozstac sie z coreczka a ma 2,5 roku.zawsze to ja ja usypilam a teraz nie wiem jak babcia da sobie radę....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów