Strona 154 z 419
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Znow mi posta ucielo,... a teraz coraz częściej w okolicach pepka czuje malutką

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja czuje już mała powyżej pępka. Mała jest cały czas nogami do dołu i tak mi daje po pęcherzu że chwilami mam dość , ogólnie jest bardzo ruchliwa dziś nie dała mi prawie całą noc spac . I w dodatku dostałam od maluchów jelitowke jednym słowem czuje, ze czeka mnie ciezki tydzień.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hej brzuchatki moje kochane

ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy po zwolnieniu Przyznaję że było mi potrzebne. teraz mam takiego pałera, że normalnie aż chce się pracować dzisiaj caly dzień nadrabiam zaległosci, ale zrobiłam sobie chwile przerwy i od razu zaglądam do was moje słoneczka

Ja mam rozmiar 75 F...... i raczej specjalnie do karmienia sobie nic nie zanjdę, a jeżeli już to w jakiejś kosmicznej cenie. NO nic trudno, po domu kupię so bie jakis zwykly szmaciak, albo wyciagnę jakis stary stanik tzw. rozklekotany :P A na wyjścia zawsze zakładałam sobie zwykłe normalne staniki co na co dzień noszę. No cóż zrobic trzeba sobie jakos radzić

W weekend zrobiłam remament swojej szafy.....kilka reklamówek won do kontenera PCK, bo ja juz tego nie zaloże a może komus się przyda. No i okazało się że musze sobie zakupić ciążowe rybaczki albo jakąś spudnice na gumce. reszta jest okej. tunik na krótki wystarczy no i długie spodnei tez mam. Nie mam tylko nic na krótko, jeżeli chodzi o dół.

Wiecie co, normalnie mój ślubny wczoraj mnie zagiął....pozytywnie oczywiście. Pyta mnie kiedy mam do lekarza- no to mu mówie że w czwartek mam USG. A ten stwierdził że on tez chce iść i się zwolni na godzinkę z pracy i przyjedzie do mnie do lekarza.....Powiem wam kochane, że to pierwszy raz tak sie zadeklarował ten mój slubny... i to sam z siebie. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam nadzieję że będzie dał rady sie wyrwać na te wizytkę- byłoby miło

Ja tez ostatnio rosnę dosłownie z dnia na dzień- już się nie da ukryć że tylko pozostałości po zimie ciekawe ile będzie na plusie. Mam nadzieję że znowu niewiele

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Magdalena73 - strasznie ci współczuję tej jelitówki . Koszmarna sprawa- wracaj szybko do zdrowia

Ja nadal ruchy czuje dość nisko. MOżna powiedzieć że po pęcherzu wieczorami mój szkrabik sobie pomyka Na szczęście nie są to jakieś bolesne ruchy.

Ja to nadal raczej na dole i jadalnię ma ich za wiele, ale może dlatego nie czuje, że dużo w ruchu jestem a co do ubrań to też ostatnio oglądałam i ceny wysokie, ale upatrzylam nowe ciążowe spodenki za 40zl tylko jeszcze się nie wybrałam u mnie jest sklep stacjonarny ale jakby któraś była zainteresowana to mają też internetowy pod nazwą limone Olaa trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny.
    Ja mimo tego, że brzuch mam już ogromniasty to córeczkę czuję jakby pod brzuchem. Chociaż dzisiaj nie czuję jej ale staram się nie wpadać w panikę. Trzeciego i czwartego maja czułam ją bardzo intensywnie i to jest takie uspokajające dla mnie, bo wydaje mi się, że jeśli się rusza to wszystko ok. A przecież to,że jest spokój też nie jest oznaką niczego złego.
    Ja jeszcze niczego nie kupiłam. Mam tylko cztery siaty ciuszków, które podesłała mi bratowa. Ale przymierzam się do pierwszych zakupów. Wózek..buteleczki...smoczki...sama nie wiem co. Jak do tej pory kupiłam biustonosz do karmienia ale taki zwykły na placu biały. Nie umiem sobie wyobrazić ile piersi urosną i jaki miałabym kupić. Dlatego kupiłam taki za 20 zł zwykły żeby nie wtopić kasy.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, widzę, że moje dziecko to prawdziwy wierciuch, bo ja go czuję raz na dole brzucha, potem gdzieś z boku, a za kilka godzin koło pępka
    właśnie zabrałam się za przegląd szafy, ale po odłożeniu wszystkich (poza jedną) par spodni na "po ciąży" sie wkurzyłam i dałam sobie spokój... z bluzkami itp nie mam jakoś problemu no ale spodnie to masakra...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja ruchy czuję raczej po bokach chociaż mam wrażenie że córa ćwiczy akrobacje. Na ostatnim usg w 20tyg lekarz nawet zdjęcia mi nie dał bo powiedział że ułożyła się dziwacznie i wygląda na zdj jak obcy8... Także mam nadzieję że dziś ładnie zapozuje

Późno ta wizyta i czas się dłuży... Syn rozrabiał w przedszkolu niemiłosiernie a w domilu grzecznie się bawi ahh

Aaa co do butelek polecam zestawy z dr Brown's. Dla mnie są rewelacyjne. Nie wiem czy to całkowicie ich zasługa ale syn nie miał nigdy kolki ani bólu brzucha One mają taą "rurke"w butelce i tym razem innych nie bierzemy pod uwage.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena współczuje jelitowki :/

Ja bluzki pokupwalam w Lidlu ostatnio wzięłam taka zwykla za 20 zl tylko rozmiar wiekszy zeby brzuch sie zmiescil i jest fajna

Dziś przyszły koszule nocne do karmienia przydadza się do szpitala i po porodzie. Fajne bawełniane Polski producent. Z allegro, Nick sprzedawcy to dobrabielizna gdyby któraś szukała

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Czy odczuwacie też klucia takie jak by szpilka w pochwie/szyjce? Nie wiem czy to małe tak kopie czy jakaś infekcja mi się przyplatala :/ przez te dwa tygodnie to nie dość ze dosłownie zaciskam nogi to jeszcze doszukuje się różnych objawów....już chce żeby był weekend bo będę po badaniach polowkowych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów