Strona 156 z 398
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    oj tak, mój rozbójnik to też szaleje po całym brzuchu, raz u góry, raz na dole

Stokrotka oczywiście że będzie dobrze .... a takiej cukrzycy są jakieś objawy?

2. dzieckozakupy.pl
    Onaona przepraszam za nastraszenie, mój też dostał mejla, że dziś nadano paczkę, więc mam nadzieję, że dojdzie na czasie
    Olaa gratuluję dziewczynki i super, że wszystko w porządku to najważniejsze
    Stokrotka do piątku tuż tuż, dobrze, że tak szybko udało Ci się umówić​, zawsze to będziesz miała wszystko co i jak, a jeden plus z takiej diety cukrzycowej może byc, że waga tak może nie iść w górę

Dziewczyny w jakiej dawce bierzecie dha jezeli zazywacie? Mi lekarz powiedział żeby brać jak pytałam czy wystarczy ten w femibionie to powiedział ze ok ale wczoraj widziałam preparat dla ciężarnych z dawka 600 podczas gdy femibion ma 200...

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Olaa gratuluje dziewczynki Ja jeszcze dwa dni musze zaczekac. Normalnie aż odliczam- taka jestem ciekawa kto tam u mnie mieszka

Stokrotka nie przejmuj się cukrzycą, wszystko będzie dobrze. MOja bratowa miała cukrzycę w ciąży i wystarczyła tylko dieta. U ciebie tez na pewno tak będzie

Kwiatkowa- ja biorę MAMA DHA- przyznam się że nawet nie sprawdzałam ile jest tam kwasów. Ale moja gin stwierdziła że zestaw witamin jest wystarczający. także ja aż tak się nie przejmuję. Wydaje mi się że suplementacja nawet mniejsza, ale regularna jest wystarczająca.
    Ostatnio edytowane przez Joasia123 ; 09-05-17 o 08:09

O mnie
    Kwiatkowa ja biorę mama dha premium plus, codziennie dwie tabletki i w składzie jest, że w tej dawce jest 0,8g dha.

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Kasik, Jagoda witajcie na forum

Paatryszka pokój z chmurkami cudowny, aż mi żal bo my narazie nie robimy pokoju dla dziecka będzie z nami w sypialni
    Olaaa, z tym porodem to słuchaj lekarza i siebie przede wszystkim, nic na siłę czesto jest tak, że kobiety planują SN i się nastawiają, że nic innego a potem sytuacja sama decyduje, najważniejsze jest zdrowie maluszka i Twoje, po porodzie musisz mieć siły do opieki nad córeczką!!!! a nie walczyć z bólem pleców.
    Patrycja, Pola to piękne imię, było na mojej liście, ale dla chłopca chyba się nie nada, a może Apoloniusz, ale jakie zdrobnienie?
    Salome napisz jak po lekach, czy sytuacja opanowana?

W telegraficznym skrócie w tematach poruszonych:

Na krzywą cukru jeszcze nie mam skierowania, a jestem obecnie w 24 tyg. (wg USG) wizytę mam za tydz. więc się dopytam, póki co miałam trzykrotnie glukozę na czczo i było ok.
    DHA biorę "pregna 250DHA" 2 tabl dziennie czyli wychodzi 500mg i magnez chela mag b6 dla mam 1 tabl dziennie, znajoma lekarka powiedziała, że przy duphastonie bierze się magnez, a ja ponadto miałam skurcze łydek.

Z ruchami mojego dzidziusia jest tak różnie, że mam zawał co kilka dni, albo buszuje dzień po dniu albo jest taki spokój, że nic nie czuję. Lekarz powiedział, że jak łożysko jest na przedniej ścianie (jak u mnie) to słabiej czuć ruchy

A z wagą..... to szkoda gadać ja chyba tyję od powietrza, jestem taka jaby spuchnięta. Mam 160cm i pierwszą ciąże zaczęłam z 48kg a skończyłam 73kg w dniu porodu czyli +25, teraz zaczęłam z 53 a dzisiaj waże 64 czyli +11 so far i jak to nazwać?????????? I oczywiście nic na mnie nie pasuje już od 2-go m-ca nie wchodzę w bieliznę, spodnie to wiadomo. Mam kilka par leginsów i jeansy z H&M ale ja nie chodzę do pracy więc nie mam problemu z doborem garderoby, na szczęście, bo tak jak piszecie nie ma co kupować na chwile. Karolek, Olaaa a Wy te ciuchy na OLX kupujecie rozmiarem "na oko" i z wysyłką czy wybieracie odbiór?

Ja używałam przewijaka przy pierwszym dziecku i teraz też planuję, kładę go na komodzie (najtańsze 3 szuflady z Ikea) wtedy w szufladach mam wszystko pod ręką, tylko ten przewijak musi mieć na dole takie blokady żeby po tej komodzie nie jeździł (nie pamiętam już jak to było). Olaaa butelki Brown's też polecam, używałam (14 lat temu) i moim zdaniem to one uchroniły nas od kolek. Fakt, że jest więcej zabawy z czyszczeniem.... Cieszę się, że są jeszcze dostępne i mają ładniejszy design

Poduszkę ciążową nauczyłam się "obsługiwać" i teraz śpi mi się na niej świetnie. Sorki, ale trochę się rozpisałam.

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Ja również biorę Mama dha premium wiec w dwóch tabletkach jest 0,8 dha. Ja jest w 20 tygodniu i w tym tyg mam zgłosić się do mojego gin na dokładniejsze badania czyli pewnie to jest to połówkowe.Ale już od 16tyg wiem,ze bedzie dziweczynka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Joga ja zawsze zaznaczam sobie żeby wyszukało mi ciuchów z mojego miasta. I jak np znalazłam spodnie rozm 38 i podobają mi się, a nie ma podanych wymiarów to piszę do pani czy jest możliwość obejrzenia i gdzie. Jeśli się okazuje, że musiałabym przejechać pół miasta to wtedy proszę o przesłanie wymiarów. Jeśli stwierdzam, że będą na mnie pasowały to jade Staram się z kilkoma babeczkami naraz umawiać i tak rozplanować sobie drogę i czas żeby oszczędzić na biletach Nie wiem jednak czemu, ale te ciażowe 38 czy bluzki czy spodnie były dla mnie jednak za duże, gdzie normalnie nosiłam rozmiary 36-38... więc najlepiej jak ktoś pozwala zobaczyć a nawet przymierzyć

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Joga, Grześ początkowo też będzie z nami w sypialni, ale chcieliśmy teraz zrobić mu pokój, bo potem to nie wiadomo jak to będzie z czasem no i po co przy dziecku farbami smrodzić
    wczoraj zamówilismy meble i wózek, czekamy też na fotelik do samochodu...w sumie tak naprawdę niewiele a kasy w cholerę już poszło

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Karolek, czyli robisz tour po sklepach ze ściśle wyznaczonym celem zakupowym sprytnie.

Patryszka, faktycznie z tym malowaniem to dobry pomysł, a ile planujesz że Grześ zostanie z Wami do roku? Ja tak myślałam, ale dzieci są różne i moze wcześniej da się go przetransportować. A w góle to Grześ fajne imię, mam kuzyna, który jest super zaradny i zorganizowany przy tym z poczuciem humoru i ciepłem. A jaki wózek masz wybrany? i fotelik samochodowy, nie pamiętam czy pisałaś o tym. W sumie dla mnie to wózek jest chyba najgrubszym zakupem, ale reszta niby drobiazgi też uzbierają sie na niezłą kwotę.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów